Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 33

Wątek: Serwer Kolonia - problem z wejściem do gry

  1. #21
    buxon

    Logowanie

    nie moge zalogowac sie na powzyszy serwer

    ktos sie tym zajmuje ?
    bo nie widzialem zadnego info nigdzie
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 07.06.2017 o 11:55

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.04.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Nowy Świat
    i podobnie jak wyżej.....od rana brak możliwości zalogowania .....czy ktoś ogarnia temat....

  3. #23
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Przy levelowaniu budynkow, na wyższe poziomy sa to już pełne dni...jeżeli włacze kolo 21, koniec levelowania powinien wypasc za pare dni o 21.. dzieje sie to czesto z opoznieniem w nocy. Zaznacze to ze mowie o levelowaniu przy codziennym logowaniu.

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowy Świat
    Z IE11 dało radę się zalogować jeden raz !
    Z Opery i FF nie daje rady.
    Pewnie do wieczora zrobią...

  5. #25
    Osadnik Awatar TITO_CFC
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    221
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wczoraj kupiłem klejnoty przez sms,do chwili obecnej nie dostałem kodu zwrotnego...Dziś natomiast nie mogę w ogóle wejść do gry .Brawa dla twórców gry

  6. #26
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Gra powinna już działać poprawnie.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Powinna, ale nie działa. Serwer (Nowa Ziemia) przeciążony, gracze pisali też (dopóki mnie nie wywaliło z serwera) o problemach z wchodzeniem na przygody.

    Cytat Zamieszczone przez Fleotria Zobacz posta
    A zdajesz sobie sprawę ze gdyby inni nie robili przelewów Ty nie pograłbyś sobie spokojnie i przyjemnie w żadną grę internetowa??
    Robiliśmy, robiliśmy - a i tak nie działa, jak widać :P

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.06.2016
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    Supportowcy do roboty, kuźwa premium kupione za klejnoty, a te za płatnego smsa, rozumiem, że fakturę od operatora telefonii mam wam przesłać i zapłacicie za nią? czas leci premium ucieka a do gry nie można wejść. Ludzie to nawet nie beta!! to megashit i robienie graczy .
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 30.05.2017 o 11:23

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Piryna Zobacz posta
    Supportowcy do roboty, kuźwa premium kupione za klejnoty, a te za płatnego smsa, rozumiem, że fakturę od operatora telefonii mam wam przesłać i zapłacicie za nią? czas leci premium ucieka a do gry nie można wejść. Ludzie to nawet nie beta!! to megashit i robienie graczy w ch.....a
    Racja...pewnie ktos spierdzielił jakis update przygotowujac patcha za tydzien i probuja odkrecic. Najgorsze ze w ogole nie informuja co sie dzieje.

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.09.2014
    Posty
    7
    Serwer
    Nowy Świat
    problemy z logowaniem i komunikaty " serwer przeciążony" i "serwer wyłączony z przyczyn technicznych" pojawiają się od piątku na wszystkich serwerach. Zostało to zgłoszone do supportu ale póki co cisza w eterze.

  10. #30
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Nowy Świat
    3ci dzień sa problemy wiec ktos mogłby cokolwiek powiedziec i sie okreslic ile to potrwa...po co tam oni sa, ale najlepiej to by tlyko bany rozdawali.
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 30.05.2017 o 11:23

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.