Zamknięty wątek
Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 70

Wątek: Wydarzenie wielkanocne 2017 - Dyskusja

  1. #31
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez solang Zobacz posta
    Czy komuś jeszcze zginęły pisanki? Wczoraj miałam ich coś około 800, dzisiaj rano 180. Nic nie kupowałam jeszcze, dlatego się zdziwiłam że mam tak mało. dzie mogę ich szukać? Taka suma pokazuje mi się w domu władyki i w magazynie na wydarzeniu wielkanocnym
    Witam!

    Napisz w tej sprawie do Supportu, najlepiej bezpośrednio na adres: account.support@thesettlersonline.pl

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  2. #32
    Osadnik
    Dołączył
    15.03.2014
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    hej,
    czy ktoś się orientuje, ile pisanek leci z poszczególnych poszukiwań?

    dzięki red. ja, niewydarzeniec nie mogłam tego na wiki znaleźć.
    Ostatnio edytowane przez Kasjamarina ; 02.04.2017 o 13:46

  3. #33
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zajrzyj tutaj

  4. #34
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2015
    Posty
    109
    Serwer
    Złota Góra
    szkoda że te informacje zostały podane na kilka godzin przed eventem, nie było czasu na przygotowanie się do odpowiednich przygód, nieudany event, w sumie najgorszy event w jakim grałem , nawet zadania wielkanocnego nie dało się normalnie zaliczyć i trzeba było użyć niebieskich klejnotów
    WESOŁYCH ŚWIĄT
    Ostatnio edytowane przez szkarłatnyrubin ; 15.04.2017 o 00:14

  5. #35
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Chyba u ciebie
    Jedyną różnicą między wiki a pamiętnikiem developera było to że dodali "przygody sezonowe" do reszty można było się przygotować. Choć nie wiem co pod tym pojęciem może być może kupienie po taniości "przygód sezonowych" żeby potem sprzedawać 5x drożej
    Kto gra aktywnie [loguje sie co dzień i zrobi ze 2 przygody] mógł bez problemu zaliczyć zadania, osiągnięcia i kupić naprawdę sporo.

  6. #36
    Osadnik
    Dołączył
    11.08.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ja kupiłam wszystko, uniwersytet podniosłam na 6 poziom, i nawet na zaprawę mi starczyło. A nie wydałam ani jednego niebieskiego klejnotu.

  7. #37
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Chinatsu Zobacz posta
    ja kupiłam wszystko, uniwersytet podniosłam na 6 poziom, i nawet na zaprawę mi starczyło. A nie wydałam ani jednego niebieskiego klejnotu.
    Brawo TY!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  8. #38
    Osadnik
    Dołączył
    10.09.2012
    Posty
    37
    Serwer
    Złota Góra
    ja też kupiłam wszystko co chciałam, uniwerek na 6 lvl-u, wiec event b.udany szkoda tylko że ostatnie zadania eventowe wskoczyły dopiero dziś, niestety nie da się tego skończyć za 10h które zostały, ze względu na rodzaj zadań
    pozdrawiam i Wesołych Świąt

  9. #39
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Iwona_D Zobacz posta
    ja też kupiłam wszystko co chciałam, uniwerek na 6 lvl-u, wiec event b.udany szkoda tylko że ostatnie zadania eventowe wskoczyły dopiero dziś, niestety nie da się tego skończyć za 10h które zostały, ze względu na rodzaj zadań
    pozdrawiam i Wesołych Świąt
    Wesołych Świąt!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  10. #40
    Elelkal_
    Cytat Zamieszczone przez Iwona_D Zobacz posta
    ja też kupiłam wszystko co chciałam, uniwerek na 6 lvl-u, wiec event b.udany szkoda tylko że ostatnie zadania eventowe wskoczyły dopiero dziś, niestety nie da się tego skończyć za 10h które zostały, ze względu na rodzaj zadań
    pozdrawiam i Wesołych Świąt
    Te zadania wskoczyły w wyniku błędu i nie były zamierzonym celem, o ile ktoś już porobił te wcześniejsze.

Zamknięty wątek
Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.