Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Alibaba i młody drwal (anslem,vargus,MO,msw,weteran,wolni)

  1. #1
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat

    Alibaba i młody drwal (anslem,vargus,MO,msw,weteran,wolni)

    Co tutaj opisywać poradnik jak poradnik przetestowany na własnej skórze zanim ujrzał światło dzienne.

    Podziękowanie dla gracza [Kocz] alek2k, który mnie inspirował do kombinacji z atakami oraz podsyłał pomysły z niektórymi rozwiązaniami.

    Wstawiam jako plik bo obrazków opisów mi się niechce. (zwykłe lenistwo)

    Alibaba i młody drwal




    Serdeczne pozdrowienia dla BB_Penelopa, którą proszę o przetestowanie poradnika a później skomentowanie.
    PS. kiedy odblokujecie mi dropy (chce otrzymywać kradziejów w dropie a ich nie mam )))))))))))))
    Ostatnio edytowane przez ArturGrab ; 01.03.2017 o 22:03 Powód: PS

  2. #2
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Fantastyczny poradnik!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Widzę że co jeden poradnik na drwala to lepszy, ale na choinkę w g1 4 gienków do ataku o spamowaniu g3 nie wspomnę.
    Tak że nie wiem czy taki "fantastyczny" ale nie dla mnie na pewno. Chociaż fakt straty fajne ale 21 generałów jak w opisie to przesada

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.07.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowy Świat
    Bozia każdemu dała rozumek i pozwala z niego korzystać. Ten poradnik jest jedną z możliwości .Zawsze z braku odpowiedniej ilości generałów możesz dobrać sobie z innych poradników ustawienie pod swoje możliwości np w g3 pierwszy obóz vargasem skład 21kz 159ka blok tradycyjnie lub anslem 24 kz 126 ka plus dwa zwykłe gienki ewentualnie tradycyjne rozwiązania. Poradników jest mnóstwo nasz jest jednym z wielu. Wystarczy chcieć szukać rozwiązań pod własne możliwości a nie tylko i wyłącznie czekać z założonymi rękoma na super uniwersalne gotowce które wszystkich nawet tych najbardziej wymagających zadowolą.

  5. #5
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Bartexio zobacz ile masz różnych poradników jeżeli coś ci nie pasuje to znajdź sobie inny a nie piszesz bzdury. Poradnik jeden z lepszych do drwala.
    Jak będziesz miał wyższy lvl to zrozumiesz po co zmniejsza się ilość strat w elitarnym wojsku nie ważne jakim kosztem.

    http://settlersonlinewiki.eu/przygod...a-mlody-drwal/
    http://settlersonlinemaps.com/aventu...=77&LangCode=5
    http://forum.thesettlersonline.pl/th...l=1#post189936

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    A co ma lvl do strat ? mam z forum jeden dobry poradnik, ale zawsze można go sobie "udoskonalić" więc szuka się po nowych co i jak. Ale ostatnio to widzę poradniki idą na ilość gienków a nie jakość ataków.
    Wole stracić 50 jednostek więcej mniejszą ilością gienków dzięki czemu mogę po skończeniu słać drugą turę na kolejną przygodę a nie czekać na powrót "armii"
    straty 163ryc 241kz szału nie ma, kto co lubi
    A forum jest od tego aby dzielić się poglądami

  7. #7
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Niby co takiego wniosłeś do tej dyskusji na temat tego poradnika zamiast podziękować komuś, że udostępnił swoją wersję ty go krytykujesz. Straty które podałeś w drwalu są kosmiczne ale co mi do tego rób jak chcesz. Napisze w twoim stylu kto to widział żeby robić drwala tak słabym poradnikiem wstydź się swojej głupoty.
    jak teraz ci miło się pewnie zrobiło

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.07.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowy Świat
    straty 163ryc 241kz/
    A gdzie ty tu straty w rycerzach widzisz? 163 ale rekrutów. kombinowaliśmy parę dni nad tym poradnikiem i ani jeden ryc nam nie poleciał. Owszem są możliwe różne wariacje i kombinacje tudzież tłuczenie masowe msw z 1rek lub ataki i wariacje z atakami na zwykłe wojo byle na siłę straty zbić ale co kto lubi. ArturGrab zamieścił swoją wersję z niewielkimi poprawkami naniesionymi dzięki sugestiom mojej skromnej osoby. Owszem ja mam swoje rozwiązania ale każdy kombinuje jak umie i jakie ma możliwości tudzież chęci szukania opcji. Jak ci wyżej napisałem wystarczy chcieć szukać.
    Ostatnio edytowane przez alek2k ; 02.03.2017 o 21:04

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    88
    Serwer
    Nowa Ziemia
    alek -wszystko ok, tylko jeśli spamem blokujecie obóz 5, to z punktu widzenia ograniczenia strat można w ten sam sposób zablokować również obóz 3. Straty 9-11 rekrutów zamiast 30-kilku KZ.

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.07.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez kuyaviak Zobacz posta
    alek -wszystko ok, tylko jeśli spamem blokujecie obóz 5, to z punktu widzenia ograniczenia strat można w ten sam sposób zablokować również obóz 3. Straty 9-11 rekrutów zamiast 30-kilku KZ.
    Zgoda ale w tym przypadku arturowi chodziło o to, ze w g4 potrzebuje dwa czempiony do bloku i chodzi mu o czas spacerowania gienków do następnej strefy dlatego dał tu spam. Ja w g3 pierwszy obóz bije vargasem drugi anslemem owszem zyskuję na stratach ale tracę na czasie przechodzenia gienków do g4.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.