Zamknięty wątek
Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 85

Wątek: Zmiany w grze - 26.06.2017 - Dyskusja

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    09.11.2012
    Posty
    39
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez pretor29 Zobacz posta
    zagwarantujcie wieze w byku po pewnej ilosci przygod , lodowa w wiki itp itd , non sens
    tam mowa jedynie o tym że bedzie Gwarantowany Manuskrypt, Tom i Receptura: Kodeks.
    Gwarantowany Manuskrypt, Tom i Receptura: Kodeks, będą gwarantowane po pewnej liczbie prób. Poprzednie próby będą brane pod uwagę. Nie ma mowy o tym zże bedzie to dotyczylo innych rzeczy tj. budynkow , dropienia przygod itd...

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.09.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Złota Góra
    nareszcie, dotychczas można nigdy nie trafić receptury. Ilość prób powinna być podana.

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    249
    Serwer
    Kolonia
    Zapewne w tej ostatniej próbie będzie się trafiać

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    09.11.2012
    Posty
    39
    Serwer
    Kolonia
    ciekawe ile tych prob bedzie zanim osiagne 100% trafienia BB_Penelopa wyjasni jak to ma byc liczone?

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    "Przyznawana liczba gwiezdnych monet z umiejętności "Łowca nagród" odpowiada ilości punktów doświadczenia zainwestowanych w umiejętność generała".-co to dokładnie oznacza , może to ktoś rozwinąć??

  6. #16
    Początkujący Osadnik Awatar zet83
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Również popieram pomysł z kolejką w introligatorze

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Nowy Świat
    A ja chciałbym skrócenia czasu produkcji wojska w elitarnych koszarach, w tej chwili to jest absurd że mimo używania skunksa czas na odbudowę woja po przygodze gdzie ginie minimum 1000 konnych zbrojnych to kilka dni

  8. #18
    Osadnik Awatar revsi
    Dołączył
    27.12.2012
    Posty
    63
    Serwer
    Czarci Gaj
    Wow..w końcu może uda mi się trafić jakąś recepturę. Do tej pory mogłem się tylko pocieszyć śmieszną ilością klejek...a listów zrobiłem dziesiątki, gdzie co poniektórzy dostali receptury już po kilku razach..To nie było sprawiedliwe..mam nadzieję, że teraz będzie..

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    02.06.2014
    Posty
    105
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Gwarantowany Manuskrypt, Tom i Receptura: Kodeks, będą gwarantowane po pewnej liczbie prób. Poprzednie próby będą brane pod uwagę.
    Z góry przepraszam za caps lock, ale muszę to napisać. NO W KOŃCU!!! Długo trzeba było czekać na tą funkcję. No ale w końcu się zlitowaliście nad graczami. Bo zaczynało to być po prostu wkurzające. Większość osób recepturę manuskryptu zdobyło za maks 5 próbą, inni musieli się męczyć dłużej, a jeszcze inni (w tym ja) po zrobienie dobre ponad 40+ prób (bo w którymś momencie przestałem liczyć) nadal nie mogą doczekać się tego manuskryptu. Gdybym wierzył w teorie spiskowe to napisałbym, że to jakiś spisek iluminatów z masonami. Bo w którymś momencie po prostu człowieka szlak trafia. Masa graczy przez te parę miesięcy naprodukowała sobie manuskryptów pod korek a inni do dziś żyłują z produkcją jedynie u introligatora. Także jeśli ta funkcja będzie sensownie napisana to przyklasnę wam w podzięce i wystawie dużego plusa. Jeśli zaś to tylko zwykły pic na wodę to nie chciałbym być w waszej skórze. Nie zepsujcie tego.

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.02.2013
    Posty
    4
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Podpisuję się pod powyższym wszystkimi łapami. Od miesięcy klepie długie listy i nic...

Zamknięty wątek
Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.