Zobacz wyniki ankiety: Czy Twoim zdaniem taka opcja będzie przydatna ?

Głosujących
43. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    38 88.37%
  • nie mam zdania

    1 2.33%
  • Nie

    4 9.30%
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Akty własności

  1. #1
    Osadnik Awatar dziadek-1
    Dołączył
    22.11.2014
    Posty
    41
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Akty własności

    Witam,
    Chciałbym poddać Waszemu głosowaniu kolejny pomysł:

    Zdarza się, że szukamy, zwłaszcza osoby grające dłużej, posiadające sporo postawionych budynków w tym aktów własności. Od czasu do czasu chcemy takie akty własności przesunąć lub zburzyć dla zwolnienia miejsca na wyspie.
    Jednakże niektóre z nich, zwłaszcza te małe np. ławki, grządki, statuy ciężko nam odszukać w gąszczu pozostałych.
    Może pomocnym w takiej sytuacji byłoby umieszczenie gdzieś w menu np.: Podsumowanie gospodarki zakładki Akty własności, i po jej rozwinięciu na podobieństwo już istniejących rozwijałaby się lista aktów własności , a po kliknięciu w dany akt łatwo byłoby go odszukać.
    Czy Twoim zdaniem taka opcja będzie przydatna?
    Łatwiej jest oceniać, niż poddać się ocenie

  2. #2
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jeżeli chodzi Ci o to, żeby można było znajdować budynki nieprodukcyjne tak jak produkcyjne w liczydle to jestem za.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.01.2016
    Posty
    7
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jeśli tak opcja bylaby aktywna to fajnie, odnajdywanie nirktórych budynkow zajmuje czasu i nie zawsze da sie znaleźć. Wiec jak najbardziej jestem za.

  4. #4
    Osadnik Awatar dziadek-1
    Dołączył
    22.11.2014
    Posty
    41
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    ...., żeby można było znajdować budynki nieprodukcyjne ....
    Na myśli miałem głownie ozdoby, etc, ale jak najbardziej również budynki nieprodukcyjne
    Łatwiej jest oceniać, niż poddać się ocenie

  5. #5
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A u mnie ozdoby nic nie produkują

  6. #6
    Osadnik Awatar dziadek-1
    Dołączył
    22.11.2014
    Posty
    41
    Serwer
    Nowa Ziemia
    RedJul,
    Napisałem o aktach własności, które odniosłem w moim opisie do ławek, grządek, latarni, waz, statuy anioła, lwa, itp. które średnio pasowały mi do terminu budynek. (nie do końca tylko te z liczydła).
    Poprawiłeś mnie w subtelny sposób niejako precyzując zagadnienie używając słów budynki nieprodukcyjne.
    OK!
    nazwałem je ozdobami i w ślad za Twoją sugestią przywołałem budynki ..
    Po czym komentujesz to:
    A u mnie ozdoby nic nie produkują
    to prawda, chociaż nie nazbyt odkrywcza.
    Wyobraź sobie, że u mnie nieprodukcyjne budynki to również magazyny, kosz wielkanocny, rezydencje, etc. - takie, których pierwotnie nie podałem w przykładzie, stąd po Twojej sugestii moja poprawka.
    Niestety nie wiem co Twój kolejny komentarz ma wnieść konstruktywnego w temacie? No chyba, że chodzi tylko o kolejny zaliczony wpis. :-<
    Ostatnio edytowane przez dziadek-1 ; 24.04.2017 o 01:10
    Łatwiej jest oceniać, niż poddać się ocenie

  7. #7
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    RedJulowi zdaje się chodziło o to aby znajdować każdą budowlę, której nie możesz znaleźć w liczydle czyli siłą rzeczy budynki (budowle) nieprodukcyjne. Wyraził się precyzyjniej od Ciebie (akty własności??), a Ty jego nie potrafisz zrozumieć - to zastanów się ile osób prawidłowo odczyta Twoje intencje. Jak dla mnie wyszukiwanie ozdób zbędne, ale jeśli zgodnie z sugestią Reda rozszerzysz pomysł na wszystkie których nie ma w liczydle to zagłosuję za, chociaż mam wrażenie że podobny pomysł już był.

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez dziadek-1 Zobacz posta
    Niestety nie wiem co Twój kolejny komentarz ma wnieść konstruktywnego w temacie? No chyba, że chodzi tylko o kolejny zaliczony wpis. :-<
    Ja wiem, ja wiem!
    Miał wnieść nieco humoru
    (No i nabić posta, co też pozwalam sobie uczynić)

    Pomysł mógłby być przydatny, więc jestem za.

  9. #9
    Osadnik Awatar dziadek-1
    Dołączył
    22.11.2014
    Posty
    41
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tak, humor jest też potrzebny.
    Rozszerzyłem przecież myśl w ślad za sugestią RedJul'a , podałem przykłady i wyjaśniłem mój tok myślenia
    Jak ktoś ma inne zdanie, pytanie, wątpliwość może je tutaj napisać, coś zasugerować poddać dyskusji, i oddać głos w ankiecie - popierając lub nie poddany głosowaniu pomysł.
    Sarkazmy nie wnoszą zbyt wiele poza wspomnianym nabijaniem ilości postów.
    Powtórzę raz jeszcze: pytam Was - użytkowników o opcję ułatwiająca wyszukiwanie ozdób oraz używając słów RedJul'a budynków nieprodukcyjnych.
    Łatwiej jest oceniać, niż poddać się ocenie

  10. #10
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cóż, osobiście podzieliłbym wszystko co buduję na wyspie na 2 części:
    1. Budynki produkcyjne - tego tłumaczyć raczej nie trzeba
    2. Budynki nieprodukcyjne - czyli wszystkie inne (ozdoby, magazyny i budowle mieszkalne)
    Większość budynków produkcyjnych jest w liczydle (nie ma na przykład szkółek wiejskich które też "produkują" i informacja taka jak o produkcji innych surowców powinna być) dlatego powinno powstać jakby drugie liczydło z trzema zakładkami - magazyny, budowle mieszkalne i ozdoby. Całkiem niedawno znalazłem rezydencję której nie podniosłem jeszcze na najwyższy poziom, choćby po to, żeby uniknąć takich sytuacji warto te drugie liczydło wprowadzić.

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.