Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 56

Wątek: Pierwsze informacje: Dwa nowe budynki - Dyskusja

  1. #31
    Odkrywca Awatar Shadow_mk
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    543
    Serwer
    Czarci Gaj
    mogli dodac upa koszar/elt tylko za klejki przyspieszajacy 50 % oszczednosc miejsca czasu programistow grafikow a efekt ten sam :>
    Będzie się działo!
    I znowu konserwy będzie mało.
    Będzie głośno, będzie radośnie
    Znów poczekamy razem całą noc.

    Ekipa nie oszczędza sił
    Już trochę im brakuje tchu.
    Polejcie wina również im
    Znów konserwa konserwy będzie rytm!
    ...

  2. #32
    Osadnik
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    161
    Serwer
    Nowy Świat
    yuppi, Yuppi , yuppi - tez popieram, stać kogoś niech wydaje i kupuje, już nie mogę się doczekać

  3. #33
    Osadnik
    Dołączył
    17.09.2012
    Posty
    41
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dlaczego tak tanio ? 8k kleju za elitarne +50% ? Skoro elitarne to powinny być dla elity, BB się nie popisało ;-)

  4. #34
    Osadnik
    Dołączył
    18.09.2012
    Posty
    73
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez a1934876817568 Zobacz posta
    Wręcz przeciwnie. Całkiem konsekwentne działanie na zarobienie kasy. Budynki są tylko za klejnoty, mozna je stackować do woli dla uzyskania odpowiedniego mnożnika. Z kolei mechanika działania tego typu budynków została już przetestowana i to jest tylko kolejna implementacja.
    Zapewniam że "nakładka na istniejące budynki" była by dużo trudniejsza w realizacji. A że będzie do tego potrzebne dodatkowe miejsce... Na to tez mamy gotowe rozwiązanie: nowe wyspy w okazyjnej cenie
    To sie wszystko trzyma kupy proszę pana.


    niezupełnie do końca prawda proszę Pana/i... wazeliny mamy pod dostatkiem, nie trzeba jeszcze dodatkowej,
    ostatnio chciwość i pazerstwo BB bije wszelkie rekordy, których nawet konstytucja nie przewiduje, /ciekawe czy dla tych projektów trzeba było ukończyć dodatkowy fakultet czy też zatrudnić byłych developerów z AOL ?/

    sugeruję zmianę reklamowania gry jako za darmo, bo taką już dziś na pewno nie jest,
    i mam w głębokim poważaniu czy moja odpowiedź komuś pasuje czy też nie, i dopóki nie stanie się taką grą jaką była na początku, tzn. grywalną moje zainteresowanie nią znika

  5. #35
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Prawda jest taka, że nic nie zdziałają te osoby, które chcą za darmo.
    Gra jest za darmo, tylko niektóre elementy gry są za walutę premium.
    Tą nawet walutę można w ilości min. 200.000 klejek zdobyć za darmo w grze rozłożoną w czasie.

    Dlatego niestety Wasze podejście jest bezpodstawne.
    i to wcale nie jest wazelina tylko realne spojrzenie na grę.

    A niestety gracze wiele rzeczy w grze interpretują na swój własny sposób.

  6. #36
    Osadnik
    Dołączył
    29.09.2015
    Posty
    44
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Amber_Pl Zobacz posta
    niezupełnie do końca prawda proszę Pana/i... wazeliny mamy pod dostatkiem, nie trzeba jeszcze dodatkowej,
    ostatnio chciwość i pazerstwo BB bije wszelkie rekordy, których nawet konstytucja nie przewiduje, /ciekawe czy dla tych projektów trzeba było ukończyć dodatkowy fakultet czy też zatrudnić byłych developerów z AOL ?/

    sugeruję zmianę reklamowania gry jako za darmo, bo taką już dziś na pewno nie jest,
    i mam w głębokim poważaniu czy moja odpowiedź komuś pasuje czy też nie, i dopóki nie stanie się taką grą jaką była na początku, tzn. grywalną moje zainteresowanie nią znika
    Kiedyś zbierałam klejnoty bo miałam chęć, powód i wydawało się że to możliwe. Logowałam się codziennie i w końcu kupiłam czempionów. Teraz przestałam się przejmować bo to zbieranie nie ma sensu, a nie chcę tego robić aż do śmierci by uzbierać na budynek albo wysepkę. Mała grupka zawsze szczęśliwych będzie się dusić we własnym sosie, wołając: jest suuuubcio po kolejnym płatnym dodatku, a inni będą wpadać przywitać się ze znajomymi widząc że jest życie poza grą i powody na wydawanie pieniędzy są ważniejsze i ciekawsze. Te płatne nowości jedna po drugiej otworzyły oczy szybciej niż pytania co robisz tyle czasy przy komputerze, dziękuję BB
    Ostatnio edytowane przez szwargotka ; 22.09.2018 o 13:56

