Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: BUG: Walka

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia

    BUG: Walka

    Mianowicie wybrałem się na pierwszą bitwę i tu pojawia się problem ponieważ zamiast iść na osadę na którą nakierowałem żeby atakowali to pierw Poszli na osadę która była ledwo widoczna bo ten teren nie jest jeszcze odkryty, moim zdaniem nie powinno tak to wyglądać.
    ScreenShot
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: Bez tytułu.jpg, 
wyświetleń: 219, 
rozmiar: 22.9 KB, 
ID: 7.  

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Niestety, wiele osób tak ma, sam jestem dobrym przykładem
    To jest chyba jedyny element zaskoczenia w tej grze, gdy inny obóz 'przyciągnie' twojego generała..

  3. #3
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Sytuacja opisana powyżej to nie błąd - pewnie zastanawialiście się, dlaczego na 'trudniejszym' terenie jest obóz tylko z 10 wrogimi jednostkami...

    W ten sposób gracz uczy się, że trzeba zwracać uwagę również na obozy znajdujące się w pobliżu.

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ja znalazłem w sektorze 3 między obozami 40 łotrzyków/40 miotaczy i podobnymi jeden z 5 łotrzykami i 5 miotaczami xD to też zastanawiające..

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    Sytuacja opisana powyżej to nie błąd - pewnie zastanawialiście się, dlaczego na 'trudniejszym' terenie jest obóz tylko z 10 wrogimi jednostkami...

    W ten sposób gracz uczy się, że trzeba zwracać uwagę również na obozy znajdujące się w pobliżu.
    Tak tylko że ten obóz był na strefie której jeszcze nie odkryłem, tak jak na zdjęciu był ledwo widoczny, więc jak dla mnie to lekka przesada że rzuca się na obóz którego prawie nie widać bo teren nie został odsłonięty.

  6. #6
    Początkujący Osadnik Awatar Salh
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    29
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez SkyshirO Zobacz posta
    Tak tylko że ten obóz był na strefie której jeszcze nie odkryłem, tak jak na zdjęciu był ledwo widoczny, więc jak dla mnie to lekka przesada że rzuca się na obóz którego prawie nie widać bo teren nie został odsłonięty.
    Powiedziałbym, że to nadal nie jest bug.

    Gdyby wrogi obóz z nieodkrytej mapki nie ściągał twoich jednostek, niektóre miejsca były by łatwe do exploitowania. Dodatkowo, z reguły możesz tak ustawić swój obóz, żeby atakować z odpowiedniej strony i nie dać się przechwycić.

  7. #7
    Osadnik Awatar Merkor
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dokładnie tak jak mówi Salh, na forum jest poradnik do atakowania obozów który pokazuje jak przejść żeby ominąć jak najwięcej obozów.

    http://forum.thesettlersonline.pl/th...f-naszej-wyspy.

  8. #8
    Osadnik Awatar Maksiu
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    48
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ten screenshot to normlanie powala czytelnością, ale to szczegół. A tak BTW to każdy obóz bandytów ma strefę oddziaływania i jak genek będzie szedł za blisko takiego obozu to go przyciągnie i będzie walka, więc to żaden bug.

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ale to nie dziala tak jak powinno, ja tez tak juz mialem ze atakowalem kompletnie inny oboz, trasa pokazywana byla zupelnie inna a general ni z tego ni z owego idzie sobie jak chce w srodek wroga

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.