Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Zmiany w grze - 24.04.2024 - Dyskusja

  1. #11
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    508
    Serwer
    Nowa Ziemia
    o lol 2 sztuki faktycznie ... to już za niedługo NIKT nie będzie tego robił... za niedługo NIKT nie będzie w to grał... jak długo można strzelać sobie w stopy????
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  2. #12
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,622
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A za te monety co kupisz sensownego na 80 lvl skoro nie ma i raczej nigdy nie bedzie zadnego nowego contentu ?

    Ten questline jest tylko i wylacznie po to zeby za darmo wbic brakujace levele i zadnego innego sensu nie ma, wiec po co traktowac to jak problem jak mozna calosciowo olac.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #13
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,804
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Hej Piwonia!


    Jeśli masz poziom 80, nie możesz już zdobywać expa.
    Aby znaleźć „godną” wymianę za brakujący exp, jest on konwertowany na gwiezdne monety.

    Otrzymujesz więc gwiezdne monety zamiast EXP.

    Zerknij proszę tutaj: https://tsowiki.eu/quests/repeatable-starfall-quests/

    Proszę o kontakt w przypadku jakichkolwiek pytań.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Przecież nie napisałam ani słowa o expie, tylko o gwiezdnych monetach. Przed konserwacją dostawało się 151/582 sztuk, po konserwacji dostaje się 2 sztuki. Dlatego ponawiam pytanie czy to planowana zmiana, czy błąd.

  4. #14
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,804
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    A za te monety co kupisz sensownego na 80 lvl skoro nie ma i raczej nigdy nie bedzie zadnego nowego contentu ?

    Ten questline jest tylko i wylacznie po to zeby za darmo wbic brakujace levele i zadnego innego sensu nie ma, wiec po co traktowac to jak problem jak mozna calosciowo olac.
    Ja sobie kupuję prestiża i strzałki, a poza tym kto wie co to będzie, więc zawsze lubię mieć zapasy

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.11.2014
    Posty
    6
    Serwer
    Złota Góra
    BB_Penelopa to albo za mało pije albo za dużo. Wg Ciebie brak sensownej odpowiedzi jest odpowiedzią? Pisanie dla pisania? Link do obcojęzycznego ala poradnika na polskim forum? Pytań ja i inni mamy mnóstwo ale jak są mało wygodne to usuwasz ze swoim teamem albo odpowiadasz totalnymi hmm lepiej nie napisze czym. Napisałabyś jak normalny człowiek - chłopaki, dziewczyny, no gra się sypie, ciężko nam nad tym zapanować, troszke za szerokie wody na nasze możliwości, ale wierzcie nam że się staramy aby wszystko wróciło do normy i znów nabralo sensu. Myślę ze to nie tylko moje zdanie ale i większość by je podzielila bo to by bylo chociaż szczere i uczciwe, no i do zrozumienia ale a co dla niektórych do wybaczenia

  6. #16
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,077
    Serwer
    Złota Góra
    tak jak to wyzej napisalas.... to jest wlasnie pisanie dla pisania.... bb ma takie podejscie do graczy nie od wczoraj nie od roku.... wiec nic nowego...

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.