Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Żal patrzeć na to co dają nam w zamian

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.04.2013
    Posty
    5
    Serwer
    Złota Góra

    Żal patrzeć na to co dają nam w zamian

    Kilkaset razy wysyłam odkrywców po przygody (zdobyłem się na to by kupić ich za klejnoty) powinni przynieść jakieś mapki i przygody a co przynoszą , mapki i przygody a przygoda sie nazywa Dzieci sawanny ,ciepło mi się robi jak widzę tą przygodę, jest jaka jest,ale żeby ja odkrywcy przynosili 3-4 szt. za jednym kursem to już trochę przesada przecież kazdy normalny gracz ja usuwa nie da sie robic tej przygody na codzien
    pomyslcie zanim wcisniecie jakis badziew .

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2012
    Posty
    130
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie chce byc kontrowersyjny ale zawsze tak bylo hehe, no chyba nie chcesz wiki non stop dostawac co jest wart ~800 klejnotow... Moim zdaniem jak dostaniesz jakies smieci raz na na dzien a pozniej chociaz jeden raz wikingow lub krawca to tak i tak jestes na plusie. Takie moje zdanie . Mam 18 odkrywcow z tego 13 lata po przygody i powiem ci ze zyski sa tak czy siak

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mi wczoraj 7 odkrywców przyniosło 2x wikingów i fragmenty map. Zazwyczaj takiego szału nie ma. Trzy dni temu przynieśli Czarnych i Wyspę Piratów. Dziś fragmenty map. Nie ma reguły na te poszukiwania. Pewnym sposobem jest rozwijanie odkrywców tak by niwelować ewentualne koszty poszukiwania przygód. Dwa sloty na przygody, tańsze poszukiwania przygód - to podstawa przy rozwijaniu odkrywców właśnie w celu poszukiwania przygód.

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    kolejne teoria spiskowa

  5. #5
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ja na sawannę nie narzekam. Mistrzunio redukuje straty w konnicy do zera, a na kilku innych obozach można trochę rekrutów zaoszczędzić.
    Ale fakt, coś jest na rzeczy, jak gram tak wikingów widziałem tylko raz, a zakazanych to mam niezłą kolekcję.

  6. #6
    Osadnik Awatar Mundek_May
    Dołączył
    12.05.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    To nie wysyłaj tych drogocennych odkrywców po przygody, wysyłaj ich na poszukiwania skarbów i problem sam się rozwiąże.
    Tylko tak. Jak zaczną Ci przynosić drewno zamiast granitu, to będziesz znowu płakał. Co tu zrobić, co tu zrobić ?

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.02.2014
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    co sie dzieje z tą grą nie moge wejsc juz od 2 godzin do gry !!!!!!!!!!!!

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    17.05.2012
    Posty
    216
    Serwer
    Nowy Świat
    ja tam wysyłam odkrywców po skarby ale jak przy okazji przekroczenia 42 poziomu było zadanie wysłać grubasa na długie poszukiwania przygód to wysłałem a on przyniósł Wir. Potem wysłałem ich jeszcze z ośmiu ale na poszukiwania średnie i jeden przyniósł Wikingów a reszta fragmenty map. Tak czy siak jestem zadowolony ale po przygody ich nie wysyłam. Od tego jest specjalny magazyn prowiantu a grubasy niech znoszą materiał z którego można rozbudować budynki do 5 poziomu

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.