Zamknięty wątek
Strona 13 z 17 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13 14 15 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 169

Wątek: Pamiętnik Dewelopera - Drzewko umiejętności generałów - Dyskusja

  1. #121
    Royalvee
    Odpaliłem skarb mądrości, z przygody wychodziłem kilka razy, po wybiciu wszystkiego też wyszedłem, wróciłem i zakończyłem, full mg wpadło, nie wiem czy to te wychodzenie wpływ ma... może w szczególnych warunkach?

    Cytat Zamieszczone przez Elelkal_ Zobacz posta
    Co do błędów z gm, to na becie niektórzy pisali, że powrót na wyspę w trakcie robienia przygody wpływa na ilość jaką dostajemy po ukończeniu przygody. Czyli jeśli zrobimy przygodę za 1 zamachem bez zaglądania na swoją wyspę, to wtedy zgarniemy najwięcej monet. Czy u nas jest tak samo, to nie wiem. Ale jeśli ktoś będzie robił przygody, to niech weźmie pod uwagę czy wraca na wyspę i ile dostaje gwiezdnych. Prawdopodobnie powrót resetuje zdobyte monety i nalicza tylko te zdobyte po wejściu na przygodę.

  2. #122
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2015
    Posty
    109
    Serwer
    Złota Góra
    z moich obserwacji wynika że z przygody można wychodzić, natomiast wyjście z gry zeruje licznik gwiezdnych monet

  3. #123
    Elelkal_
    Cytat Zamieszczone przez szkarłatnyrubin Zobacz posta
    z moich obserwacji wynika że z przygody można wychodzić, natomiast wyjście z gry zeruje licznik gwiezdnych monet
    Faktycznie o tym też jest mowa i być może to jest główna przyczyna resetu a nie powrót. Ale bez odpowiedniego przetestowania tych przypadków to tylko domysły.

  4. #124
    Osadnik
    Dołączył
    27.08.2012
    Posty
    56
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Witam, a ja mam problem, zainwestowałam tomy i po ponownym zalogowaniu, pokazuje 0....generałowie mają przydzielone, a zadanie od nowa.....

  5. #125
    Elelkal_
    Cytat Zamieszczone przez QueenAlex Zobacz posta
    Witam, a ja mam problem, zainwestowałam tomy i po ponownym zalogowaniu, pokazuje 0....generałowie mają przydzielone, a zadanie od nowa.....
    A czy przypadkiem nie wysłałeś tego generała na przygodę ?

    Musisz mieć tego gienka na wyspie, żeby zaliczyć zadanie. To działa na takiej samej zasadzie jak zadanie "Posiadaj x wojska danego typu", jeśli wojsko jest na przygodzie, to nie można zaliczyć zadania do czasu aż będzie na wyspie lub w trakcie powrotu na wyspę
    Ostatnio edytowane przez Elelkal_ ; 26.05.2017 o 21:15

  6. #126
    Osadnik
    Dołączył
    20.11.2012
    Posty
    99
    Serwer
    Złota Góra
    Jak oceniacie taki rozkład umiejek u majora?



    Zastanawiam czy się dołożyć 1pkt do wrogiego przejęcia z najazdu.

  7. #127
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie widze sensu wydawania ksiazek na robienie rekrutow + na tyle nisko oceniam wartosc SC ze w ogole nie bralbym tego pod uwage na najwyzszym poziomie.

    Poza tym nie ma o czym dyskutowac do reszta to standard.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  8. #128
    Osadnik
    Dołączył
    11.08.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Chciałam zacząć uczyć swoich generałów nowych umiejętności, ale nie wiem co jest najbardziej opłacalne. Zaczynam od czempionów i wiem na pewno że nie dostaną w ogóle opcji KŁUS. Na co najlepiej wykorzystać te 5 manuskryptów?

  9. #129
    Osadnik
    Dołączył
    20.11.2012
    Posty
    99
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Chinatsu Zobacz posta
    Chciałam zacząć uczyć swoich generałów nowych umiejętności, ale nie wiem co jest najbardziej opłacalne. Zaczynam od czempionów i wiem na pewno że nie dostaną w ogóle opcji KŁUS. Na co najlepiej wykorzystać te 5 manuskryptów?
    Ja wstępnie u czempionów preferuje: NUS - Szybki ostrzał, VAR:ANS - Kolos

    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Nie widze sensu wydawania ksiazek na robienie rekrutow + na tyle nisko oceniam wartosc SC ze w ogole nie bralbym tego pod uwage na najwyzszym poziomie.

    Poza tym nie ma o czym dyskutowac do reszta to standard.
    W przypadku rekrutów to bardziej myślałem o zbieraniu wojska na eventy gdzie idzie tego opór (nie zawsze koszary się wyrabiają). Co do SC cały czas nie jestem zdecydowany. Jednak na niższym levelu zawsze można uzbierać na tego zdradka. Jakbyś miał zamienić rekrutów to na co?

  10. #130
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    @Chinatsu Nie wiem jak można nie wziąć Kłusu, tam nawet nie ma alternatywy zwłaszcza u czempionów, no może u Nusali można dodać w atak łucznikom, ale w przypadku Vargi i Anslema tylko kłus i pierwsza pomoc ma jakiś sens

    @Quartis ja bym dal w kłus 3 pkt, a w rekrutów jak sparkz napisał nie ma co inwestować, można pomyśleć nad kursem nawigacji, dzięki temu zanim reszta generałów dojdzie, będzie już można jakiś atak wykonać majorem [dodatkowo major nie schowa się do gwiazdy jak w tym samym czasie dojdzie gromada generałów]. Jeśli nawiązujesz do eventów to podczas nich lepiej mieć szybciej chodzących generałów po mapie jak i na przygody niż garstke rekrutów, których na premiach można robić tysiące na dzień. I osobiście nie jestem przekonany do tego skrócenia czasu rundy.
    Ostatnio edytowane przez set2g ; 30.05.2017 o 21:32

Zamknięty wątek
Strona 13 z 17 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13 14 15 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.