Zobacz wyniki ankiety: Podoba Ci się?

Głosujących
150. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    111 74.00%
  • NIE

    26 17.33%
  • Obojętnie

    13 8.67%
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 58

Wątek: Przyszłość PvP

  1. #11
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    Popieram obydwiema łapkami! Lubię kolonie i jak mam czas, to zawsze sobie jakąś pyknę. Propozycja wprowadzenia użyteczności zamku po 30 levelu (przed też może być ) bardzo mi się podoba.

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.08.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Lubię kolonie i rozwijanie ich mnie ucieszy . Oczywiście wprowadzenie profitów w możliwość rozwijania miejsca dla wzrostu populacji byłąby zasłużonym dodatkiem
    Jak wszyscy wiedzą koszt jest duży a w nagrodę tylko przerwanie rutyny

  3. #13
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    A ja chyba wiem jak zrobić pvp. Wystarczy spojrzeć na taką przygodę jak łupieżcy grobowców, normalnie można kliknąć grobowiec jak wszyscy pokonają 4 obóz. W trybie pvp byłby to po prostu wyścig kto pierwszy do grobowca. Pierwszy gracz zgarnia spory drop, kolejni już mniej. Oczywiście trzeba by wprowadzić wymóg potwierdzania gotowości do ataków i jakiś sygnał że wszyscy gracze są już gotowi i można działać. No i w obozach umieścić odpowiednie jednostki. Chętni się znajdą, jeśli tylko drop będzie atrakcyjny.
    Popieram również pomysły z pierwszego posta.
    Ostatnio edytowane przez dario_j ; 26.03.2017 o 11:24

  4. #14
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    I jeszcze znaleźć kilku chętnych, co nie jest łatwe patrząc po kooperacyjnych
    Censored by BB_Penelopa many times....
    Walcz z MOD jak Don Kichot

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.07.2015
    Posty
    15
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez dario_j Zobacz posta
    A ja chyba wiem jak zrobić pvp. Wystarczy spojrzeć na taką przygodę jak łupieżcy grobowców, normalnie można kliknąć grobowiec jak wszyscy pokonają 4 obóz. W trybie pvp byłby to po prostu wyścig kto pierwszy do grobowca. Pierwszy gracz zgarnia spory drop, kolejni już mniej. Oczywiście trzeba by wprowadzić wymóg potwierdzania gotowości do ataków i jakiś sygnał że wszyscy gracze są już gotowi i można działać. No i w obozach umieścić odpowiednie jednostki.
    Moim zdaniem robienie pvp na wzór przygód kooperacyjnych to nie do końca trafiony pomysł. Obecne rozwiązanie z trybem kolonii (bo de facto nie jest to klasyczne pvp) byłoby OK, bo sam pomysł jest ciekawy i wielu graczy bawiłoby się w podbijanie kolonii, gdyby zwiększono opłacalność. Dodanie nowych typów kolonii - np. z saletrą, poprawienie wydajności kolonii, dodanie jakiś przydatnych funkcjonalności w zamku na wodzie, uatrakcyjnienie dropów z kolonii. We wcześniejszych postach pojawiały się pomysły uruchomienia od pewnego poziomu zamku na wodzie bonusów: do powierzchni magazynowej, limitów populacji. Można byłoby też rozważać inne rozwiązania - np. od pewnego levelu pvp można byłoby uruchomić dzięki zamkowi jakąś premię strefową.

  6. #16
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wszystko sprowadza się do opłacalności. Nie przypadkiem temat PVP wraca w okolicach eventu wielkanocnego, bo tylko teraz będzie się opłacało kolonie robić i z tej okazji sobie o nich przypominamy.
    Moim zdaniem nie trzeba żadnych cudów wymyślać, wystarczy dołożyć jeden slot z szansą na premię/zaprawę/budynek w zależności od wielkości i trudności kolonii oraz na 30 poziomie konwersję doświadczenia pvp na gwiezdne monety - bo teraz idzie ono w eter.

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.09.2013
    Posty
    23
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez baqslaw Zobacz posta
    Wszystko sprowadza się do opłacalności. Nie przypadkiem temat PVP wraca w okolicach eventu wielkanocnego, bo tylko teraz będzie się opłacało kolonie robić i z tej okazji sobie o nich przypominamy.
    Moim zdaniem nie trzeba żadnych cudów wymyślać, wystarczy dołożyć jeden slot z szansą na premię/zaprawę/budynek w zależności od wielkości i trudności kolonii oraz na 30 poziomie konwersję doświadczenia pvp na gwiezdne monety - bo teraz idzie ono w eter.
    ja jeszcze może bym zaproponowała dodanie kolonii z saletrą

  8. #18
    Osadnik Awatar Witghost
    Dołączył
    29.05.2012
    Posty
    120
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dokładnie tak. Zgadzam sie z Baqslaw. Poza tym, kolonie to chwila odprężenia oraz zabicie czasu gdy w koszarach robia sie elitarni.
    Czasem tak sobie siedzę i myślę a czasami tylko siedzę.

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.08.2016
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    moim zdaniem tryb "PvP" jest w miarę dobry i ciekawy, niestandardowy. Porusza nasze strategiczne myślenie.

    Było by ciekawie gdyby dodali tryb walki na wyspach ekspedycji do niektórych przygód.

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    32
    Serwer
    Kolonia
    po co jakiś pseudo pvp? Wystarczy uatrakcyjnić dropy w przygodach których nikt nie robi bo sie nie opłaca. Kooperacyjne zostały uziemione przez bb wraz ze zmianami dropów. Wystarczy pomyśleć jak naprawić to co się popsuło, ale jak się psuło to nikt nas nie pytał a jak się chce naprawić to już nie wiecie jak?
    trochę to żałosne

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.