Zamknięty wątek
Strona 12 z 17 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12 13 14 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 169

Wątek: Pamiętnik Dewelopera - Drzewko umiejętności generałów - Dyskusja

  1. #111
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Moze i wystepuja drobne problemy techniczne ale ogolnie jestem pod wrazeniem i zmiany sa rewelacyjne. Gratulacje

  2. #112
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez AgaKaramusis Zobacz posta
    Moze i wystepuja drobne problemy techniczne ale ogolnie jestem pod wrazeniem i zmiany sa rewelacyjne. Gratulacje
    Dzięki!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  3. #113
    Osadnik
    Dołączył
    08.06.2012
    Posty
    225
    Serwer
    Kolonia
    moze mi ktos wyjasni na czym polega "uderzenie gromu" kiedy genek atakuje 2 razy?

  4. #114
    Elelkal_
    Cytat Zamieszczone przez gosiaj Zobacz posta
    moze mi ktos wyjasni na czym polega "uderzenie gromu" kiedy genek atakuje 2 razy?
    Tak jak opis sugeruje gienek atakuje 2x na rundę, a drugie uderzenie ma inicjatywę "ostatni atak". Umiejętność przydatna tylko dla gienków, którzy zadają sporo obrażeń. Z drugiej strony chyba lepiej brać "1-Up". Bo może się okazać, że gienek nie przeżyje do momentu zanim użyje tego drugiego ataku.

  5. #115
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez gosiaj Zobacz posta
    moze mi ktos wyjasni na czym polega "uderzenie gromu" kiedy genek atakuje 2 razy?
    Twój genek zaatakuje 2 razy w czasie rundy, np. MSW na początku raz i drugi raz na koniec rundy
    nie opłaca się tego brać dla zwyklego generala ani na loty bo z 1 rekrutem nigdy nie zaatakuje dwa razy

  6. #116
    Osadnik
    Dołączył
    08.06.2012
    Posty
    225
    Serwer
    Kolonia
    jak wysylam mma +1r - z ta opcja nie atakuje 2 razy (kilkakrotnie sprawdzone) może musi miec jakies wojo które nie zginie w pierwszej rundzie?

  7. #117
    Elelkal_
    Oczywiście, że nie atakuje właśnie z powodu, o którym pisałem. Do spamowania z 1r ta umiejętność jest bezużyteczna, chyba, że w obozie są wyłącznie jednostki z inicjatywą "ostatni atak"

    PS. Wystarczy, że gienek przeżyje do czasu aż będą atakować jednostki z "ostatnim atakiem".
    Ostatnio edytowane przez Elelkal_ ; 25.05.2017 o 11:26

  8. #118
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przydatne dla Anselma i Nusali na "zwykłe" przygody ewentualnie.

  9. #119
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tak jak wcześniej zostało zauważone ta umiejętność jest efektywna u generała z większymi obrażeniami. U Majorów i pozostałych atakujących nie więcej jak 100 dmg nie ma sensu tego dawać. Tak samo u mma czy nusali, jeśli w głównej mierze wykorzystywani są oni do spamowania 1R lub jedynie na 1 fale ataku. Pozostaje Vargus i Anslem mają przyzwoite obrażenia. I w tym miejscu trzeba się stanąć i zastanowić czy więcej szkody zrobi armia (elitarna- bo na tym się gra skupia na większych poziomach) mająca 100% celności [Mistrz planowania] czy drugi atak generała

    W każdym ataku gdzie walka będzie trwała 1 lub 2 rundy (w drugiej rundzie dobicie KA) ta umiejętność nie ma znaczenia.
    Ostatnio edytowane przez set2g ; 25.05.2017 o 12:24

  10. #120
    Elelkal_
    Co do błędów z gm, to na becie niektórzy pisali, że powrót na wyspę w trakcie robienia przygody wpływa na ilość jaką dostajemy po ukończeniu przygody. Czyli jeśli zrobimy przygodę za 1 zamachem bez zaglądania na swoją wyspę, to wtedy zgarniemy najwięcej monet. Czy u nas jest tak samo, to nie wiem. Ale jeśli ktoś będzie robił przygody, to niech weźmie pod uwagę czy wraca na wyspę i ile dostaje gwiezdnych. Prawdopodobnie powrót resetuje zdobyte monety i nalicza tylko te zdobyte po wejściu na przygodę.
    Ostatnio edytowane przez Elelkal_ ; 26.05.2017 o 14:29

Zamknięty wątek
Strona 12 z 17 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12 13 14 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.