Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Reklamacja - podziękowanie dla Ubisoft

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.02.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Reklamacja - podziękowanie dla Ubisoft

    Cześć Wszystkim,

    Jak jest dobrze to nikt nie zabiera głosu... bo jest dobrze. Czasem w grze coś szwankuje, czasem coś zawiesza i się wkurzamy i bluzgamy - pamiętać trzeba, że to tylko beta. Mi w czasie takiego szwankowania nie odpaliły kody za dwa SMSy po 23.00 pln. Przyznam, wkurzyłem się, bo wiem jak rozpatrywane są reklamacje w tego typu grach. Głową w mur - najczęściej.

    Postanowiłem jednak napisać a może się coś uda i... dziś przyszły dwa maile. Firma mnie przeprosiła za kłopot, co więcej dostałem nie jeden a dwa kody za każdego SMSa jako rekompensata . No szczęka mi opadła. Za podejście do tematu. Szczerze dziękuje za takie załatwienie sprawy.

    Owszem trwało to trochę czasu ( coś około 16 dni ), ale mam świadomość, że w Settlersów nie tylko ja gram.

    Jeszcze raz dzięki!!!

    DonQuercus

  2. #2
    Osadnik Awatar mack0wski
    Dołączył
    04.04.2012
    Posty
    74
    Serwer
    Czarci Gaj
    płać, płać i tak ci konto zresetuja...

  3. #3
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez mac1o Zobacz posta
    płać, płać i tak ci konto zresetuja...
    A niby z jakiego powodu, masz jakieś podstawy aby tak twierdzić, jak nie to może zamilcz.

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    31.01.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez mac1o Zobacz posta
    płać, płać i tak ci konto zresetuja...
    grunt to czytać stronę główną, polecam
    http://www.thesettlersonline.pl/pl/s...C5%82%C3%B3wna

    zwłaszcza wpis

    13.02.2012 Start fazy Open Beta!

    Drodzy Gracze,
    z przyjemnością informuję, że polska wersja gry własnie weszła do fazy Open Beta. Oznacza to, że od teraz każdy (bez potrzeby wpisywania klucza beta) może rozpocząć swoją przygodę z grą The Settlers Online. Dodatkowo, pragnę poinformować, że po wyjściu z fazy beta konta nie będą resetowane.
    BB_xaar
    Ostatnio edytowane przez PawelD ; 24.04.2012 o 10:10 Powód: dodana treść posta

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Nowy Świat
    twój wybór i twoja kasa ale osobiście uważam ze to jest głupota i strata kasy wysyłając sms żeby coś osiągnąć w grze takiej jak ta

  6. #6
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Otteporowo Zobacz posta
    twój wybór i twoja kasa ale osobiście uważam ze to jest głupota i strata kasy wysyłając sms żeby coś osiągnąć w grze takiej jak ta
    Taa... Grać to wszyscy, a utrzymać serwer to już nie ma komu

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Chce - płaci. Nie chcesz - nie płać.

    Ale wracając do meritum - takiego podejścia na np. ********ch nie uświadczysz. Kilka miesięcy temu była afera, bo kilku tysiącom userów skasowano "punkty premium" (coś jak klejnoty na Settlersach) kupione na allegro od kolesia, który sam punkty uzyskał wykorzystując lukę w systemie sprzedaży punktów. Po kilku dniach bluzgania supportu gry na forum łaskawie postanowili zająć się sprawą. W efekcie userom przywrócono punkty - ale tylko w takiej ilości, w jakiej im skasowano. Przez pierwsze dni rzecz jasna support nie widział nic zdrożnego w swoich działaniach. Postanowili w ogóle przemyśleć jeszcze raz swoją decyzję dopiero po kilku dniach awantury!

    Tutaj nawet za opóźnienie we wprowadzeniu udogodnień (w porównaniu z poprzednimi deklaracjami) otrzymuje się bonusy, które - gdyby je kupować, kosztowałyby dziesiątki złotych. Dostaje się super bonus za to, że "było obiecane", a nie zostało wprowadzone w deklarowanym terminie. Normalnie Europa

    Nie, żebym wazelinował dla wazelinowania, ale po kilku latach kontaktów z obsługą gry ********.pl jestem po ogromnym wrażeniem tego, jak do swoich obowiązków podchodzą osoby odpowiedzialne za obsługę graczy w Settlersach.

  8. #8
    robert_k81
    Nie chwalmy dnia przed zachodem, ale zgadzam się.
    Cesarzowi co cesarskie, bo jak na razie obsługa Settlersów to pełen profesjonalizm


    Sam wcześniej grałem w pewną gierę (nazwy nie podam by im reklamy nie robić nawet zwykłym zwracaniem na nich czyjejś uwagi), w której jedynym zadaniem administracji było dojenie graczy i wypieranie się wszystkiego. Kasa - tak, lagi, błędy, oszustwa, interwencje - nie. Rozpisywać się nie ma sensu, bo poszłyby same epitety. :/

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez kors4r Zobacz posta

    Kilka miesięcy temu była afera, bo kilku tysiącom userów skasowano "punkty premium" (coś jak klejnoty na Settlersach) kupione na allegro od kolesia, który sam punkty uzyskał wykorzystując lukę w systemie sprzedaży punktów. Po kilku dniach bluzgania supportu gry na forum łaskawie postanowili zająć się sprawą. W efekcie userom przywrócono punkty - ale tylko w takiej ilości, w jakiej im skasowano. Przez pierwsze dni rzecz jasna support nie widział nic zdrożnego w swoich działaniach. Postanowili w ogóle przemyśleć jeszcze raz swoją decyzję dopiero po kilku dniach awantury!
    No wybacz, ale jeżeli kupiłbyś np. kod na klejnoty "na allegro od kolesia" który w szemrany sposób go zdobył, to nie tylko nie odzyskałbyś ich ale i ryzykowałbyś usunięcie konta.
    Także przykład co najmniej nie trafny.

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.