Odpowiedz w tym wątku
Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 9 10 11
Pokaż wyniki od 101 do 106 z 106

Wątek: spadajaca gwiazda

  1. #101
    Osadnik Awatar pablos73
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    135
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jak dla mnie plus, dzieki pd szybko zblizam sie do kolejnego lvl...

  2. #102
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Po dzisiejszej konserwie wyglada na to, ze wprowadzili "ulepszenia" - pierwszy z brzegu quest nie moze byc ukonczony natychmiast po spelnieniu warunkow tylko wymaga czekania 1h.

    Naturalnie ma to sens, biorac pod uwage, ze ludzie sie skarzyli ze maja za malo czasu na wyprodukowanie zasobow, teraz beda mieli jeszcze mniej

    Do tego nie moge sie oprzec przeczuciu, ze nagrody z questow tez "poprawili" i pewnie z expa ktory dostajemy zniknie jedno zero
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #103
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wprowadzono nowe czwarte zadanie, ale nie naprawiono znikania skrzynek i fragmentów przenoszonych z gwiazdy do magazynu. Tak jak ogólnie pozytywnie oceniam spadającą gwiazdę i nawet jakoś przebolałam wielokrotną utratę skrzynek, bo tak trochę były dodatkiem, a tysiąc fragmentów złomiaki wydobywały, tak strasznie mnie zirytowało, gdy z nowego zadania dostaje się jedynie skrzynki i tysiąc fragmentów wpadło w czarną dziurę zamiast do magazynu. Czyli cała robota z zadaniem i surowce poszły na zmarnowanie.

  4. #104
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,074
    Serwer
    Złota Góra
    dalem se z tym spokoj ja kza kazdym razem znikaly fragmenty ... widac dalej tego nie naprawili

  5. #105
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    507
    Serwer
    Nowa Ziemia
    mi pierwszy raz przy robieniu cyklu związanego z drzewami owocowymi zniknęło 1000 fragmentów - cały plon z drzew - nie dodał sie ze skrzyń z owocami do gwiazdy... ale mówi sie trudno - zrobiłem około 8 cykli i podniosłem lvl z 74 na koniec 76 w 3 tygodnie. A przy 80 lvl na pewno bede robił dalej cykl bo koszta sa żadne jakieś badziewia co sa i tak w nadmiarze a może wylosuje którąś z kryształowych budowli czy drzewo. Wieże portową tez długo zdobywałem wiec nastawiony jestem na miesiące oczekiwania ;D
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  6. #106
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Chyba ten cykl z drzewami najbardziej zbugowany, dwa razy robiłam i dwa razy żaden fragment nie wylądował w gwieździe, dzisiaj zwiecha przy otwieraniu dwóch paczek, to się przelogowałam i efekt taki, że zniknęły jeszcze skrzynki.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 9 10 11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.