Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 80

Wątek: Samowolka generałów!

  1. #61
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.04.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    wstawiaj jakies chore nowosci a chrzania calkiem gre, to juz nie pierwszy raz sie odechciewa grac. U mnie gienki po odwrocie i tak wracaja martwi. Po obserwacji wiem ze niszcza oboz, nawet nie dochodza do nastepnego bo zaczynaja robic odwrot,a gdy dojezdzaja do obozu pokazuje sie ze twoj general jest martwy. Co jakas nowosc tym gorzej i nikt sie nie wezmie za to. Niektorzy przez takie *******y traca czas premium

  2. #62
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.05.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    u mnie tak było cały czas, na koniec wikingowie się zawiesili

  3. #63
    oczy_wiście
    Cytat Zamieszczone przez muzyk001 Zobacz posta
    wstawiaj jakies chore nowosci a chrzania calkiem gre, to juz nie pierwszy raz sie odechciewa grac. U mnie gienki po odwrocie i tak wracaja martwi. Po obserwacji wiem ze niszcza oboz, nawet nie dochodza do nastepnego bo zaczynaja robic odwrot,a gdy dojezdzaja do obozu pokazuje sie ze twoj general jest martwy. Co jakas nowosc tym gorzej i nikt sie nie wezmie za to. Niektorzy przez takie *******y traca czas premium
    może kup sobie jakąś fujarkę i skup się na GRZE na niej, a jeszcze lepiej zrobisz, jak wrócisz do szkoły i nauczysz się pisać

  4. #64
    Osadnik
    Dołączył
    02.05.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Kolonia
    Niestety "oczy_wiście" odpowiedź oddaje bardzo ładnie co się dzieje na przygodach....

  5. #65
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    No źle się dzieje, nie wiem jak u Ciebie Althair, ale u mnie jest w miarę dobrze, dopiero po zaproszeniu ludków na dropa wszystko się knoci. Gienki rozpoczynają atak po 5 razy, albo jak miałem niedawno na mrocznym, po przydzieleniu woja rozbijają obóz od nowa. W tym ostatnim przypadku okazało się, że gienka telepnęło w czasie i przestrzeni, ja widziałem rozbity obóz, ale na serwie jeszcze spacerował na nową pozycję, więc woja przydzielić się nie dało. Wszystkie bloki robię przed zaproszeniem, a po zaproszeniu do blokowania się nie dotykam, nawet jeśli jest to teoretycznie możliwe.

  6. #66
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ja poszedłem krok dalej, nie robie przygód

  7. #67
    oczy_wiście
    Cytat Zamieszczone przez BB_Teromort Zobacz posta
    ...Problemy techniczne na mapie z przygodą (np. samowolka generałów) już nie występują...
    Głupie pieprzenie. Wystarczy wejść w byle przygodę i już okazuje się, że gienki śmigają, gdzie ich fantazja poniesie.
    Ostatnio edytowane przez oczy_wiście ; 22.01.2015 o 00:12

  8. #68
    Odkrywca
    Dołączył
    28.02.2014
    Posty
    596
    Serwer
    Złota Góra
    zmiany te dopiero po 29 stycznia będą i samowolka tylko tam gdzie się zaprasza znajomego występują
    Ostatnio edytowane przez YAHIKO_FX ; 20.01.2015 o 17:50

  9. #69
    Osadnik
    Dołączył
    02.05.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Kolonia
    Swoją drogą w końcu zachowali się jak ludzie i dali porządnego change loga. Chcąc nie chcąc trzeba ich pochwalić. Tak trzymać, a my czekamy na naprawę błędu/ów.

  10. #70
    Osadnik
    Dołączył
    23.10.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Złota Góra
    To, że bloki wychodzą przed zaproszeniem znajomych to bajka.

Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.