Zobacz wyniki ankiety: Popierasz pomysł?

Głosujących
51. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    29 56.86%
  • Nie

    22 43.14%
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Geolog-specjalistka od granitu

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    187
    Serwer
    Nowy Świat

    Geolog-specjalistka od granitu

    Witam,
    nie podoba mi się, że czasem wchodzę na wyspę i widzę wszystkie złoża granitu wyczerpane, premie na kamieniarzach świecą, a czas odkrycia złóż taki długi - ok. 2,5 godziny.
    Proponuję wprowadzić nowego geologa, zgodnie z obowiązującym ostatnio trendem, może być płci żeńskiej, specjalistę od granitu.
    Specjalność mogła by polegać na:
    - wyszukiwanie wszystkich złóż dwukrotnie szybciej (czyli jak u wesołych geologów)
    - wyjątek: wyszukiwanie granitu czterokrotnie szybciej
    - wyszukiwanie dwóch złóż na raz (jak u sumiennego geologa), ale tylko w przypadku granitu
    - specjalna umiejętność: złoże (tylko granitu) wyszukane przez tego geologa jest o 100 jednostek większe niż zwykle
    Gdy sprzeczasz się z idiotą, on najprawdopodobniej robi dokładnie to samo ...

  2. #2
    Elelkal_
    A ile klejek miałby kosztować ?
    Ostatnio edytowane przez Elelkal_ ; 20.03.2017 o 19:09

  3. #3
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Zapraszam do głosowania!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  4. #4
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    Mi tam rybka. Człowiek się troszkę zachłystuje tym granitem, jak w końcu dodrepcze do 60 levelu, ale potem jak wszystko inne kurzy się w magazynie.

  5. #5
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jestem na NIE ponieważ:
    można dokupić wesołków za klejnoty, chociażby z logowania i pudełek po manuskryptach
    można ich wyszkolić co by szybciej łazili
    na 60 lvlu tego granitu już chyba nie potrzeba aż tyle, no chyba że ma leżeć w magazynach
    Censored by BB_Penelopa many times....
    Walcz z MOD jak Don Kichot

  6. #6
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Czlowiek_Lasu Zobacz posta
    Witam,
    nie podoba mi się, że czasem wchodzę na wyspę i widzę wszystkie złoża granitu wyczerpane, premie na kamieniarzach świecą, a czas odkrycia złóż taki długi - ok. 2,5 godziny.
    Proponuję wprowadzić nowego geologa, zgodnie z obowiązującym ostatnio trendem, może być płci żeńskiej, specjalistę od granitu.
    Specjalność mogła by polegać na:
    - wyszukiwanie wszystkich złóż dwukrotnie szybciej (czyli jak u wesołych geologów)
    - wyjątek: wyszukiwanie granitu czterokrotnie szybciej
    - wyszukiwanie dwóch złóż na raz (jak u sumiennego geologa), ale tylko w przypadku granitu
    - specjalna umiejętność: złoże (tylko granitu) wyszukane przez tego geologa jest o 100 jednostek większe niż zwykle
    Tawerniany geolog szuka granitu 8 godzin, szybki z umiejetnościami to poniżej 1/3 tego czasu więc na dodatkowe przyśpieszenie nie ma co liczyć.
    Zamiast ekstra geologa od granitu (co mi da 1 taki geolog skoro złóż jest 7?) lepiej od nowa ustalić umiejętności geologów uwzgledniające nowe złoża (nie przez zwykłe dodanie do już istniejących umiejętności) i nowe czasy poszukiwań. Następnie dać 2 tygodnie na darmowy reset drzewka i bawimy się dalej.

  7. #7
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Tawerniany geolog szuka granitu 8 godzin, szybki z umiejetnościami to poniżej 1/3 tego czasu więc na dodatkowe przyśpieszenie nie ma co liczyć.
    Zamiast ekstra geologa od granitu (co mi da 1 taki geolog skoro złóż jest 7?) lepiej od nowa ustalić umiejętności geologów uwzgledniające nowe złoża (nie przez zwykłe dodanie do już istniejących umiejętności) i nowe czasy poszukiwań. Następnie dać 2 tygodnie na darmowy reset drzewka i bawimy się dalej.
    brawo Ty
    "Everybody lies"

  8. #8
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    19.01.2014
    Posty
    291
    Serwer
    Złota Góra
    a może niech odrazu beda wszyscy geolodzy na miedz na kamiec na zelaza na wszystko

  9. #9
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Adamynas Zobacz posta
    na 60 lvlu tego granitu już chyba nie potrzeba aż tyle, no chyba że ma leżeć w magazynach
    Dopoki cena granitu nie spadla jeszcze na pysk to jest jeden surowiec ktory generuje najwieksza wartosc rynkowa sposrod tych ktore mozna w kontrolowany sposob produkowac na wyspie.

    Im ktos wczesniej wbil 60 level tym wiecej benefitow z tego mogl wyciagnac. Ja od 14 miesiecy 90% wyprodukowanego sprzedaje i dalo mi to prawie 1k skunksow i cos pod 150 dobrych przygod.

    A odnosnie tematu, jesli ktos ma takie mozliwosci to proponuje mniej wiecej oceniac kiedy zloze sie wyeksploatuje i wysylac tawernianych/ podwojnych 6-7 godzin wczesniej, zamiast wysylania wesolych juz po wyczerpaniu.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  10. #10
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Głosy są bardzo zróżnicowane, dlatego zachęcam do dalszego głosowania.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.