Zamknięty wątek
Strona 7 z 10 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 98

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Event Świąteczny 2018 - Dyskusja

  1. #61
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    249
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez emerytdarek Zobacz posta
    od samego początku gry mam nieodparte wrażenie, że grę i jej zasady wymyślane są w przedszkolu, w grupie maluchów. Pomijając brak jakiegokolwiek realizmu, odnoszącego się do zachowań naturalnych (...)
    Cooo..?!
    Mdli mnie jak czytam opowieści graczy o tym, że obłoki się nie przesuwają na niebie, krople deszczu są zbyt regularne albo trawa ma źdźbła zbyt grube.
    Przepraszam, lecz jeśli szukasz w grach realizmu, to komentuj SYMULATORY. Źle trafiłeś. Gdzie jest napisane, że ta gra ma odzwierciedlać rzeczywistość?
    Wg mnie już samo logowanie jest nierzeczywiste, bo rano wstając z łóżka nie muszę się logować do życia, a tu - proszę - muszę. Do kitu.

    Event jak dla mnie był całkiem spoko, osiągnięcia mam zdobyte, budynki kupione i nie ukrywam, zależało mi na niektórych sprawach, jak choćby wykupić młyny wodne, bo tych to wiecznie brak.

  2. #62
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.11.2014
    Posty
    6
    Serwer
    Złota Góra
    Liczyłem że będzię to spokojny event, ale się niestety się przeliczyłem.... ilość prezentów jakie można było zdobyć od odkrywców była mała... gra polega na robieniu przygód czy podbijanie kolonii a tutaj nie było szans na zdobycie prezentów z tych dwóch istotnych aspektów gry... handel handlem - swoje tam zdobyłem ale brak możliwości zdobycia nagród w postaci prezentów za zrobienie przygody czy zdobycie kolonii, tudzież dzwonków czy lizaków uważam za bardzo duże niedopracowanie kolejnego już eventu.
    Jeśli chcecie zatrzymać graczy pomyślcie aby wrócić do czegoś co było już sprawdzone...

  3. #63
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.07.2016
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez szkyrtka Zobacz posta
    Witam pytanie o choinki. W opisie była informacja, że każda na wyspie daje prezent. Teraz kiedy pojawia się prezent można dostać tylko z jednej.
    Z jednej, ale tyle prezentów ile choinek.

  4. #64
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez S_U_V_A_L Zobacz posta
    Liczyłem że będzię to spokojny event, ale się niestety się przeliczyłem.... ilość prezentów jakie można było zdobyć od odkrywców była mała... gra polega na robieniu przygód czy podbijanie kolonii a tutaj nie było szans na zdobycie prezentów z tych dwóch istotnych aspektów gry... handel handlem - swoje tam zdobyłem ale brak możliwości zdobycia nagród w postaci prezentów za zrobienie przygody czy zdobycie kolonii, tudzież dzwonków czy lizaków uważam za bardzo duże niedopracowanie kolejnego już eventu.
    Jeśli chcecie zatrzymać graczy pomyślcie aby wrócić do czegoś co było już sprawdzone...
    no i wlasnie byl spokojny event bo nie musiales robic miliona przygod zeby zdobyc surowce eventowe a jedynie wysylac odkrywcow raz dziennie i kilka zadan. no spokojniej sie juz nie da.

    Event mi sie bardzo podobal bo byly fajne nagrody, nowe rzeczy (najlepszy jarmark), no i nie trzeba bylo spedzic calego dnia przy grze zdobywajac paczki poprzez przygody, co dla osob pracujacych jest szczegolnie wazne.

  5. #65
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Event jak event, musiał się zacząć od awarii i konserwy, aż żal komentować.

    Tradycyjnie było dużo więcej do kupienia niż możliwość zdobycia prezentów więc pozostają klejnoty, ale cóż ... kasa się musi zgadzać. Nic zaskakującego.

    Rozczarowaniem eventu jest rynek bożonarodzeniowy - drogi i bezużyteczny bo nie można łączyć ze "zwykłymi" premiami!!!
    Powinna być informacja w opisie budynku, że jest drogim budynkiem ozdobnym zamiast użytkowym!!!

  6. #66
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.06.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    1100prezentów miałem zbierałem na rozbudowę rynku i niestety wyparowały....
    powinny zostać w obiegu

  7. #67
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.02.2017
    Posty
    10
    Serwer
    Kolonia
    set2g - Ona od samego początku była TYLKO za klejnoty ?????????

    Ty i inni się mylicie !!! Ja już 3 dnia miałam wszystkie zadnia zrobione, i wtedy BB postanowili graczom zmniejszyć zadania o połowę, gdyż
    nie wszyscy gracze by zadania zrobili, trzeba grać uważnie !!!! i patrzeć co się dzieje w okół a nie pleść co Ci ślina na język wpadnie.
    Dlatego nie wprowadzaj graczy w błąd. Z samego początku miała być jako nagroda ostatniego dnia w kalendarzu. Ale nasi BB zrobili inaczej, jak co roku z nagrodami.
    W innych państwach odbyło się to inaczej i gracze są zadowoleni. Nasi postanowili zarobić, na ich miejscu też bym tak zrobiła ))))

    ZDENERWOWAŁAM SIĘ I NIE BRAŁAM JUŻ UDZIAŁU

  8. #68
    Osadnik Awatar Marzenka87
    Dołączył
    16.03.2017
    Posty
    180
    Serwer
    Złota Góra
    Fajny nowy odkrywca, geolog, ulepszone domki wodne oraz magazyn piernikowy. Na minus cena choinki(jak na to co moze wypasc to inwestycja nie zwroci sie przez 10 lat) wiec uznajmy to za ozdobe , domkow z piernika(pewnie wiekszosc co chciala kupic kupila na handlu 3x taniej). Jarmark czy rynek bozonarodzeniowy mozna bylo zrobic go w formie magazynu. Sporo osob ma ustawione budynki produkcyjne dookola magazynow, wiec podmienienie go na magazyn dajacy dodatkowo premie byloby fajnym rozwiazaniem, w innym wypadku malo komu chce sie robic takie przebudowy przy obecnym braku miejsca na wyspie, osobiscie traktuje ten nowy budynek jako ozdobe, nawet nie zaczynalam go rozbudowywac, bo i nie bylo za co :P
    Ciesze sie ze Mikołajowa byla rowniez w tym roku, przyspieszy to robienie niektorych przygod

  9. #69
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.03.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    zasadniczo nic mnie w tym roku nie urzekło ,,, szkoda, bardzo lubie grać w naszą grę a te eventy są słabo przygotowywane ...
    do zastanowienia i przemyślenia sens dalszego w tej grze istnienia
    pozdrawiam wszystkich graczy

  10. #70
    Osadnik Awatar sNooB
    Dołączył
    01.05.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Nowy Świat
    Rzeczy do kupienia w sklepie, nawet ciekawe, poza paroma, zupełnie zbędnymi i zrobionymi "na siłę" ale szkoda że można było kupić tylko po jednym specjaliście, przydałoby mi się ich więcej. Dobrze że nie brakło prezentów, bo wbrew temu co piszą no-lify, niestety nie zawsze materiałów eventowych jest dosyć. W tym roku tylko specjaliści i chatki kupione oraz niezbyt mądrze zakupiona choinka na prezenty, dająca wielkie...... prezenty
    Ostatnio edytowane przez sNooB ; 08.01.2019 o 23:59 Powód: literówka

Zamknięty wątek
Strona 7 z 10 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.