Zobacz wyniki ankiety: czy chcielibyście takiego generała?

Głosujących
63. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    32 50.79%
  • nie

    28 44.44%
  • obojętnie

    3 4.76%
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 42

Wątek: Nowa Generał Szalona ANIA

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    27.04.2014
    Posty
    65
    Serwer
    Nowy Świat

    Nowa Generał Szalona ANIA

    Witam.
    Moja propozycja Nowego Generała -Kobiety, pewnie nie wszystkich zadowoli ale wszystko da się wyjaśnić aby wszyscy byli zadowoleni.
    Pani Generał nie da się przekupić manuskryptami czy księgami. ONA zdobywa swe umiejętności w boju i po pokonaniu odpowiedniej ilości obozów wroga zasługuje na awans i nagrody
    Nowa Generał Szalona ANIA

    1 Stopień.
    Dostępna od lvl-u 15 za klejnoty u kupca w zależności od lvl-u np.lvl-15-1500 klejnotów lvl35-3500 klejnotów lvl 58-5800 klejnotów. Nie może jeszcze dowodzić Elitarnym wojskiem,posiada wszelkie cechy i umiejętności jak Generał z Tawerny.Czas na przygodę i powrót 15 minut.Dochodzi do zdrowia po ewentualnej porażce 2 godziny. Musi pokonać wrogi obóz 100 razy-awans na 2 Stopień. UWAGA -pokona 99obozów a 100 przegra zdobywa doświadczenie od początku 1.2.3....100 NAGRODA za Awans:100 klejnotów, 15 kryształów, Posiadłość Piratów. POWODZENIA CDN...
    2 Stopień
    Nadal dowodzi tylko zwykłym wojskiem,ilość jednostek 200, czas na przygodę i powrót 15 minut.Dochodzi do zdrowia po ewentualnej porażce 1,5 godziny .Wszelkie cechy i umiejętności jak MSW.Musi pokonać 250 obozów wroga-awans na 3 Stopień. UWAGA-zwycięży 249 a 250 przegra zdobywa doświadczenie od początku. NAGRODA-200 klejnotów,25 kryształów,Rezydencja POWODZENIA
    3 Stopień
    Ilość jednostek 220 ,wszelkie cechy i umiejętności+35% .Czas na przygodę i powrót 15 minut.Musi pokonać wroga 500 razy, awans na 4 stopień. Uwaga 499 obozów pokona a na 500 polegnie zdobywa doświadczenie od początku1.2.3...500. Dochodzi do zdrowia 1 godzin. NAGRODA: 300 klejnotów,35 kryształów, Dom na wodzie. POWODZENIA
    4 Stopień
    Cechy i umiejętności +35%. Może dowodzić Elitarnym wojskiem,ilość jednostek 250,czas na przygodę i powrót 10 minut, musi pokonać 750 obozów wroga. Awans na 5 Stopień. NAGRODY: 400 klejnotów,50 kryształów, Kościana Katedra. POWODZENIA. UWAGA pokona 749 obozów a na 750 polegnie zdobywa doświadczenie od początku 1.2.3...750.
    5 Stopień
    Cechy i umiejętności +35%,ilość jednostek 270,czas na przygodę i powrót 5 minut. Musi pokonać 1000 obozów wroga. Nagrody: 500 klejnotów,75 kryształów, Lodowa posiadłość. POWODZENIA Przewiduję 6 stopni wtajemniczenia bojowego-mam nadzieję że sam pomysł się spodoba a czy doceni to deweloper się okaże.))))
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: 1°.jpg, 
wyświetleń: 139, 
rozmiar: 59.3 KB, 
ID: 3077.  
    Ostatnio edytowane przez Grzegorz1958 ; 30.07.2017 o 12:12

  2. #2
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Świetny opis, no i sama Anna niczego sobie!

