Zobacz wyniki ankiety: Czy uważaśz, że pomysł jest warty wdrożenia.

Głosujących
4. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak. Jak najbardziej.

    4 100.00%
  • Nie,

    0 0%
  • Nie mam zdania.

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Przeszukiwanie wyspy.

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.10.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Przeszukiwanie wyspy.

    Dzień dobry.

    Czasem loguję się do serwera testowego i stwierdziłem, że mam problemy ze znalezieniem na mapie niektórych budynków. Są to zwłaszcza budynki, które nie znajdują się w tabeli produkcji, np. introligator, magazyny prowiantu, koszary.

    Na swojej wyspie nie mam na razie takich problemów ale wizytując wyspy znajomych już tak (zalesienie, nieznajomość lokalizacji). Być może wraz ze wzrostem ilości posiadanych budynków także na mojej wyspie macierzystej będę musiał poświęcać więcej czasu na znalezienie obiektów.
    Pomyślałem, że można zlikwidować ten problem wprowadzając opcję wyszukiwania budynków na mapie. Skoro można było to zrobić w przypadku handlu i menu gwiazdy, to dlaczego nie tu?

  2. #2
    Elelkal_
    Tych "specjalnych" budynków jak koszary, introligator itp. mamy po 1 sztuce i nie powinno być problemów ze znalezieniem ich na własnej wyspie( jeśli ktoś gra tylko na swoim koncie to raczej wie, gdzie je postawił i nie przestawia ich co chwilę w inne miejsce), zwłaszcza, że sporo osób ustawia je na obrzeżach, ze względu na to, że odległość od magazynu nie wpływa na produkcję. Na wyspach znajomych faktycznie może być z tym problem ale rzucając premki, znajomy pisze na co chce premię i w jakim sektorze znajduje się budynek. Chyba, że są takie osoby, co wchodzą bez zapowiedzi na wyspy innych i rzucają im premie bez zapowiedzi( nie mam tu na myśli koszyków czy uczt). Co do gwiazdy, to o ile w przypadku koszar czy introligatora nie będzie problemu o tyle z innymi już tak. Może się okazać, że dużo szybciej znajdzie się budynek ręcznie niż z jakiejś wyszukiwarki.

  3. #3
    Odkrywca Awatar misiasia
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    646
    Serwer
    Nowy Świat
    I tu z pomocą przychodzą skróty klawiszowe:
    B - koszary
    P - magazyn prowiantu
    X - introligator

    jedno z pierwszych zadań samouczka w tej grze było odnalezienie zakładki "Skróty" w archiwum okien pomocy, nie bez powodu

  4. #4
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Pomysł nie przejdzie.
    Temat zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.