Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: Alibaba i młody drwal (anslem,vargus,MO,msw,weteran,wolni)

  1. #11
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Ja g2 robię trochę inaczej spamuje 1 r ten pierwszy obóz (80 Szermierz,80 Łucznik Konny) oszczędność ponad 30 kz

    https://zapodaj.net/9b95658ff7fc3.jpg.html

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    88
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie bardzo rozumiem, bo spamem na obóz 3 niczego nie opóźniasz (może 2-3 min na ustawienie gienków, ale one mogą stać byle jak). Atak na główny obóz idzie bez czempionów (2 tawerniaki i major).
    Jeszcze słowo do Bartexio - "Wole stracić 50 jednostek więcej mniejszą ilością gienków dzięki czemu mogę po skończeniu słać drugą turę na kolejną przygodę a nie czekać na powrót "armii".
    Akurat w przypadku drwala to nie ma żadnego znaczenia, bo w I strefie potrzebujesz tawernianego do bloku a on i tak idzie 30 min. Czyli tyle ile czasu potrzebują inni na powrót z przygody i dotarcie no kolejnej.

  3. #13
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Drwala można zrobić 3 tawerniakami a blok w g1 można zrobić mistrzem obrony i majorem zamiast kombinowania. W g5 gdzie pierwszy raz blokujesz obóz g można dać 2 szybkie genki jeden za drugim jest miejsce zamiast tawerniaka
    Ostatnio edytowane przez wojtex113 ; 02.03.2017 o 21:48

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.07.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowy Świat
    Wiem znam to rozwiązanie g1 ten robię inaczej trochę.

  5. #15
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez kuyaviak Zobacz posta
    alek -wszystko ok, tylko jeśli spamem blokujecie obóz 5, to z punktu widzenia ograniczenia strat można w ten sam sposób zablokować również obóz 3. Straty 9-11 rekrutów zamiast 30-kilku KZ.
    Zgadza się można zaspamować obóz nr 3, jednak mi to nie wychodziło a pozatym to już nie chciało mi się tyle woja wysyłać na przygodę.
    Odnośnie start wojska kombinacji jest dużo, i gdyby każdy chciał się podzielić swoimi zapiskami sugestiami to poradników miałbyś dużo więcej.

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.10.2015
    Posty
    29
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Bartexio Zobacz posta
    Widzę że co jeden poradnik na drwala to lepszy, ale na choinkę w g1 4 gienków do ataku o spamowaniu g3 nie wspomnę.
    Tak że nie wiem czy taki "fantastyczny" ale nie dla mnie na pewno. Chociaż fakt straty fajne ale 21 generałów jak w opisie to przesada
    czekamy zatem na twój poradnik bo narazie poza płaczem ze za dużo generałów w poradnikach idzie to nic mądrego nie wniosłeś do dyskusji. ani w moim poradniku ani w Artura.

    Zatem mistrzu czekam na coś twojego zapewne bedzie taki ze mi sandały z nóg spadną razem z onucami
    Ostatnio edytowane przez Turisme ; 03.03.2017 o 10:12

  7. #17
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Zacznę od tego turisme że ja cię nie obrażam i nie jestem twoim kolega z podwórka
    Tak piszecie ten poradnik że nawet nie wiadomo czy rycerze czy rekruci więc się nie dziw, bo widać że i czytanie u was kuleje bo podałem wasze straty.
    No ale jak czekacie aż cała garmażeria z przygody i dopiero wtedy wysyłacie to nie ma się co dziwić.
    No tak super poradnik bo ktoś taki tekst wkleił <haha> dobre sobie

  8. #18
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Bartexio Zobacz posta
    Zacznę od tego turisme że ja cię nie obrażam i nie jestem twoim kolega z podwórka
    Tak piszecie ten poradnik że nawet nie wiadomo czy rycerze czy rekruci więc się nie dziw, bo widać że i czytanie u was kuleje bo podałem wasze straty.
    No ale jak czekacie aż cała garmażeria z przygody i dopiero wtedy wysyłacie to nie ma się co dziwić.
    No tak super poradnik bo ktoś taki tekst wkleił <haha> dobre sobie
    Zawsze ten sam błąd - zakładasz, że każdy gra jak Ty i robi przygody kompulsywnie kilka pod rząd. Do tego nie zdajesz sobie sprawy, że dla intensywnie grających to czas pracy koszar jest ograniczeniem a nie czas podróży generałów (który będzie można niedługo jeszcze skrócić, a podobnych informacji o pracy koszar nie ma). Ludzie robią poradniki dla siebie, a nie dla Ciebie - jeśli się dzielą to możesz skorzystać, albo nie korzystać - Twój wybór. Zaraz mnie Turisme podsumuje, że sam nie robię, a komentuję, więc prawa do komentarza Ci nie odbieram, niech tylko będzie z sensem, a nie że do kitu, bo Ty nie skorzystasz.

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.10.2015
    Posty
    29
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Bartexio Zobacz posta
    Zacznę od tego turisme że ja cię nie obrażam i nie jestem twoim kolega z podwórka
    Tak piszecie ten poradnik że nawet nie wiadomo czy rycerze czy rekruci więc się nie dziw, bo widać że i czytanie u was kuleje bo podałem wasze straty.
    No ale jak czekacie aż cała garmażeria z przygody i dopiero wtedy wysyłacie to nie ma się co dziwić.
    No tak super poradnik bo ktoś taki tekst wkleił <haha> dobre sobie
    jesli gdzies cię obrażam zgłoś post do moderacji to dostane bana i czekam dalej na Twój poradnik
    no chyba ze twoje wielkie napompowane jak balonik ego nie pozwala ci się dzielić swoimi pomysłami w a wolisz marudzić jak baba w okresie to twoja wola

  10. #20
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Bartexio Zobacz posta
    Tak piszecie ten poradnik że nawet nie wiadomo czy rycerze czy rekruci więc się nie dziw, bo widać że i czytanie u was kuleje bo podałem wasze straty.
    Cytat Zamieszczone przez Bartexio Zobacz posta
    straty 163ryc 241kz szału nie ma, kto co lubi
    i
    To ja nie wiem kto nie umie czytać ze zrozumieniem i nabija sobie posty dziwnymi wypowiedziami.

    Czy nie masz na początku przygody napisane co potrzeba a co tracisz??

    Potrzebne wojsko [163R, 800KZ, 90Ry, 389KA, 155AwZ]

    Poniesione straty 163R, 241KZ.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.