Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Ali Baba i Trzeci złodziej z wykorzytaniem Czempionów

  1. #1
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    181
    Serwer
    Czarci Gaj

    Ali Baba i Trzeci złodziej z wykorzytaniem Czempionów

    Witam, chciałem zaproponować poradnik do przygody Ali Baba i Trzeci złodziej dla wszystkich Czempionów (Nusala + Anselm + Vargus). Są to zebrane do kupy wszystkie sugestie członków gildii RESPECT. Poradnik pod bezpośrednim adresem dostępny jest tutaj:

    http://minotaur.gbzl.pl/igorb1985/Trzeci.pdf

    Straty średnie : 378Rek 359Kz 33Ry
    Ostatnio edytowane przez Igorb1985 ; 21.03.2017 o 10:56

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    02.06.2012
    Posty
    96
    Serwer
    Kolonia
    Dzięki, dobra robota. Gratulacje dla Ciebie i Twojej gildii, normalnie respect Miałem swój rozkład jazdy, ale Twój oszczędniejszy - szczególnie przy atakach Anselma na:
    1) wielkiego niedźwiedzia (oszczędność czasu przy przenoszeniu Vargusa po tym ataku)
    2) nietoperza - walka trwa 20 sek dłużej, ale straty ok 40 rycerzy mniejsze.

    ad2 - jeszcze nie testowałem, trwa aktualizacja, ale jeszcze dzisiaj to zrobię

    atak na obóz 7 (po drodze zniszczy obóz 6): bezpieczniejszym składem jest: V- 34Kz 80Az 66 Ka - przy Twoim istnieje możliwość straty 30-40 konnych arkebuzerów. UWAGA: dotyczy również składu ataku na obóz 6 podanego na wiki (tam ma numer 8)

    blok obozu przed nietoperzem: dla bezpieczeństwa ustawiłbym garnizon zwykłego o 1 pachołek bliżej bloku, wg mojej oceny grozi wciągnięcie
    Ostatnio edytowane przez von_Flaschke ; 21.03.2017 o 15:53 Powód: dopisywane uwagi w trakcie testu

  3. #3
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Dzięki za udostępnienie!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  4. #4
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    181
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez von_Flaschke Zobacz posta
    Dzięki, dobra robota. Gratulacje dla Ciebie i Twojej gildii, normalnie respect Miałem swój rozkład jazdy, ale Twój oszczędniejszy - szczególnie przy atakach Anselma na:
    1) wielkiego niedźwiedzia (oszczędność czasu przy przenoszeniu Vargusa po tym ataku)
    2) nietoperza - walka trwa 20 sek dłużej, ale straty ok 40 rycerzy mniejsze.

    ad2 - jeszcze nie testowałem, trwa aktualizacja, ale jeszcze dzisiaj to zrobię

    atak na obóz 7 (po drodze zniszczy obóz 6): bezpieczniejszym składem jest: V- 34Kz 80Az 66 Ka - przy Twoim istnieje możliwość straty 30-40 konnych arkebuzerów. UWAGA: dotyczy również składu ataku na obóz 6 podanego na wiki (tam ma numer 8)

    blok obozu przed nietoperzem: dla bezpieczeństwa ustawiłbym garnizon zwykłego o 1 pachołek bliżej bloku, wg mojej oceny grozi wciągnięcie
    Przygoda zrobiona ze 20 razy - nie było żadnych strat Konnych Arbuzów.
    W bloku w G4 kwestia indywidualna - nigdy nie miałem przechwytu

    Tak czy inaczej, jak będzie więcej skarg to pomyślę nad zmianą.

  5. #5
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Niezłe straty poradnik do przetestowania

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    02.06.2012
    Posty
    96
    Serwer
    Kolonia
    @Igorb
    *Przygoda zrobiona ze 20 razy - nie było żadnych strat Konnych Arbuzów.
    - też nie miałem, ale przed zaatakowaniem dwóch obozów sprawdziłem wyniki w symulatorze i odkryłem że jest taka możliwość, choć niewielka. Stąd propozycja bezpieczniejszej zmiany
    *W bloku w G4 kwestia indywidualna - nigdy nie miałem przechwytu
    - do tej pory robiłem to majorem z "szybszym" składem do walki z nietoperzem i mogłem sobie pozwolić na większy zapas odległości, ale ponieważ Anselm walczy z nim 2 rundy dłużej, postanowiłem maksymalnie skrócić dystans i wyszło mi na styk, stąd "ostrzeżenie"

    z mojej strony to nie jest żadna skarga, jak już napisałem wcześniej, to i tak najlepsze opracowanie 3 złodzieja jakie widziałem.

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.