Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 81

Wątek: błędne naliczanie gwiezdnych monet

  1. #41
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    200
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czego się spodziewacie? Takie problemy z liczeniem są normalne. Pewnie programiści BB dopiero za rok podejdą do matury z matematyki. Niektórzy może nie pierwszy raz.

  2. #42
    Osadnik
    Dołączył
    08.06.2012
    Posty
    225
    Serwer
    Kolonia
    oddawać sc dranie , albo ksiązki na ulepszenie ... po kiego genki jak nie mozna z tego skorzystac

  3. #43
    Osadnik Awatar scorpion63
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    90
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Na jednodniowej premce zrobiłem 6x drwala i za każdym razem dostałem 72 gm + premia, oczywiście nie wychodząc z przygody, ale na dłuższą metę jest to bardzo niekomfortowa sytuacja choćby w przypadku wypraw, gdzie trzeba wyjść na wyspę aby zrobić potrzebne do ukończenia premie

  4. #44
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez scorpion63 Zobacz posta
    Na jednodniowej premce zrobiłem 6x drwala i za każdym razem dostałem 72 gm + premia, oczywiście nie wychodząc z przygody, ale na dłuższą metę jest to bardzo niekomfortowa sytuacja choćby w przypadku wypraw, gdzie trzeba wyjść na wyspę aby zrobić potrzebne do ukończenia premie
    Z tego co mi wiadomo i z własnego doświadczenia z przygody można wychodzić, nie można wyjść z gry.

  5. #45
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    80
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Jurek12345 Zobacz posta
    Z tego co mi wiadomo i z własnego doświadczenia z przygody można wychodzić, nie można wyjść z gry.
    właśnie przed chwilą w 2 złodzieju dostałem tylko połowę (70) gwiezdnych monet, pomimo tego, że nie wychodziłem z gry :-(

  6. #46
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Potwierdzam wczoraj robiłam drugiego złodzieja. Relog robiłam po wysłaniu generałów, a przed pierwszym atakiem. Potem zrobiłam całą przygodę i w oczekiwaniu na dropowicza wróciłam na główną wyspę i spowrotem na przygodę. Efekt- 0 gwiezdnych monet.
    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

  7. #47
    Osadnik
    Dołączył
    02.06.2014
    Posty
    105
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czy Community Manager jest w stanie poinformować graczy o postępach w "rozwiązywaniu" problemu z błędnym naliczaniem gwiezdnych monet? Czy nadal jesteście w fazie analizowania błędu, czy może przeszliście już do etapu "szukania jego rozwiązania"?

  8. #48
    Osadnik Awatar pablos73
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    136
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tomard, oni sa jeszcze w fazie czytania informacji od graczy.... ;p

  9. #49
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Nowy Świat
    witajcie zrobilam dwa razy skarb madrosci, dwoma identycznie wyszkolonymi majorami, w obu dropach dostalam po 537k pd natomiast gw m w pierwszym 213 a w drugim 192 ??? Masakra jak dlugo jeszcze?

  10. #50
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    80
    Serwer
    Nowy Świat
    przestańcie robić sobie kpiny z graczy! 3 tygodnie minęły, nadal naliczanie gwiezdnych monet źle działa. Żadnych informacji zwrotnych, poza ogólnikową formułką.

Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.