Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: prośba o pomoc

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.04.2017
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat

    prośba o pomoc

    Hej wiem, że to pewnie głupie pytania, ale nie wiem gdzie szukać odpowiedzi a na forum zadanie solucja- jest to wypisane ogólnie...a więc: zatrzymałam się na "Doskonała produkcja drewna" : Wybierz leśnika (iglaste) z poziomu szczegółowego podglądu drzewa iglastego. Wchodzę w -podsumowanie gospodarki-->i klikam na deskę (1 ikonka)-->później na 2 ikonkę (drewno z drzewa iglastego)-->produkcja (lewa ikonka-->klikam na chatę drwala-->a następnie szczegóły)]. I niestety nie zalicza mi zadania, może ktoś mi to wytłumaczyć jak to mam zrobić poprawnie?

    A druga sprawa skasowałam sobie przez przypadek w menu gwiazdy drewno i nie mogę wykonać zadania z "listem" bo powinnam do drewno dodać...czy w jakiś inny sposób da się to zadanie zrobić ?

    Będę wdzięczna za pomoc ;-)

  2. #2
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Napisz w tej sprawie do Supportu, najlepiej bezpośrednio na adres: account.support@thesettlersonline.pl

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  3. #3
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Hm, w grze na czacie jest zakładka pomoc, myślę, że tam najszybciej rozwiążą jej problem.

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.04.2017
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    Napisałam tam do pomocy i czeka na odpowiedź także dzięki- może tam mi w końcu odpowiedzą co mam zrobić

  5. #5
    Osadnik Awatar Noem08
    Dołączył
    18.09.2012
    Posty
    142
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Wybierz leśnika (iglaste) "....klikam na chatę drwala-->a następnie szczegóły...." sama udzieliłaś odp. Leśnika nie drwala masz tam wybrać...
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
    Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym,
    ani każdym innym następującym po tym terminie.
    Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.04.2017
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Noem08 Zobacz posta
    Wybierz leśnika (iglaste) "....klikam na chatę drwala-->a następnie szczegóły...." sama udzieliłaś odp. Leśnika nie drwala masz tam wybrać...
    Tylko probem w tym że kliknęłam już chatę leśnika, drwala i wszystkie inne i następnie szczegóły i zadanie ciągle niezaliczone i nic nie mogę z tym zrobić

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez marlena9999 Zobacz posta
    klikam na deskę (1 ikonka)-->później na 2 ikonkę (drewno z drzewa iglastego)
    Tam powinna być jeszcze trzecia ikonka, drzewo symbolizujące właśnie leśnika - czy to nie o to chodzi?

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.04.2017
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    Spróbowałam dzisiaj jeszcze raz i przeszło tylko gorzej z tym zadaniem z listem, gdzie usunęłam jeden produkt- chyba drewno i nie mam jak tego zadania wykonać

  9. #9
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Jeśli zadanko wymaga dodania zasobów z gwiazdy do magazynu, a w gwiazdce pustki to trzeba poprosić kogoś by pożyczył tyle by w magazynie się nie zmieściło, nadmiar zostanie przeniesiony do gwiazdy. Potem wystarczy oddać tyle ile się pożyczyło by zwolnić miejsce w magazynie i wrzucić do magazynu to co trafiło do gwiazdy.
    Gracze często gwiazdę traktują jak "magazyn" z nieograniczoną pojemnością. Mając pełny magazyn pożyczają surowce, które niemal w całości trafiają do gwiazdy, a potem oddają zwalniając miejsce w magazynie. Surowce raz przeniesione do gwiazdy czekają tam do czasu aż będą potrzebne, niektórzy mają zachomikowane grube miliony.

  10. #10
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ale to niewykonalne przed 12 lvlem Ktoś musiałby przekazać w formie prezentu pakiet surowców od kupca

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.