Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 43

Wątek: uszkodzony obszar serwera

  1. #21
    Początkujący Osadnik Awatar Pan_Bobra
    Dołączył
    09.03.2014
    Posty
    26
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Witaj ,

    dziękujemy za wiadomość.

    Uprzejmie informuję, (...)



    Taką odpowiedź po kilku próbach naprawy otrzymalem i mnie rozwala tutaj informacja o 48h bo nie wiem co mam im na to odpowiedzieć żeby nie zamknęli zgłoszenia
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 09.05.2017 o 09:39 Powód: Wycięto korespodencję z supportem

  2. #22
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Pan_Bobra Zobacz posta
    Witaj ,

    dziękujemy za wiadomość.

    Uprzejmie informuję, (...)


    Taką odpowiedź po kilku próbach naprawy otrzymalem i mnie rozwala tutaj informacja o 48h bo nie wiem co mam im na to odpowiedzieć żeby nie zamknęli zgłoszenia
    Wysylaj codziennie (albo rano i wieczorem) odpowiedz z potwierdzeniem, ze nadal nie dziala...
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 09.05.2017 o 09:39 Powód: Wycięto korespodencję z supportem

  3. #23
    Osadnik Awatar qpon777
    Dołączył
    15.05.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Nowa Ziemia
    to chyba gorsza kara taki " uszkodzony..." niz banan na kilka miesięcy, co Adam ???

    jakby nie dali rady to wpadne sie pożegnać na forum

  4. #24
    Początkujący Osadnik Awatar Pan_Bobra
    Dołączył
    09.03.2014
    Posty
    26
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ja nawet nie zakładam tego , że sobie z tym nieporadzą szczególnie że to jest ich wina że jest uszkodzony serwer

  5. #25
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Banan nie taki zły, baa zdecydowanie lepszy niż obszar bo zawsze można wejść na wyspę i przez pw się dogadać z gildia

    aha, bądźmy dobrej myśli, to dopiero kilka dni^^
    Censored by BB_Penelopa many times....
    Walcz z MOD jak Don Kichot

  6. #26
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Wiem, że to banał, ale zobaczcie może wyczyszczenie pamięci podręcznej lub zmiana przeglądarki pomoże.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  7. #27
    Początkujący Osadnik Awatar Pan_Bobra
    Dołączył
    09.03.2014
    Posty
    26
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    BB_Penelopa juz kilkukrotnie wyczyściłem ciasteczka i sprawdzałem na przeglądarkach Maxton, Google, Firefox i Explorerze oraz na innych komputerach i cały czas pojawia sie ten sam błąd.

    Ale gdyby to była wina ciasteczek to wydaje mi się że nie byłoby takiego komunikatu że jest uszkodzony obszar serwera tylko że nie ma mozliwosci zalogowania bo Flash by wariował
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 09.05.2017 o 09:40 Powód: połączenie postów

  8. #28
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ja na swoją odpowiedź też czekam, bo chodziło o "genialne" minimalizowanie czasu przy każdym wejściu na przygodę czy mapę
    Nie wiem czy oni jak znachor że na wszystko ziółka przepisuje tak oni na wszystkie problemy wyczyść ciasteczka, historię i jeszcze parę innych
    A błędy jak były tak dalej są

  9. #29
    Osadnik Awatar qpon777
    Dołączył
    15.05.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Nowa Ziemia
    no to czekam dalej

    pozdro dla gildii i wszystkich znajomych

  10. #30
    Początkujący Osadnik Awatar Pan_Bobra
    Dołączył
    09.03.2014
    Posty
    26
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Witaj ,

    dziękujemy za wiadomość. (...)

    Ktoś mi podpowie gdzie teraz do nich wysyłać wiadomości? bo support techniczny twierdzi że to inny dział się tym obecnie zajmuje i oczywiście niczego nie można się dowiedzieć
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 09.05.2017 o 09:41 Powód: Wycięto korespodencję z supportem

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.