Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 57

Wątek: Brak zwrotnej wiadomości SMS z kodem na klejnoty

  1. #41
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.06.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowy Świat
    Mam to samo, kilka dni temu byla ''promocja'' wyslalem smsa, kase zjadlo a kodu nie dostalem

    wiecej nie kupuje
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 26.06.2017 o 12:21 Powód: połączenie postów

  2. #42
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez szpadajek Zobacz posta
    wiecej nie kupuje
    Nie musisz, ale od tego jest reklamacja a nie pisanie parę dni po fakcie na forum.
    Korzystałam z różnych płatnosci i tylko raz była wypłata opóżniona parę godziny, czy jestem wyjątkowa raczej nie. Kolega kupił w dniu promocji z zagranicy, nie dostał zakupionych klejnotow, złożyl reklamacje załączajac dowod i dostal je nastepnego dnia z promocją, czyli można jak sie chce...

  3. #43
    Osadnik
    Dołączył
    05.05.2012
    Posty
    222
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jeżeli dopływ klejnotów jest opóźniony to trzeba pisać do supportu a nie uzewnętrzniać się na forum , co daje pisanie tutaj ?

  4. #44
    Początkujący Odkrywca Awatar hadzi4
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    453
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez kirk30 Zobacz posta
    Jeżeli dopływ klejnotów jest opóźniony to trzeba pisać do supportu a nie uzewnętrzniać się na forum , co daje pisanie tutaj ?
    wypłakanie sie na forum?

  5. #45
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    I bardzo dobrze, ze piszą. O tym problemie już przynajmniej ze 2 miesiące pojawiają się posty. Już nawet przestali je kasować Kupujący ma prawo wiedzieć, że może mieć takie problemy....
    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

  6. #46
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,694
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez szpadajek Zobacz posta
    Mam to samo, kilka dni temu byla ''promocja'' wyslalem smsa, kase zjadlo a kodu nie dostalem

    wiecej nie kupuje
    Witam!

    Napisz w tej sprawie do Supportu, najlepiej bezpośrednio na adres: account.support@thesettlersonline.pl

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  7. #47
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.06.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowy Świat
    Mhm zeby tak nie bylo to by nie powstal ten temat. Co zrobic jak support nie odpisuje? Pare dni po fakcie - tak. Myslalem ze to chwilowe opoznienie

    Fletoria Ty i Twoj kolega nie jestescie calym serwerem. Z calego serca Wam zycze zebyscie nie mieli problemow podobnych do moich :-)
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 26.06.2017 o 16:11 Powód: połączenie postów

  8. #48
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.11.2012
    Posty
    25
    Serwer
    Kolonia

    Klejnoty

    Odpowiadam na wszystkie pytania od razu 22.06.2017 o godz.9.16 kupiłam 1800 Klejnotów za 23 zł. z groszami do dzisiaj ich nie dostałam po co coś kupować jak się tego nie dostaje a kasę zabieracie nie dostałam nawet kodu,po prostu kpina .Uszanowanie Aga2000

  9. #49
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,694
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Aga2000 Zobacz posta
    Odpowiadam na wszystkie pytania od razu 22.06.2017 o godz.9.16 kupiłam 1800 Klejnotów za 23 zł. z groszami do dzisiaj ich nie dostałam po co coś kupować jak się tego nie dostaje a kasę zabieracie nie dostałam nawet kodu,po prostu kpina .Uszanowanie Aga2000
    Witam!

    Napisz w tej sprawie do Supportu, najlepiej bezpośrednio na adres: account.support@thesettlersonline.pl

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  10. #50
    Osadnik
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    94
    Serwer
    Nowa Ziemia

    klejnoty

    Witam czy ktoś z bb moze mi powiedzieć, co dzieje się z moimi klejnotami??,zakupione27.07 2017 "oczywiscie w promocij" zgłaszałem do supportu i zero odzewu.Więc się pytam ile można jeszcze czekać!!????

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.