Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Na co polecacie wydawać pisanki?

  1. #1
    Początkujący Osadnik Awatar don_Roberto
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Na co polecacie wydawać pisanki?

    Hej!

    Na co polecacie wydawać uzbierane pisanki?
    Na razie kupiłem:
    - obie nowe odkrywczynie,
    - Mistrza Sztuk Walki,
    - Mistrza Obrony,
    - 1 ulepszony silos,
    - 1 ulepszony warsztat rzeźnika,
    - 1 pływający dom (bardziej dla ozdoby, gdyż nie mam problemu z liczbą osadników),

    Co Wy kupujecie za pisanki/na co polecacie jeszcze je wydać?
    A może poczekać aż się event skończy, bo wtedy będzie je można wymienić na co innego lub przetworzyć w magazynie prowiantu?

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To jest pytanie z tych, na które nie ma odpowiedzi, dlatego, że nikt nie wie jakie masz priorytety, jaki masz poziom, ile czasu spędzasz w grze, jaki styl gry preferujesz, etc.
    Ja na przykład kupiłem wszystko z wyjątkiem zwykłych młynów wodnych.
    Osobiście mam do pisanek takie podejście, że dopóki nic mnie nie kosztują (bo wpadają z przygód, które i tak bym robił dla XP, albo przynoszą je odkrywcy, którzy już dawno się zamortyzowali), to nie zastanawiam się nad opłacalnością i cenami towarów w sklepie, tylko je po prostu kupuję).
    Z pewnością nie ma co czekać na koniec eventu z myślą o przetworzeniu w MP, bo pisanki będzie można wymienić jedynie na monety po jakimś podłym kursie (1 pisanka=1 moneta vs 1 pisanka= 200 monet na Nowej Ziemi).

  3. #3
    Elelkal_
    Odpowiedz na to pytanie jest banalna i większości znana Obowiązkowo kupujesz, to czym nie można handlować, tj. odkrywcy, gienki, domki na wodzie itp. Jeśli tego nie zrobisz, to już nigdy ich nie kupisz bo niezakupione oferty z eventów nie sumują się z kolejnymi. Cała reszta to już według własnych preferencji, stylu gry bo i tak wszystko możesz kupić na handlu a nawet, jeśli cie teraz nie stać, to kiedyś na pewno uzbierasz. Każdy gra na swój własny sposób i to, co dla jednych, będzie potrzebne dla innych będzie bezużyteczne. Na pewno nie opłaca się kupować młynów wodnych, przynajmniej na Złotej Górze, wg. cen, to ten za pisanki jest ok. 5x droższy niż można go kupić na wadze. Z zaprawą jest podobnie, na rynku jest jej tyle, że dużo lepiej kupić na wadze, nawet za pisanki niż w sklepie.

  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    zbieraj i kupuj lodówki wieże itp itd to czego potrzebujesz a nie jest w ofercie
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Najgorsze w tej dyskusji jest to, ze moderacja nie pozwoli jej zachowac dla potomnych

  5. #5
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    jako ze zadajesz to pytanie- to polecam ci wykupic od kupca wszystkie ozdoby za jajka i przygody eventowe

    ja tego dylematu nie mam wiec, ja robie inaczej
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  6. #6
    Początkujący Osadnik Awatar don_Roberto
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ok, dzięki za podpowiedzi. Postawiłem na razie na kolejnego generała. Surowce i premie również uważam, że lepiej na wadze kupować.

  7. #7
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wg mnie dom na wodzie powinieneś kupić. Są one tanie, a że teraz piszesz że masz problemu z osadnikami to kto wie co będzie za pare miesięcy. Ja teraz nie kupisz, innej możliwości nie będziesz miał. Ulepszony silos też możesz kupić choćby po to aby go potem sprzedać, budynek ten nadal jest w cenie i raczej jeszcze kawałek czasu pozostanie na pewno.

  8. #8
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry!

    Temat był związany z Eventem Wielkanocnym 2017; stracił na aktualności, wobec tego zostanie zamknięty i przeniesiony do archiwum.

    Pozdrawiam,
    MOD_Victoria
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 25.05.2017 o 21:16

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.