Zamknięty wątek
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 70

Wątek: Wydarzenie wielkanocne 2017 - Dyskusja

  1. #11
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    no i fajnie 2 ekipy na latanie Na qónió jedna wraca 2 leci przygoda na akurat 15 min wiec rekord 2 na 1h wiec 48 w dzień Trafi sie taki jennerał co to zrobi.

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    15.03.2014
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    kiedy pojawią się nieproszeni goście? event rozpoczęty, a wysepka pusta..
    no, przyszli, ale pisanki nie znalazłam ani jednej...:-((
    Ostatnio edytowane przez Kasjamarina ; 28.03.2017 o 08:07

  3. #13
    Początkujący Osadnik Awatar jacekz51
    Dołączył
    19.11.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Co to znaczy wybierz kopalnię złota dowolnego typu?

  4. #14
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Możesz mieć zwykłe lub przemysłowe.
    Wcześniej były problemy z zaliczaniem innych kopalni niż zwykłe

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Nowa Ziemia
    konik daje 105 jajek u nas w gildi juz kilku miało

  6. #16
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ludzie sie pytaja czy jakis zwrot bedzie premium rano poodpalali zalogowac sie nie moga ja przez fejsa jestem wiec moge ale inni lipa jakaś. BB_którykolwiek niech sie tu odezwie jaki status bedzie tego bałaganu.

    18:30 Aktualizacja: Nasz zespół IT w dalszym ciągu pracuje nad rozwiązaniem niedogodności wiązanych z logowaniem. Niestety nie jesteśmy w stanie stwierdzić, kiedy logowanie będzie możliwe. Jak tylko otrzymamy nowe informacje, aktualizujemy wiadomość.

    BBki proponuje równe szanse jeszcze raz. Oddajecie premium itp rzeczy zainwestowane przez ludzi. Odpalacie jeszcze raz ten ewent na nowo i powiedzmy startujemy w sobote ponownie z jajkami. Musicie na klatę brać wasze winy. serwery nie nasze, ale kasa nasza wiec sorry wisicie nam graczom trochę złociszy.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 30.03.2017 o 14:04 Powód: połączenie postów

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    19.07.2015
    Posty
    54
    Serwer
    Złota Góra
    Poprosze o prostą odpowiedź jak zaliczyć zadanie z Sant śmieciem na dowolnej rezydencji kiedy to premka na piekarnie
    Event udany od 1 dnia ponad wszelkie przypuszczenia i pewnie tak do końca będzie
    po godzinie zaliczyłem test na wygraną w teleturnieju - znów niespodzianka
    Ostatnio edytowane przez Achamian2 ; 30.03.2017 o 01:10

  8. #18
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Są 2 różne premie:
    Pan Croix Sant - Premia na piekarnie
    Przysmak Pana Croix Santa - premia na budynki mieszkalne robiona w magazynie prowiantu.

    Trzeba czytać uważnie co zrobić.

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    15.03.2014
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    dlaczego zadanie "pomocna dłoń" pojawia się dopiero, gdy zostanie zniszczony obóz nieproszonych na mojej wyspie. musiałam spędzić wczoraj wiele godzin na załatwianiu spraw urzędowych i teraz, gdy zadanie pojawia się w mojej księdze jest już po ptokach. wszyscy maja obozy polikwidowane( i trudno mieć pretensje, że ktoś nie czekał na mnie kilku godzin, prawda?). wychodzi na to, że tak już będę miała do końca? powinno pojawiać się rano, żeby można było je zrealizować niezależnie od tego co się dzieje na mojej wyspie!

  10. #20
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Kasjamarina Zobacz posta
    dlaczego zadanie "pomocna dłoń" pojawia się dopiero, gdy zostanie zniszczony obóz nieproszonych na mojej wyspie. musiałam spędzić wczoraj wiele godzin na załatwianiu spraw urzędowych i teraz, gdy zadanie pojawia się w mojej księdze jest już po ptokach. wszyscy maja obozy polikwidowane( i trudno mieć pretensje, że ktoś nie czekał na mnie kilku godzin, prawda?). wychodzi na to, że tak już będę miała do końca? powinno pojawiać się rano, żeby można było je zrealizować niezależnie od tego co się dzieje na mojej wyspie!
    Witaj!

    Dzieje się tak ponieważ najprawdopodobniej najpierw odklikałaś zadanie z garnizonem a dopiero po jakimś czasie sama wrzucałaś rozejmy u znajomego.
    Aby to wyrównać następnego dnia zakończ oba zadania w jednym czasie. Poczekaj z garnizonem do momentu aż wskoczy Ci zadanie gdzie sama masz rzucić, zrób to a następnie zakończ oba.

    Pozdrawiam,
    MOD_Victoria

Zamknięty wątek
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.