Zobacz wyniki ankiety: Czy zmianę uważasz, za:

Głosujących
21. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • wartą wdrożenia

    7 33.33%
  • obojętną Ci

    1 4.76%
  • niewartą zachodu

    13 61.90%
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Kantor Handlowy

  1. #1
    Osadnik Awatar dziadek-1
    Dołączył
    22.11.2014
    Posty
    41
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Kantor Handlowy

    Myślę, że handel mógłby być jeszcze bardziej atrakcyjny, gdyby w wystawianej (swojej) ofercie w zamian za oczekiwany towar można było proponować (niekoniecznie jedną jak dotąd), a 2 różne rzeczy np.: przygodę + towar lub 2 różne towary lub 2 x różną przygodę za .....
    Czyli w kolumnie o nazwie oferta mogłyby się pojawiać 2 "obrazki" w miejsce (obecnie) jednego i obok oczekiwany w zamian za nie towar (1 obrazek).

  2. #2
    Elelkal_
    Nie, jak chcesz coś sprzedać to po prostu to wystaw. Do całej reszty kombinowanych ofert służy kanał handlowy, gdzie możesz dokonywać tego typu transakcji i omawiać je z klientem

  3. #3
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nie ma sensu kombinować
    "Everybody lies"

  4. #4
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    do ofert kombinowanych wystarczy obecny kantor+ czat handel i szept+ troche myslenia
    wiem, bo takie czasem robilem

    wiec jestem na nie
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  5. #5
    Osadnik Awatar dziadek-1
    Dołączył
    22.11.2014
    Posty
    41
    Serwer
    Nowa Ziemia
    każda opinia jest ważna, i żeby poznać opinie ogółu temu m.in. służą ankiety,

    natomiast:

    Nie, jak chcesz coś sprzedać to po prostu to wystaw. Do całej reszty kombinowanych ofert służy kanał handlowy, gdzie możesz dokonywać tego typu transakcji i omawiać je z klientem
    trudno mi sobie wyobrazić oczekiwanie i opis np. oferty (przykład) zawierającej pieszego złodzieja i trzeciego za oczekiwaną w zamian przygodę Ali ..i Skarb Wiedzy.

    do ofert kombinowanych wystarczy obecny kantor+ czat handel i szept+ troche myslenia
    wiem, bo takie czasem robilem
    jednak tu się nie zgodzę, o ile przebywamy online owszem możliwe, wystawienia takowych w kantorze obecnie niemożliwe,
    a wydaje się, że takie łączenie może być ich uatrakcyjnieniem.
    Szept to znajomi, handel to zgoła szersze możliwości.

    Nie zapominajmy proszę o mniej wytrawnych użytkownikach
    Ostatnio edytowane przez dziadek-1 ; 26.03.2017 o 23:51

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez horis Zobacz posta
    do ofert kombinowanych wystarczy obecny kantor+ czat handel i szept+ troche myslenia
    wiem, bo takie czasem robilem

    wiec jestem na nie
    "nie potrzebuję MMA, bo wystarczy wysłać zwykłego i 60 konnych, na to samo wyjdzie"
    "nie potrzebuję buffa od znajomego, bo wystarczy że sam sobie wrzucę buffa i wyłączę po połowie czasu"

  7. #7
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Handluję kilka lat i uważam, że byłoby to świetne rozwiązanie. Eliminujemy potencjalny krętaczy, którzy obiecują dać towar a, b, c w zamian za d. a dają tylko a za d
    CENOWA DEMOLKA
    Najtaniej - tylko u Polka!


    Zgarnij już teraz najlepsze oferty -> waga Polk

  8. #8
    Osadnik Awatar dziadek-1
    Dołączył
    22.11.2014
    Posty
    41
    Serwer
    Nowa Ziemia
    amen
    Łatwiej jest oceniać, niż poddać się ocenie

  9. #9
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Zapraszam do głosowania!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  10. #10
    Elelkal_
    Cytat Zamieszczone przez dziadek-1 Zobacz posta
    każda opinia jest ważna, i żeby poznać opinie ogółu temu m.in. służą ankiety,

    natomiast:


    trudno mi sobie wyobrazić oczekiwanie i opis np. oferty (przykład) zawierającej pieszego złodzieja i trzeciego za oczekiwaną w zamian przygodę Ali ..i Skarb Wiedzy.


    jednak tu się nie zgodzę, o ile przebywamy online owszem możliwe, wystawienia takowych w kantorze obecnie niemożliwe,
    a wydaje się, że takie łączenie może być ich uatrakcyjnieniem.
    Szept to znajomi, handel to zgoła szersze możliwości.

    Nie zapominajmy proszę o mniej wytrawnych użytkownikach
    Skoro nie ma chętnego, to widocznie jest to nieatrakcyjna oferta( chyba, że ktoś próbuje coś sprzedać o 5 rano). Po wprowadzeniu takiego rozwiązania kantor będzie zalany ofertami, chociażby tą z Twojego przykładu. O ile teraz nadal można to zrobić, o tyle w przypadku większej ilości wystawianego typu towaru będzie to jeszcze łatwiejsze. "Starzy wyjadacze" sobie poradzą ale " mniej wytrawni" już niekoniecznie a o nowych graczach, to nawet nie będę wspominał. Teraz dość łatwo zweryfikować czy dana oferta jest "do przyjęcia", po zmianie nie będzie tak łatwo.

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.