Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Blokada środków po wysłania oferty handlowej.

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.05.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowy Świat

    Blokada środków po wysłania oferty handlowej.

    Witam.
    Wysłałem ofertę handlową, środki zostały zablokowane na ten cel ale nie mam odpowiedzi o zaakceptowaniu czy odrzuceniu. Czy jak drugi gracz nie zaakceptuje ani nie odrzuci oferty to tak może być w nieskończoność?

  2. #2
    MG1988PL
    Gracz do którego wysłałeś ofertę handlową ma na jej akceptację bądź odrzucenie 8 godzin. Po tym czasie surowce wrócą, jeśli jej nie odrzuci nie będzie o tym nawet w wzmianki. System handlu jest niestety nie dopracowany, pomimo uaktualniania ofert możemy wysłać ją do gracza któremu się już skończyła i on np już sobie poszedł.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.05.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowy Świat
    8 GODZIN ? To chyba lekko niepoważne jest. Godzinę to rozumiem, ale 8 ???

  4. #4
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Da sie z tym żyć ... nie przesadzajcie

    A niech mi przysyłają oferty kupna nawet po pięciu godzinach od zakończenia, byle tylko przysyłali.

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.05.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowy Świat
    No tak, tylko ja odpowiedziałem na ofertę żeby przez handel przyśpieszyć sobie możliwość ataku na obóz bandytów. Zamiast czekać aż sam sobie zrobię miecze postanowiłem "wyhandlować" je. A tu wyszło że druga strona jak na razie ani nie zaakceptowała ani nie odrzuciła mojej propozycji i teraz środki które przeznaczyłem na handel są zablokowane. Ja nie mam więcej żeby znów odpowiedzieć na inną ofertę i w najgorszym wypadku muszę czekać 8 godzin żeby spróbować z kimś innym. To se przyśpieszyłem...

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.06.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    I jesteście pewni, że wraca??
    Bo coś mi się nie wydaje...
    Poskładałam wczoraj mnóstwo ofert i tak lekkim szacunkiem z 200 monet mi nie wróciło i ileś tam surowcó, niestety sfrajerowałam się i straciłam rachubę...
    O kant dupy taki interes...

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja wczoraj wymieniłem przygodę (wiktora) oferta nie doszła do kupca, a upłyneło już grubo ponad 8 godz, póżniej podobny błąd wyskoczył jak wymieniałem się z granitem, oferta niby wysłana do mnie a nie doszła, coś strasznie szwankowały wczoraj oferty
    .....
    po wielu godzinach ok 14 doszła oferta do znajomego, teraz z nim się porozumiałem
    Ostatnio edytowane przez asker78 ; 29.06.2012 o 18:55

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.06.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    No niestety w dalszym ciągu występuje ten błąd .. dziś wystawiłem surowce oraz piłki i nic nie wróciło .. :X

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.