Odpowiedz w tym wątku
Strona 8 z 11 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 106

Wątek: spadajaca gwiazda

  1. #71
    Osadnik
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    79
    Serwer
    Czarci Gaj
    Dostałem za ciąg zadań 4 skrzynie + 1 . W skrzynkach we wszystkich 5 były fragmenty gwiazd po 100 w każdej ,Niestety dostałem i doliczyło mi tylko fragmenty z jednej skrzynki.Pozostałe 4 skrzynki ,czyli 400 fragmentów gwiazd po prostu przepadła, nie doliczyło ich do Władyki ,nie ma ich w gwieździe,ani w zakładkach ani w premiach.I to na tyle

  2. #72
    Osadnik Awatar sNooB
    Dołączył
    01.05.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Nowy Świat
    Ja nie mogę użyć ZUOMIAKA jak i nie mogę tej premii wytwarzać.




  3. #73
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.07.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowy Świat
    Bo zuomiak smar jest tylko w JEDNYM cyklu, pozostale go nie maja.

  4. #74
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.07.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowy Świat
    Igorze zuomiaki smar sa tylko w jednym cyklu zadan. A tak przy okazji gdzie mozna trafic na Twoje poradniki do wypraw, tesknimy za nimi, byly doskonale.

  5. #75
    Osadnik Awatar jery75
    Dołączył
    31.08.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Zadanie główne :"Wydobycie gwiazdy z nieba"(zadanie:Na medal). Zaliczyło zrobienie tylko 2 elementów kadłubów dla Pioniera a ma być 5 sztuk.

    Robienie następnych nic nie zmienia: licznik się zablokował na 2 sztukach i cały cykl zadań stoi...
    Ps To chyba druga strona medalu

  6. #76
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    Sytuacja z niedziałającym Z.U.O.M.I.A.K W Z. I jest bezpośrednio powiązana ze zablokowaną strefą wyspy.
    Oba problemy są spowodowane zablokowaniem wejścia do budynku depozytu lub nawet zablokowaniem drogi do magazynu z punktu depozytowego.

    Zgłoszony problem został przekazany naszym programistom, którzy będą nad nimi pracować. Istnieje jednak rozwiązanie, które powinno pomóc Ci w tej sytuacji.

    1. Usuń/Przesuń wszystkie budynki znajdujące się w pobliżu wejścia do depozytu
    2. Umieść magazyn bliżej złoża, aby ominąć zablokowaną ścieżkę/wejście
    3. Wyloguj się na co najmniej 15 minut z gry.
    4. Koniecznie wyczyść pamięć podręczną przeglądarki i ciasteczka.
    5. Po ponownym zalogowaniu powinna rozpocząć się eksploatacja złoża.

    Jeśli po wykonaniu tych kroków nic się nie zmieni, prześlij załącz zrzut ekranu przedstawiający pozycję niedziałającego zdarzenia Z.U.O.M.I.A.K. do supportu.
    Pamiętaj proszę, aby na zrzutach widoczne było całe okno przeglądarki oraz czas systemowy oraz by były one zapisane w formacie jpg lub png.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  7. #77
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Dzień dobry,

    Sytuacja z niedziałającym Z.U.O.M.I.A.K W Z. I jest bezpośrednio powiązana ze zablokowaną strefą wyspy.
    Oba problemy są spowodowane zablokowaniem wejścia do budynku depozytu lub nawet zablokowaniem drogi do magazynu z punktu depozytowego.

    Zgłoszony problem został przekazany naszym programistom, którzy będą nad nimi pracować. Istnieje jednak rozwiązanie, które powinno pomóc Ci w tej sytuacji.
    Ale dlaczego do wczoraj działało, a od wczoraj nie działa? Nie dostawiałem żadnych budynków.

  8. #78
    Osadnik
    Dołączył
    21.06.2013
    Posty
    78
    Serwer
    Kolonia
    przerób w pionierze cześci na monety zrobiłeś na zapas i teraz dodac nie mozesz też tak miałem

  9. #79
    Osadnik
    Dołączył
    21.06.2013
    Posty
    78
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez jery75 Zobacz posta
    Zadanie główne :"Wydobycie gwiazdy z nieba"(zadanie:Na medal). Zaliczyło zrobienie tylko 2 elementów kadłubów dla Pioniera a ma być 5 sztuk.

    Robienie następnych nic nie zmienia: licznik się zablokował na 2 sztukach i cały cykl zadań stoi...
    Ps To chyba druga strona medalu
    w pionierze przerób części na monety i dopiero wtedy wyprodukuj do zadania , zrobiłeś na zapas i zablokowało

  10. #80
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A ja mam inny problem. Za wcześnie użyłem 1 chemiczny ładunek wybuchowy i jak przyszło do zadania to gleba, zaliczyło mi 49 a jednego nie mam gdzie użyć.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 8 z 11 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.