Zamknięty wątek
Strona 9 z 12 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 117

Wątek: Zmiany w grze - 18.07.2017 - Dyskusja

  1. #81
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.04.2013
    Posty
    23
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Chyba nie bardzo rozwiązaliście problem zawieszania się gry na Chromie. Właśnie zalogowałem 5 minut temu, na przygodzie przydzielałem wojska, przełączyłem się na inną kartę wracam i co? Zwiecha...

  2. #82
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    To jest poważny i skomplikowany błąd nad którym pracują, ale to fakt dalej na chromie ścina

  3. #83
    Osadnik
    Dołączył
    04.12.2012
    Posty
    138
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    ja mam Opere i to samo-nie mogę otworzyć żadnej innej kary bo od razu zawiecha

  4. #84
    Osadnik
    Dołączył
    03.09.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Nowy Świat
    Łańcuch zadań “Wyzwól swoje włości” został dostosowany w celu uniknięcia zamieszani -co niby zrobiliście-u mnie wisi od 3 lat...

  5. #85
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Co do zawieszania się przegladarki, mam swoja teorie, ktorej tu nie wygłosze, bo wiadomo co polak to inne zdanie.
    Gram na chromie i tu mam odpalone setlersy, wszytko inne na innej przegladarce i nic mi się nie zawiesza, natomiast w monenice kiedy pisze tego posta z zakladki obok setlersow, tam wszytko staneło... wydaje mi się ze można sobie radzic w inny sposob ale to już decyzja kazdego z Was, pozdrawiam

  6. #86
    Początkujący Osadnik Awatar pchela1980
    Dołączył
    24.05.2014
    Posty
    16
    Serwer
    Nowa Ziemia
    po aktualizacji nie mam czata. screenshot.sh/mGYGgpRrVB6oT a gra w chrome tnie dalej. brawo. kiedy kolejna aktualizacja, zeby poprawic to, co spieprzyliscie? i kiedy Penelopa wreszcie zacznie udzielac sensownych i konkretnych odpowiedzi, nie tylko cieszyc sie w randomowych miejscach?

  7. #87
    Osadnik Awatar Genciak
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Nowy Świat
    Aktualizacja petarda, zrobiło się dużo więcej miejsca na ekranie. Pytanie tylko gdzie jest czat i jak się go wyświetla?

  8. #88
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    200
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez pchela1980 Zobacz posta
    i kiedy Penelopa wreszcie zacznie udzielac sensownych i konkretnych odpowiedzi, nie tylko cieszyc sie w randomowych miejscach?
    To już prędzej się doczekamy stabilnej wersji gry.

    A co do czata, to... wyczyśćcie ciasteczka i się przelogujcie. Serio! Mnie pomogło.

    P.S. To jest dobra funkcjonalność. Nic o tym nie pisali, więc chyba w gratisie.
    http://forum.thesettlersonline.pl/threads/44206
    Ostatnio edytowane przez mar_uda ; 18.07.2017 o 15:01

  9. #89
    Elelkal_
    Cytat Zamieszczone przez Fleotria Zobacz posta
    Co do zawieszania się przegladarki, mam swoja teorie, ktorej tu nie wygłosze, bo wiadomo co polak to inne zdanie.
    Gram na chromie i tu mam odpalone setlersy, wszytko inne na innej przegladarce i nic mi się nie zawiesza, natomiast w monenice kiedy pisze tego posta z zakladki obok setlersow, tam wszytko staneło... wydaje mi się ze można sobie radzic w inny sposob ale to już decyzja kazdego z Was, pozdrawiam
    Tu nie trzeba tworzyć żadnych teorii bo przyczyną jest flash, przynajmniej jeśli chodzi o Chrome. BB nie ma z tym nic wspólnego, inne gry oparte na flashu także wydają aktualizacje naprawiające zawieszanie się gry na Chrome 59. A jako, że BB nie chce porzucić przestarzałego flasha to podobne problemy pewnie jeszcze nieraz się pojawią.

  10. #90
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Jutro w godzinach 08:00 - 12:00 odbędzie się konserwacja.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Zamknięty wątek
Strona 9 z 12 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.