Zamknięty wątek
Strona 4 z 15 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 14 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 150

Wątek: Zmiany w grze - 20.11.2018 - Dyskusja

  1. #31
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Larxand Zobacz posta
    Na pojedynczym wojaku może i sekundy, ale na morsie i rekrucie 100KA robi się 1:02:30 a z dołączonym jednym poligonem 00:41:40.
    W ciągu 24h bez poligonu 2304KA na tych premiach, z poligonem - 3456. Różnica jest jednak spora.
    Jesli tak to w ktoryms miejscu byla jakas zmiana buffow z adytywnych na multiplikatywne. W pierwszej iteracji jaka testowalem budynek dawal prawie nic.

    Trzeba poczekac na ostateczna wersje.

    edit :

    no to widze ze wszystko w normie i buff jest addytywny
    Ostatnio edytowane przez sparkz ; 13.11.2018 o 22:06
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  2. #32
    Osadnik
    Dołączył
    02.12.2014
    Posty
    218
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Larxand Zobacz posta
    Na pojedynczym wojaku może i sekundy, ale na morsie i rekrucie 100KA robi się 1:23 a z dołączonym jednym poligonem 00:58:49.
    Różnica jest jednak spora.
    Z włączonym poligonem 100KA robi się prawie 59 minut a nie 41:40 bo to jest 750% a nie 50% mniej z 1:02:30

    EDIT: widzę, że poprawiłeś obliczenia, ale źle: na Morsie i rekrucie jest 1:02:30 a na Morsie, rekrucie i poligonie jest prawie 59 minut

    Cytat Zamieszczone przez Stasio340 Zobacz posta
    Tak, tylko morsowanie działa chwilę i trzeba co chwilę go ponawiać, natomiast poligony działają non-stop! I płacę za nie raz. Więc jeśli postawię ich z pięć to równie dobrze mogę powiedzieć, że to chwilowe morsowanie to urwanie kilkunastu sekund z produkcji.
    Wchodzę do gry raz dziennie, rzadko dwa, w weekendy na dłużej i chciałbym rozegrać wtedy kilka przygód a nie jedną na tydzień. Nie mam czasu na pilnowanie w tygodniu rzucania skunksów, morsowania i podręcznika. Poligony postawię i będą działać. To jedyny, jak na razie budynek na który jestem skłonny wydać klejnoty.
    5 poligonów to 250% czyli 3,5x szybciej. 1KZ będzie się robił nie 5 min tylko 86 sek.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 23.11.2018 o 03:06 Powód: połączenie postów

  3. #33
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Alekin Zobacz posta
    Z włączonym poligonem 100KA robi się prawie 59 minut a nie 41:40 bo to jest 750% a nie 50% mniej z 1:02:30

    EDIT: widzę, że poprawiłeś obliczenia, ale źle: na Morsie i rekrucie jest 1:02:30 a na Morsie, rekrucie i poligonie jest prawie 59 minut
    A tak, liczyłem w pośpiechu w drodze do autobusu, sorry. Tak czy inaczej, jeśli tym razem dobrze liczę w skali doby daje to jakieś 150KA za każdy dodatkowy poligon, które - co by nie mówić - piechotą nie chodzi, zwłaszcza jak ktoś bogaty.

  4. #34
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wiele osób marzy, że jak postawią z 5 czy 6 poligonów to juz będzie miało w pełni zaspokojone potrzeby armii elitarnej.
    Znajomym mówię, nie podchodź emocjonelnie do tego bo za chwilę przekonasz się, że na darmo wydałeś na poligony.
    Kup jeden za łodygi, a jak mało to max dwa za klejki.

    Wtedy czas produkcji konnych zbrojnych się zmienia przy koszarach na 6 poziomie z 5 minut na:
    1 poligon - 3m20s , 2 poligony - 2m30s , 3 poligony - 2m , 4 poligony - 1m40s, 5 poligonów - 1m26s , reszta bez sensu

    Jak już Cię bardzo ciśnie na poligony kup jeden i zaobserwuj czy to spełnia twoje oczekiwania, jak nie,
    kup drugi i sprawdź czy to ci odpowiada, za mało to kup trzeci, ale powyżej to już udowodnienie, że ma się duże ego (moje zdanie).