  7. #37
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Amber_Pl Zobacz posta
    niezupełnie do końca prawda proszę Pana/i... wazeliny mamy pod dostatkiem, nie trzeba jeszcze dodatkowej,
    ostatnio chciwość i pazerstwo BB bije wszelkie rekordy, których nawet konstytucja nie przewiduje, /ciekawe czy dla tych projektów trzeba było ukończyć dodatkowy fakultet czy też zatrudnić byłych developerów z AOL ?/

    sugeruję zmianę reklamowania gry jako za darmo, bo taką już dziś na pewno nie jest,
    i mam w głębokim poważaniu czy moja odpowiedź komuś pasuje czy też nie, i dopóki nie stanie się taką grą jaką była na początku, tzn. grywalną moje zainteresowanie nią znika
    Gra jest da darmo, ponieważ nie musisz nic płacić, żeby osiągnąć cel, czyli max poziom, po prostu zajmie Ci to więcej czasu. A wiele rzeczy, które są dostępne za kasę, BB daje podczas eventów. Nie wszystkie, ale dużo. A pozostałych nie potrzebujesz.
    Żebyś jeden z drugim mogli grać za darmo, to gra musi oferować coś za pieniądze. Wydaje się Wam, że BB nie ponosi żadnych kosztów z tytułu utrzymania gry? Że serwery, prąd, programiści, support, księgowość, etc, ma za darmo? Co tu jest trudnego do zrozumienia?

  8. #38
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Larxand Zobacz posta
    Gra jest da darmo, ponieważ nie musisz nic płacić, żeby osiągnąć cel, czyli max poziom, po prostu zajmie Ci to więcej czasu. A wiele rzeczy, które są dostępne za kasę, BB daje podczas eventów. Nie wszystkie, ale dużo. A pozostałych nie potrzebujesz.
    Żebyś jeden z drugim mogli grać za darmo, to gra musi oferować coś za pieniądze. Wydaje się Wam, że BB nie ponosi żadnych kosztów z tytułu utrzymania gry? Że serwery, prąd, programiści, support, księgowość, etc, ma za darmo? Co tu jest trudnego do zrozumienia?
    Myślę że większość to rozumie, teraz bardziej chodzi o to, że mogli to rozwiązać w inny sposób, nie lepiej by było postawić jeden budynek, a potem tylko za klejnoty go podnosić na większy poziom, nawet bez zmiany grafiki poligonu, zmieniały by się tylko cyferki przy kolejnym poziomie ? A kupić np 10 poligonów jednego typu i postawić je na wyspie to już trochę przegięcie, gdzie to wszystko stawiać ?

  9. #39
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Androm3da Zobacz posta
    Myślę że większość to rozumie, teraz bardziej chodzi o to, że mogli to rozwiązać w inny sposób, nie lepiej by było postawić jeden budynek, a potem tylko za klejnoty go podnosić na większy poziom, nawet bez zmiany grafiki poligonu, zmieniały by się tylko cyferki przy kolejnym poziomie ? A kupić np 10 poligonów jednego typu i postawić je na wyspie to już trochę przegięcie, gdzie to wszystko stawiać ?
    Problemy pierwszego świata
    Ja teraz myślę, czy na dwie wyspy najpierw zbierać klejnoty, czy na elitarny poligon. Kiedyś włożyłem kilka zł w ten biznes i tych kilku zł do tej pory miałem wszystko co chciałem. Teraz nawet tych kilku złotych nie trzeba wkładać, żeby w sensownym czasie pierwszą kopalnię postawić, a i tak ludzie marudzą.

  10. #40
    Osadnik
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    80
    Serwer
    Nowy Świat
    Sa premie przecież na koszary, po co cala ta dyskusja ? Kto będzie chciał mieć ten budynek to nazbiera/kupi klejnoty i będzie miał, a tak to można uzywac premie na koszary i po sprawie

    Zajmijcie się czyms pożytecznym a nie pisanie o *******ach i trollowanie i tracenie czasu

Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.