Zobacz wyniki ankiety: Czy potrzeba odróżnienia budynków obronnych za akty od budynków za punkty obrony

Głosujących
11. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • No przydałoby się

    8 72.73%
  • Niech będzie jak jest, można strzelać

    0 0%
  • Bez różnicy

    2 18.18%
  • Trochę tak, ale nie do końca (komentarz)

    0 0%
  • Jakie kolonie? Co to ekspedycje? Co za punkty obrony?

    1 9.09%
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Kolonie - wizualne odróżnienie budowli obronnej z aktu i za punkty obrony

  1. #1
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra

    Kolonie - wizualne odróżnienie budowli obronnej z aktu i za punkty obrony

    No to tak:
    Kolonię zdobyłem, obronę stawiam, a trafiła mi się akurat taka, w której da się postawić z sensem więcej budynków obronnych (bo w większości nawet nie ma gdzie i po co stawiać, bo wszystkie możliwe trasy ataku akurat mijają większość działek budowlanych - ale to nie na to narzekamy w tym wątku).
    Aktów mam dużo, punktów obrony mało, więc sobie tak stawiam i wyburzam. I teraz jestem skołowany trochę, bo nie mam możliwości sprawdzić które z dodatkowych budynków są budynkami za akty a które za punkty obrony. W tych rzadkich przypadkach, w których jest gdzie stawiać budynki robi to różnicę, bo wyburzając budynek za punkty obrony odzyskam punkty obrony. W drugą stronę podobnie zresztą - jeżeli niepotrzebnie użyłem aktu (bo są wolne punkty obrony), to wolałbym go odzyskać, a postawić budę za punkty obrony, które i tak idą na straty.
    I teraz jak ja mam biedaczek zobaczyć który był który, jeżeli nie pamiętam.

    Moja propozycja to oznaczenie gwiazdą budynków obronnych stawianych za akty - tak jak ma to miejsce przy rezydencjach, kopalniach i ogólnie wszystkich innych budynkach stawianych za akty na wyspie macierzystej, z wyjątkiem tych, dla których BB zrobiło błąd i zapomnieli oznaczyć (bo robią to ręcznie, zamiast usłyszeć o programowaniu obiektowym i podobnych bzdurach).

    Jeśli chodzi o wizualną różnicę na mapie, to może to przeszkadzać, bo jest to jakaś informacja dla wroga.

  2. #2
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    w związku z tym, że w ciągu ostatnich miesięcy autorowi pomysłu nie udało się zebrać wystarczającej liczby pozytywnych głosów, by BB_Penelopa mogła przekazać go do developerów, temat zostanie zamknięty i przeniesiony do archiwum.

    Pozdrawiam,
    MOD_Victoria

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.