    Lepszym rozwiązaniem byłoby zrezygnować z jednego poligonu na rzecz stanicy, jak ktoś używa stanicy i robi dużo przygód.

    Jak macie potrzebę zakupu kilku(nastu) poligonów, bo chcę, kupujcie, ale żeby zaraz się nie okazało, że Wam zabraknie broni na szkolenie jednostek, napitku na ... o własnie idę do lodówki, narqa

  5. #35
    Odkrywca Awatar Shadow_mk
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    543
    Serwer
    Czarci Gaj
    hmmm jeden poligon 50 % dwa 100 % .... czyli wzór wydaje się oczywisty
    CZAS potrzebny bez żadnego bufa dzielimy na (ilość poligonów podzielona przez dwa plus 1 na koszary)
    na przykładzie KZ przy koszarach 6 lvl

    podstawowy czas paczki KZ jest 2 h 5 minut

    ilosc poligonow czas na wyszkolenie bez zadnych bufow dodatkowych // czas_podstawy/(poligony/2+1)
    0 2:05:00
    1 1:23:20
    2 1:02:30
    3 0:50:00
    4 0:41:40
    5 0:35:43
    7 0:27:47
    10 0:20:50
    15 0:14:42
    20 0:11:22
    25 0:09:16
    30 0:07:49
    40 0:05:57

    jeśli ktoś chce dodać jakiegoś bufa to % jaki daje czyli np skunks 200% dzielimy przez 50% i dodajemy do liczby poligonów czyli skunks daje tyle co 4 poligony ale działa okresowo i trzeba uzupełniać - czyli na pewno nie liczyć ze na skunksie będzie dwa razy szybciej przy poligonach
    przykład przy 1 poligonie i z wrzuconym skunksem będzie paczka KZ szkoliła się tak jak by było 5 poligonów czyli 35 min 43 sek a (nie 1h:23 na pól czyli czas na jednym poligonie na pól )
    Ostatnio edytowane przez Shadow_mk ; 14.11.2018 o 07:29
    Będzie się działo!
    I znowu konserwy będzie mało.
    Będzie głośno, będzie radośnie
    Znów poczekamy razem całą noc.

    Ekipa nie oszczędza sił
    Już trochę im brakuje tchu.
    Polejcie wina również im
    Znów konserwa konserwy będzie rytm!
    ...

  6. #36
    konkur4
    4 poligony to maks, co warto mieć, potem zyski czasowe stają się bardzo nieopłacalne, wtedy już lepiej zastosować premię, choć dla przeciętnego zjadacza chleba i te 4 bez buffa to może być za dużo.

  7. #37
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Patrząc od strony zapotrzebowania, do szczęścia potrzeba mi 1400KZ na dobę (żeby machnąć max 3 Skarby Mądrości).
    Żeby w ciągu doby wytrenować taką ilość muszę teraz wrzucić na koszary prawie 4x rekruta + 2 skunksy (chyba dobrze liczę tym razem).
    Jak postawię sobie trzy Poligony, to zredukuję tę potrzebę do 2 skunksów i ewentualnie Myersa albo tego drugiego cudaka.
    Więc z mojego punktu widzenia gra warta świeczki.

  8. #38
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.12.2015
    Posty
    5
    Serwer
    Kolonia
    Witam. Przez te zmiany nie mogę się zalogować do gry

  9. #39
    Osadnik Awatar P4wel3011
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    60
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Aarkadiia Zobacz posta
    Witam. Przez te zmiany nie mogę się zalogować do gry
    Ciekawe , jeszcze ich nie było, a już przeszkadzają
    Bezwiednie przechodzimy od wieku, w którym mówimy: „takie będzie moje życie”, do wieku, w którym stwierdzamy: „takie jest życie”.

  10. #40
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Zmiany dopiero będą - proponuje doczytać

    A do tematu poligonu - bardzo fajne i ciekawe wyliczenia, nawet kwestia posiadania już jednego poligonu za łodygi da widoczną różnice. 5 poligonów licząc po 7k klejków za jeden to 35k klejków sporo, ale chce się mieć jakoś i szybkość to trzeba będzie płacić i tyle.

Zamknięty wątek
Strona 4 z 15 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 14 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.