Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: błędne statystyki

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.09.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Czarci Gaj

    błędne statystyki w grze związane z ilościa wojska i w ogóle całej ludnosci

    witam,

    zglaszam to tutaj, bo support nic z tym nie zrobil - pewnie mają duzo pracy, bo ciagle rozne bugi wychodzą...

    Tak, czy inaczej obrazek i krotkie wyliczenia wszystko pokazą:



    Chyba niemożliwe jest, żeby mieć 1411 oddzialow w wojsku ogólnie a 1775 z tego miec bez przydziału...

    Takie błedy w wyliczeniach zaczely sie wczoraj w Wiktorze...
    Ciekawe, czy innym tez tak się dzieje...

    No i fajnie jednak by było, zeby to jakoś na moim koncie wyprostować, znaczy tak zrobic, zeby sie zgadzało - bo to jednak chyba dobrze by było, żeby tak było, żeby sie zgadzało? Nawet w wersji beta ...
    Ostatnio edytowane przez Witold07 ; 30.11.2012 o 19:47

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Hej,

    możliwe powody:

    1. Miałeś kolejkę w koszarach - i nie doliczyłeś tego - a to też jest podane od razu w oddziałach bez przydziału (w trakcie produkcji)
    2. Miałeś uszkodzoną przygodę (np. obszar serwera uszkodzony) przygoda minęła, zazwyczaj generałowie wracają ale bez wojska, które sobie siedzi w błędnym obszarze serwera - nie widzisz go ale ono walczy z lagami za support (też tak mam - tzn miałem przed "niebieskim ekranem", z tym że różnica było prawie 800 - i też cisza z supportu.

    inne warianty mi się nie przytrafiły (bo zakładam że nic nie miałeś wysłane na przygodę)

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.09.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Czarci Gaj
    Wiesz to był jakiś bug w przygodzie.

    Z tego co zarejestrowałem, to jak generał dostał i musiał odpoczywać, to w tym "pozyskującym się" generale było ponad 100 nowych jednostek zamiast 0 "zero", jak to ma miejsce, kiedy generał dostaje w d...

    W ten sposób przybyło tych jednostek, które pokazywane są w liście wojska bez przydziału i stanowią różnice pomiedzy 1775 a 1411 (354 szt.).

    W tej chwili chciałbym to jednak po prostu doprowadzić do jakiejś równowagi i uzyskać prawidłowe wyniki, nawet jakby mi mieli te nadmiarowe jednostki zabrać...
    Bo tak, to się robi jednak nieciekawe...
    Ostatnio edytowane przez Witold07 ; 30.11.2012 o 20:44

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.