Zobacz wyniki ankiety: Co sądzisz o pomyśle?

Głosujących
30. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, byłoby to przydatne

    23 76.67%
  • nie, raczej nieprzydatne

    1 3.33%
  • Dla mnie obojętne

    6 20.00%
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Cieńka niebieska linia

  1. #1
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Cieńka niebieska linia

    Ewidentnie większości graczy brakuje miejsca na wyspie.
    Było mnóstwo pomysłów, z karczowaniem, wysadzaniem skał, nowymi wyspami.
    A nikt nie zwrócił uwagi na to, że o ile na południu, zachodzie i północy wyspy linia niebieskich palików idzie (w większości) na granicy wyspy i wody to na wschodzie linia tych palików idzie przez wyspę zabierając kawałek wyspy nadający się do "zasiedlenia". Szczególnie to widać w S-9 po wyburzeniu skał.
    Dlatego proponuję paliki przenieść na granicę wyspy i wody, tak jak jest na pozostałych granicach.
    Wtedy sens zacznie mieć wyburzanie części skał.

  2. #2
    Osadnik Awatar fenixpiotr
    Dołączył
    21.11.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Kolonia
    ja jestem bardzo za - tylko nie rozumiem dlaczego paliki przeszkadzają, myślałem że to element wyglądy podłoża a nie konstrukcja jak drzewo czy krzak.
    ale w ogóle to z tym miejscem przesadzacie ja mam 41lv i jak do tej pory tylko raz kupiłem 10 patentów a poza tym wszystkiego jest w dostatku - miejsca też. Chociaż fakt że nie mam żadnych budynków specjalnych - zamków, kopalń granitu itp.
    +A+M+D+G+

  3. #3
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Oj my 50 lvl'e mamy już od 2012 roku +/- 2013. Zobacz jak długo czekamy na zwiększenie maksymalne poziomu. ^^

  4. #4
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Rozmawiam ze znajomymi i absolutna większość wyburzanie skał ograniczyła do darowanego odpalacza.
    Ludzie liczą, 500 kleju za 1 dodatkowe pole i to nadające się tylko na lodową posiadłość albo rezydkę to taki sobie interes.
    Odsunięcie linii i wyburzenie skał w S-9 nie tylko obniżyło by cenę jednostkową ale otrzymalibyśmy miejsce na postawienie budynków produkcyjnych z magazynami czy choćby na wspaniałą rezydencję. A wtedy znalazło by się więcej chętnych na wyburzenie w tym miejscu skał.(Czytaj na wydanie klejek)
    Ta uwaga to oczywiście do BB żeby ich zachęcić do przesunięcia tej linii

  5. #5
    Moderator Forum Awatar Uranos_old
    Dołączył
    16.11.2015
    Posty
    371
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam,

    z uwagi na brak zainteresowania (ostatni wpis 06.03.2015 r.) zamykam wątek i przenoszę go do archiwum.


    Pozdrawiam,
    MOD_Uranos

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.