    Zachęcam do głosowania.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    27.04.2014
    Posty
    65
    Serwer
    Nowy Świat
    Dziękuję bardzo

  4. #4
    Elelkal_
    Strasznie namieszałeś, co sprawia, że jest to mało czytelne. Jakby poprawić kompozycję łatwiej byłoby zrozumieć całość tekstu. Pomysł ciekawy ale z pewnością nie przejdzie. Z takim mieszaniem cech nie ma szans na wprowadzenie nowego generała, na pewno nie gienek 270 z siłą MSW+30% i jeszcze idzie na przygodę 5min. Nie wspominam nawet o nagrodach jakie wpadłyby po drodze, 2k klejku, kilkaset kryształów, lodowa posiadłość, kościana katedra itd. Zapomnij Nawet jeśli, to kosztowałby chyba z 15k kleju

  5. #5
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    pomysl fajny- nie podoba mi sie tylko ograniczenie ze nie wszyscy tego gienka mogliby miec
    Ostatnio edytowane przez horis ; 21.06.2017 o 21:50
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  6. #6
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    W dalszym ciągu zapraszam do głosowania!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    27.04.2014
    Posty
    65
    Serwer
    Nowy Świat

    Poprawione :)

    Trochę się spieszyłem gdy wklejałem i nie sprawdziłem. Głosujcie na TAK jeden głos to 1% waszego udziału w tym pomyślę.Wiem że jest szalonyale pograjcie jednym gienkiem z Tawerny i zobaczycie że to łatwe POWODZENIA. Chyba każdy generał-gracz chciałby mieć u siebie taką Panią Generał
    Ostatnio edytowane przez Grzegorz1958 ; 22.06.2017 o 14:56

  8. #8
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    1. nie ładnie, że nie wszyscy mogliby gienka mieć. nigdy nie można dzielić graczy na lepszych i gorszych
    2. strasznie namieszane
    3. nie ma w tym momencie gienków z możliwym "levelowaniem" i raczej w najbliższych latach nie będzie
    4. dlaczego gracz z wyższym lvl miałby płacić więcej?
    5. "Dochodzi do zdrowia po ewentualnej porażce 24 godziny" - po zakończeniu przygody i tak ten czas nie będzie brany pod uwagę
    6. licząc nawet 2-3 ataki dziennie to do 2lvl masz 166-250 dni, a myśląc o najwyższym to zdecydowanie za długo
    7. budynki za awans? bb nigdy nie pójdzie na to
    8. jeżeli chodzi o awans i reset postępu gdy przegramy bitwę, jest to całkiem zbędne. bo tylko w przypadku złego zapakowania wojska się przegrywa.

    podsumowując jestem na nie
    "Everybody lies"

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    27.04.2014
    Posty
    65
    Serwer
    Nowy Świat
    Witam -Dziękuje za Opinię ale już poprawiłem . Pytanko zatem mam dlaczego gracz z lvl-em 15 nie może mieć MSW Nusali Anselma czy Vargusa?????? Na handlu non-stop czytam a kto bogatemu zabroni?))))))). Ta gra to zabawa a nie wyścig

    Na samej przygodzie Zaginiona Czaszka masz 4 obozy-ile czasu zajmie ta przygoda? tylko 125 razy i masz LVL)))))))))))))))dla Szalonej Ani a pomyśl patriotycznie jeśli jesteś polakiem-gdy inni gracze z całego Świata zobaczą taką ANIĘ z taką tarczą z takimi oczami że o Fryzurze nie wspomnę, co pomyślą?
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 23.06.2017 o 11:52 Powód: połączenie postów

  10. #10
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nie mam co robić tylko tłuc jednym gienkiem małą przygodę. weź pod uwagę, że nawet ci z niskimi lvl nie chcieliby tylko upować "Anie" ale woleli by expa nabijać.
    skąd tyle tych zaginionych czaszek weźmiesz?
    Ostatnio edytowane przez Misiorww ; 22.06.2017 o 17:23
    "Everybody lies"

Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.