Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Punkty walecznosci

  1. #1
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    353
    Serwer
    Złota Góra

    Punkty walecznosci

    Czy wie ktos mniej wiecej na jakiej zasadzie sa przyznawane punkty walecznosci? Przykladowo ktos zaatakowal moja mala kolonie i otrzymalem wiadomosc o niepowodzeniu tej proby wraz z 44 punktami i 9 sc. Jak myslicie - ten ktos znalazl moja kolonie i stracil swoje wojska czy tez zobaczyl umocnienia i zwial, a ja dostalem punkty, bo teoretycznie podjal probe?

    Milo by bylo gdyby troche swiatla na ten temat rzucil ktos z BB.

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    176
    Serwer
    Czarci Gaj
    Punktów waleczności: Nagrody za pokonywanie innych graczy w Koloniach

    co do pytania że dostałeś za to że ktoś zwiał... nie spodziewaj się. raczej wyslal troche na atak aby zobaczyć co i jak i stwierdził żę wiecej narazie nie bedzie walczył. podjął próbę.
    a za to co mu pokonałeś, dostałeś nagrode. proste, logiczne. nie dziwne ze nie rozwinął wątku BB.

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    353
    Serwer
    Złota Góra
    @Hor4acy - moze i masz racje, ale to tylko nasze przypuszczenia. A pytanie nie jest glupie, bo wybierajac dana kolonie klikamy opcje "rozpocznij podboj", pozniej ja potwierdzamy i tak na dobra sprawe robimy to w ciemno. Dopiero po potwierdzeniu podboju mozemy zerknac czy sie nam oplaca wchodzic w te impreze, czy ja odpuszczamy. A BB nic nie napisal, bo sam prawdopodobnie nie wie jak dziala to przyznawanie punktow

  4. #4
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Ja ciągle dostaje po 200+ premium za dużą kolonie której nie mam od 3 dni

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    176
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez GbrL Zobacz posta
    @Hor4acy - moze i masz racje, ale to tylko nasze przypuszczenia. A pytanie nie jest glupie, bo wybierajac dana kolonie klikamy opcje "rozpocznij podboj", pozniej ja potwierdzamy i tak na dobra sprawe robimy to w ciemno. Dopiero po potwierdzeniu podboju mozemy zerknac czy sie nam oplaca wchodzic w te impreze, czy ja odpuszczamy. A BB nic nie napisal, bo sam prawdopodobnie nie wie jak dziala to przyznawanie punktow
    rozpocznij podbój to praktycznie to samo co rozpoczecie przygody. nic nie tracisz, nie ryzykujesz, wiec i przeciwnik nie moze zyskac.
    ktos go zaczal najezdzac i sie wycofał i stad zdobyte punkty.

  6. #6
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    30.09.2012
    Posty
    353
    Serwer
    Złota Góra
    Taki byles pewny swoich racji Hor4cy, a ja wlasnie dostalem raport i punkty walecznosci za to, ze ktos rzucil okiem na moje chytrze ustawione zasieki i nawet nie podjal proby ataku


  7. #7
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Eeee to nie jest odbita kolonia aby? Taką samą straciłem kilka dni temu łotrze

  8. #8
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez GbrL Zobacz posta
    Czy wie ktos mniej wiecej na jakiej zasadzie sa przyznawane punkty walecznosci? Przykladowo ktos zaatakowal moja mala kolonie i otrzymalem wiadomosc o niepowodzeniu tej proby wraz z 44 punktami i 9 sc. Jak myslicie - ten ktos znalazl moja kolonie i stracil swoje wojska czy tez zobaczyl umocnienia i zwial, a ja dostalem punkty, bo teoretycznie podjal probe?

    Milo by bylo gdyby troche swiatla na ten temat rzucil ktos z BB.
    Punkty waleczności podobnie się przelicza jak gwiezdne monety... są uzależnione od ilości zdobytego doświadczenia w walce. Walka musi się odbywać z innym graczem, nieważne czy bronimy się czy atakujemy.

  9. #9
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    W teorii, w praktyce jest tak jak screen powyżej. Sam nie raz na tej samej koloni za mocny angaż drugiej osoby dostaje mniej valorów od kogoś kto tylko zerknął.

  10. #10
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Lord_Crain Zobacz posta
    W teorii, w praktyce jest tak jak screen powyżej. Sam nie raz na tej samej koloni za mocny angaż drugiej osoby dostaje mniej valorów od kogoś kto tylko zerknął.
    Raporty są zbugowane. Nie rozumiem potrzeby sugerowania się nimi, jak już na serwerze testowym bywały raporty gdzie niby ktoś stracił na ataku na nas 40k wojska, gdzie limit wynosił 1360.

    Powinieneś raczej zadać dlaczego jak ktoś zajrzy na kolonie obrońca dostaje punkty doświadczenia pomimo, że walka się nie rozegrała. (ale to pytanie kieruj do supportu niż na forum cm i tak tego nie przeczyta)

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.