Zamknięty wątek
Strona 1 z 29 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 283

Wątek: Zapytaj mnie o cokolwiek - Dyskusja

  1. #1
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Zapytaj mnie o cokolwiek - Dyskusja

    Witam!

    Zapraszam do dzielenia się opiniami na temat eventu "Zapytaj mnie o cokolwiek".

    Pytania możecie zadawać > tutaj <

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 14.03.2017 o 18:27

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dziękuję za szybką reakcję
    Domyślam się, że niektóre pytania będą się powtarzały, więc radzę uregulować kwestię pierwszeństwa przy nagrodach, żeby nie było "ja też o to pytałem". Nie wiem czy nie dobrym dla Was pomysłem byłoby ograniczenie np. do 5 pytań na gracza, bo jeśli popularność będzie chociażby zbliżona do poprzedniej zabawy na forum, to przez tydzień się nie przekopiecie przez pytania
    PYTANIA ZADAJEMY W INNYM WĄTKU -> http://forum.thesettlersonline.pl/threads/43385
    Ostatnio edytowane przez baqslaw ; 16.03.2017 o 17:27 Powód: może pierwszą stronę chociaż czytają, Ci co nie tam gdzie trzeba pytania zamieszczają

  3. #3
    Drozdobrody
    O rety - świetny event! Już nie mogę się doczekać, kiedy zadam pytania drogiej Penelopie; jestem ogromnie ciekaw wielu rzeczy!
    Pomysł jest świetny, nawet gdyby nie było nagród

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    188
    Serwer
    Czarci Gaj
    ciekawe co to ma wspolnego z eventem na grze odpowiedz nic,

  5. #5
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez baqslaw Zobacz posta
    Dziękuję za szybką reakcję
    Domyślam się, że niektóre pytania będą się powtarzały, więc radzę uregulować kwestię pierwszeństwa przy nagrodach, żeby nie było "ja też o to pytałem". Nie wiem czy nie dobrym dla Was pomysłem byłoby ograniczenie np. do 5 pytań na gracza, bo jeśli popularność będzie chociażby zbliżona do poprzedniej zabawy na forum, to przez tydzień się nie przekopiecie przez pytania
    Witam!

    Nie ma ograniczeń.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    12
    Serwer
    Nowa Ziemia
    1.Dlaczego nie stosujecie praw marketingu tzn 2 zakupy klejnotów za -50% a trzeci za -75% albo inne koDlaczegombinacie kaskadowe i np prezent jako dodatek za zakup klejnotów.
    2. czemu sami nie pomyślicie zamiast czekać na pomysły klientów- odpowiedź jest jedna CCC czyli cena czyni cuda

  7. #7
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Kawusia15 Zobacz posta
    1.Dlaczego nie stosujecie praw marketingu tzn 2 zakupy klejnotów za -50% a trzeci za -75% albo inne koDlaczegombinacie kaskadowe i np prezent jako dodatek za zakup klejnotów.
    2. czemu sami nie pomyślicie zamiast czekać na pomysły klientów- odpowiedź jest jedna CCC czyli cena czyni cuda
    Witaj!

    Bardzo proszę, abyś dokładnie przeczytał gdzie i od kiedy możną zamieszczać pytania.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    30.05.2016
    Posty
    40
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Bo ja mam w sprawie pytań, trochę pytań.
    1. Te pytania to bez ograniczeń, czy są jakieś ograniczenia na jednego gracza? (już zauważyłem, bez ograniczeń)
    2. Czy pytania mogą być złożone, na zasadzie "jeżeli odpowiedz pozytywna, to czy tak, czy też nie"?
    3. Czy gwarantowana jest odpowiedź na prawidłowo zadane pytanie, czy jest to sprawa dowolności udzielenia odpowiedzi?
    4. Czy na pytania o prywatność BB, będą udzielane odpowiedzi? Czy też jest to sfera "zamknięta", a może do decyzji konkretnego BB?
    5. Czy odpowiedzi będą udzielane w ramach posiadanych informacji, czy też możliwe jest, że odpowiadający poszerzą swoją wiedzę, np. z różnych dostępnych im źródeł.
    6. Czy spór o charakter pytania podlega rozstrzygnięciu, czy jest to nieodwołalna jednostronna ocena BB?
    Wyjaśnienie tych pytań, przyczyni się do bardziej precyzyjnego zadawania pytań kolejnych. Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam Zespół i graczy

    Witaj!

    1 - Nie
    2 - Oczywiście, że mogą
    3 - Nie ma gwarancji. Zespól zdecyduje, na które pytania odpowie
    4 - Tak. (Oczywiście w pewnych granicach)
    5 - Nie do końca rozumiem
    6 - Nie do końca rozumiem

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    AD. 5
    Chodzi mi o to, czy zakładacie odpowiedź "nie wiemy" lub może również "odpowiedzi udzielimy po uzyskaniu stanowiska firmy lub konkretnej osoby"
    Ale domyślam się, że na takie pytania nie będzie po prostu odpowiedzi
    AD. 6
    Może być też teoretyczna sytuacja, że konkretne pytanie zostanie opatrzone stanowiskiem BB o nieregulaminowości tegoż. Czy w sytuacji, sporu z graczem, ktoś może go rozstrzygnąć? Ale rozumiem, że takie pytanie pozostanie bez odpowiedzi.

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez emerytdarek ; 14.03.2017 o 21:09 Powód: udzielenie odpowiedzi

  9. #9
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez emerytdarek Zobacz posta
    Bo ja mam w sprawie pytań, trochę pytań.
    1. Te pytania to bez ograniczeń, czy są jakieś ograniczenia na jednego gracza? (już zauważyłem, bez ograniczeń)
    2. Czy pytania mogą być złożone, na zasadzie "jeżeli odpowiedz pozytywna, to czy tak, czy też nie"?
    3. Czy gwarantowana jest odpowiedź na prawidłowo zadane pytanie, czy jest to sprawa dowolności udzielenia odpowiedzi?
    4. Czy na pytania o prywatność BB, będą udzielane odpowiedzi? Czy też jest to sfera "zamknięta", a może do decyzji konkretnego BB?
    5. Czy odpowiedzi będą udzielane w ramach posiadanych informacji, czy też możliwe jest, że odpowiadający poszerzą swoją wiedzę, np. z różnych dostępnych mu źródeł.
    6. Czy spór o charakter pytania podlega rozstrzygnięciu, czy jest to nieodwołalna jednostronna ocena BB?
    Wyjaśnienie tych pytań, przyczyni się do bardziej precyzyjnego zadawania pytań kolejnych. Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam Zespół i graczy
    Witaj!

    1 - Nie
    2 - Oczywiście, że mogą
    3 - Nie ma gwarancji. Zespól zdecyduje, na które pytania odpowie
    4 - Tak. (Oczywiście w pewnych granicach)
    5 - Nie do końca rozumiem
    6 - Nie do końca rozumiem

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.02.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czy to prawda ze admini sa antypolscy? (nie chce tu uzyc slowa rasizm bo jest zabronione dlatego go nie uzywam.)

Zamknięty wątek
Strona 1 z 29 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.