Odpowiedz w tym wątku
Strona 9 z 19 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 181

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Wyzwanie tygodnia i Poligony

  1. #81
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2013
    Posty
    186
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Ranhea Zobacz posta
    to popraw te stopke, zeby prawde mowila... to nie moderatorzy przekazuja pomysl do bb po 40 pozytywnych glosach - Penelopa kiedys pisala, ze po 40 glosach na tak, pomysl jest (zakladam, ze przez polska ekipe bb, a nie modow), przekazywany "wyzej"
    https://forum.thesettlersonline.pl/t...l=1#post270871
    Zapraszam do głosowania na moje pomysły dotyczące nowych budynków oraz usprawnień istniejących!
    Jeśli pomysł uzyska minimum 40 głosów "za" - zostanie przekazany do developerów.

  2. #82
    Osadnik Awatar GreenLands
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    169
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a licznika jak nie ma tak nie ma ;-)

  3. #83
    Osadnik
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    80
    Serwer
    Nowy Świat
    Dlaczego "Domu z Piernika" nie można ulepszac za pomocą Żetonów? Dziwne ze nie można, jak wszystkie inne budynki "populacyjne " można .

  4. #84
    Początkujący Osadnik Awatar Vallhalis
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czy czas produkcji jednostek w elitarnych koszarach sie wydłużył, czy tylko mam takie wrażenie?!

    Miałem produkcje nastawioną w nich i miała ona trwać 9 dni, po dostawieniu poligonu czas spadł do 6 dni, potem dodałem by do zadań tygodniowych wyprodukować 240 Rycerzy i po wrzuceniu Pana Mayersa i Podreczniku rekrutacji, pokazuje mi obecnie czas produkcji ponad 17 dni ...

    Update:
    Pan Mayers sie skończył i pokazuje 5 dni i kilkanaście godzien, więc zapewne coś z naliczaniem czasu przy premiach przekombinowali
    Ostatnio edytowane przez Vallhalis ; 21.11.2018 o 20:50
    There's no point in telling me to go to hell,
    because they've allready thrown me out of there.

  5. #85
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2013
    Posty
    186
    Serwer
    Kolonia
    przykład - konie oraz konni zbrojni

    koszary - 100% 2 minuty, 150% 1 min 20 sekund
    elitarne - 100% 5 minut, 150% 3 minuty 20 sekund

    chyba coś się nie zgadza
    Zapraszam do głosowania na moje pomysły dotyczące nowych budynków oraz usprawnień istniejących!
    Jeśli pomysł uzyska minimum 40 głosów "za" - zostanie przekazany do developerów.

  6. #86
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czy czas produkcji jednostek w elitarnych koszarach sie wydłużył, czy tylko mam takie wrażenie?!
    pomylili znaki w kodzie i budynki daja -50% do szybkosci produkcji zamiast +50%.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  7. #87
    Osadnik
    Dołączył
    08.06.2012
    Posty
    225
    Serwer
    Kolonia
    czy sa tacy którym tygodniowe nie wskoczyło? znaczy mam głowne ale żadne z podzadania nie jest aktywne

  8. #88
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2013
    Posty
    186
    Serwer
    Kolonia
    czy te przedmioty dla statku wikingow mozna robic sobie na zapas czy np do kazdego 'tygodniowego' zadania są inne przedmioty albo sie one kasuja z gwiazdy?
    Zapraszam do głosowania na moje pomysły dotyczące nowych budynków oraz usprawnień istniejących!
    Jeśli pomysł uzyska minimum 40 głosów "za" - zostanie przekazany do developerów.

  9. #89
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wg mnie nie powinno być w tych przygodach konkretnej nazwy tylko wg skali trudności, np zrób coś o trudności 12 i więcej, wtedy byłby większy wachlarz do wyboru.

  10. #90
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2013
    Posty
    186
    Serwer
    Kolonia
    to miały byc krotkie zadania, a jest ich lacznie 6 i to typu "wyprodukuj i wydaj 600 obleznikow"... czy kogos pogrzało?
    Zapraszam do głosowania na moje pomysły dotyczące nowych budynków oraz usprawnień istniejących!
    Jeśli pomysł uzyska minimum 40 głosów "za" - zostanie przekazany do developerów.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 9 z 19 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.