Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: zmiana nazwy nicka

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.11.2013
    Posty
    5
    Serwer
    Złota Góra

    zmiana nazwy nicka

    prosze o odpowiec BB czemu mój nick sie nie podoba w grze?? W grze istnieje warsztat piwowara i w dodatku na dzien dziecka BB daje napitek wiec kto i co w tej grze namawia do czegoś
    Ostatnio edytowane przez onlubipiwo ; 01.06.2017 o 11:50

  2. #2
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Napisz w tej sprawie do Supportu, najlepiej bezpośrednio na adres: account.support@thesettlersonline.pl

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.11.2013
    Posty
    5
    Serwer
    Złota Góra
    no prosze na forum udało sie z powodzeniem zmienic nick a w grze oczywiscie lipa wrecz totalna lipa

  4. #4
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ale jaki masz nick w grze? inny niż na forum?

  5. #5
    Elelkal_
    Cytat Zamieszczone przez Jurek12345 Zobacz posta
    Ale jaki masz nick w grze? inny niż na forum?
    Tak, miał "onlubipiwo" Cóż, taka polityka BB i PEGI7. Skoro chcą zmienić, to nic nie poradzisz, pewnie niektórzy pamiętają podobną sytuację ale związaną z nazwą gildii.

    PS. Widzę, że nie jesteś jedynym przypadkiem bo zdaje się, też jest jakiś gracz z nickiem lubiepiwo czy jakoś tak. Także szykuje się chyba jakaś większa akcja

  6. #6
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez strus79 Zobacz posta
    no prosze na forum udało sie z powodzeniem zmienic nick a w grze oczywiscie lipa wrecz totalna lipa
    Witaj!

    Trochę to trwa. W grze także będziesz miał zmieniony, nie musisz się tym przejmować.

    Pozdrawiam,
    MOD_Victoria

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    02.06.2014
    Posty
    105
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Heh a co to za durna polityka i pegi7, że nakazują komuś zmianę takiego nicka jak wyżej wymieniony, ale już np gracz o nicku "psizwis" gra sobie dalej w najlepsze.
    Parę razy widziałem go na g1 czy czacie pomocy, ostatnio jakoś go nie widuję. Czy jest ktoś w stanie wytłumaczyć mi czemu nick "onlubipiwo" narusza jakieś bliżej nieokreślone zasady gry, a nick "psizwis" ich już nie narusza.

  8. #8
    Elelkal_
    Cytat Zamieszczone przez Tomard Zobacz posta
    Heh a co to za durna polityka i pegi7, że nakazują komuś zmianę takiego nicka jak wyżej wymieniony, ale już np gracz o nicku "psizwis" gra sobie dalej w najlepsze.
    Parę razy widziałem go na g1 czy czacie pomocy, ostatnio jakoś go nie widuję. Czy jest ktoś w stanie wytłumaczyć mi czemu nick "onlubipiwo" narusza jakieś bliżej nieokreślone zasady gry, a nick "psizwis" ich już nie narusza.
    "onlubipiwo" narusza zasady bo jest w nim słowo "piwo", które oznacza napój alkoholowy- a mogą grać tu także dzieci, a taki nick może zachęcać do spożywania piwa. Nic więcej nie trzeba tu dodawać. Co do drugiego nicku, to pewnie też narusza ale widać nikt tego jeszcze nie zgłosił. Raczej nikt nie siedzi i nie sprawdza tysięcy nicków czy przypadkiem jakiś jest niezgodny z regulaminem. Pewnie ktoś zgłosił nick tego gracza do supportu i efekt widzimy a tego drugiego widocznie jeszcze nie.

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    02.06.2014
    Posty
    105
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tego drugiego sam zgłaszałem Modowi, który był aktualnie online. Mod odpisał coś w stylu, że dopiero się teraz zalogował do gry i nie może sprawdzić wpisu tego gracza na czacie pomocy, który miał miejsce jakąś godzinę wcześniej.

  10. #10
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    To w takim razie te zasady narusza też sam Ubisoft rozdając np prezenty na dzień piwa oraz tworząc budynek o nazwie warsztat piwowara. Poza tym jakie Pegi7? Jakie dzieci? Mój syn kilka miesięcy temu chciał założyć sobie konto i nie mógł, bo wpisał, że ma 7 lat i wyskoczyła blokada wieku... Czyli, że teoretycznie dzieci tu być nie powinno. A jeśli są to już problem rodziców, że ich nie pilnują lub pozwalają konta z nieprawdziwymi danymi zakładać...
    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.