Zobacz wyniki ankiety: Zwiększenie szansy na Powrót Do Azylu Bandytów

Głosujących
13. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    9 69.23%
  • Nie

    4 30.77%
  • Ależ oczywiście

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Powrót do Azylu Bandytów

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    208
    Serwer
    Złota Góra

    Powrót do Azylu Bandytów

    Witam z tej racji że nie zdobyłem jeszcze przepisu....To chciał bym zwiększyć Swoje szanse robiąc Azyl to tylko 400R a robi się ją przyjemnie. I chciał bym aby powrót wpadał za każdym razem po zrobieniu Azylu to jest po prostu PARANOJA żeby po 10 Azylach wpadł jeden powrót. Dlatego w tym celu zakładam ankietę by zwiększyć możliwość wpadania tej przygody w dropie Azylu do 100%. Troszkę w menu mam geologów odkrywców i generałów Tak że każda możliwa opcja do wpadania manuskryptów mile widziana....

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.02.2017
    Posty
    12
    Serwer
    Złota Góra
    jestem na tak!

  3. #3
    Elelkal_
    Powrót to kontynuacja, dając powrót do każdego dropu z Azylu, trafi też Matczyna do Maryny czy Najazd do Wikingów. W efekcie kontynuacje jako unikalne przygody znikną i staną się zwykłymi przygodami a biorąc pod uwagę drop jaki się z nich dostaje, to ten też ulegnie zmianie bo trudno, żeby wypadały lodówki czy księgi itp. na tak niskich poziomach i tak często. Skoro drop będzie już mało atrakcyjny to jaki jest sens jest zwiększać szansę na jej trafienie skoro i tak nie będzie się jej robić.

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    208
    Serwer
    Złota Góra
    Ja pisałem Tylko o Azyl. Ale jak mówisz Najazd Wikingów leci tak samo dopiero w co 10 jak zrobiłem Wikingów to wpadł Najazd.... Jeśli by zmienili tylko szanse wpadania tych przygód To bym Się cieszył. Bo robisz robisz a to i tak nie leci.. po jakimś czasie straci się mobilizacje. Ale mi tu ogólnie chodzi tylko i wyłącznie o Azyl. Reszta przygód może zostać.

  5. #5
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Proszę o poprawienie ankiety!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    208
    Serwer
    Złota Góra

    Powrót do Azylu Bandytów

    Witam z tej racji że nie zdobyłem jeszcze przepisu....To chciał bym zwiększyć Swoje szanse robiąc Azyl to tylko 400R a robi się ją przyjemnie. I chciał bym aby powrót wpadał za każdym razem po zrobieniu Azylu to jest po prostu PARANOJA żeby po 10 Azylach wpadł jeden powrót. Dlatego w tym celu zakładam ankietę by zwiększyć możliwość wpadania tej przygody w dropie Azylu do 100%. Troszkę w menu mam geologów odkrywców i generałów Tak że każda możliwa opcja do wpadania manuskryptów mile widziana....

  7. #7
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Lubię robić azyl, bo w dobie problemów z szukaniem wymian do przygód wieloosobowych, przygoda jest szybka i bezproblemowa.Tylko drop raczej słaby, więc wzmocnienie go dodatkowym bonusem byłoby mile widziane. Może już nawet nie za każdym razem, ale sporo częściej niż teraz. Głos na tak

  8. #8
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Ankieta jest niepoprawna.
    Temat zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.