Odpowiedz w tym wątku
Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 96

Wątek: (nieoficjalny) Drzewko umiejętności generałów - dyskusja

  1. #81
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez ArturGrab Zobacz posta
    A to na polskim forum nie można komentować, chyba BB też może wejść na polskie forum i zajrzeć jakie ludzie mają pomysły lub sugestie. Jakoś mnie nie ciągnie na angielskie forum jeżeli mój English is so bad
    raczej angielskojęzyczni cm nie wchodzą tutaj, tylko nasz cm przekazuje info od graczy
    "Everybody lies"

  2. #82
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Misiorww Zobacz posta
    raczej angielskojęzyczni cm nie wchodzą tutaj, tylko nasz cm przekazuje info od graczy
    zakladamy, ze przekazuje.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #83
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    zakladamy, ze przekazuje.
    Dokładnie kolego zakładamy

  4. #84
    Elelkal_
    Zdaje się, że drzewko generała ulegnie zmianie
    Jeśli dobrze zrozumiałem to zmieniona zostanie umiejętność "Jog: zwiększa prędkość poruszania się generała o 6%/13%/20%". Teraz nie będzie wpływać na szybkość podczas ataku a tylko na szybkość powrotu po walce oraz podczas przemieszczania. Czyli problem z rozsynchronizowaniem bloków zniknie

  5. #85
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Elelkal_ Zobacz posta
    Zdaje się, że drzewko generała ulegnie zmianie
    Jeśli dobrze zrozumiałem to zmieniona zostanie umiejętność "Jog: zwiększa prędkość poruszania się generała o 6%/13%/20%". Teraz nie będzie wpływać na szybkość podczas ataku a tylko na szybkość powrotu po walce oraz podczas przemieszczania. Czyli problem z rozsynchronizowaniem bloków zniknie
    Dobrze zrozumiałeś - niestety. Jedyny problem z brakiem synchronizacji byłby, jeśli miałbyś nierówno "przyspieszonych" gienków. Sprawdzałem na testowym i każdy blok wchodził. Przez płaczków nie będzie aż tak fajnie jak mogłoby być - jedyna nadzieja w "znaczącym" zwiększeniu prędkości w pozostałych sytuacjach.

  6. #86
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zdecydowanie powiększyli dodatkową pojemność kwatermistrzów z 250 do 1000.
    I jeszcze jedno:
    czy skraca prędkość podróży o 6%/12%/18% znaczy to samo co dodaje 4%/8%/12% do prędkości podróży generała (poza cyferkami oczywiście)?
    Bo o ile w pierwszym przypadku wiedziałem jak liczyć skrócenie czasu to w drugim już mam problem.

  7. #87
    Elelkal_
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Zdecydowanie powiększyli dodatkową pojemność kwatermistrzów z 250 do 1000.
    I jeszcze jedno:
    czy skraca prędkość podróży o 6%/12%/18% znaczy to samo co dodaje 4%/8%/12% do prędkości podróży generała (poza cyferkami oczywiście)?
    Bo o ile w pierwszym przypadku wiedziałem jak liczyć skrócenie czasu to w drugim już mam problem.
    Tak to dokładnie to samo, z jakiegoś dziwnego powodu na wiki ta sama umiejętność została przetłumaczona jako "dodaje x% do prędkości podróży generała" ale po przełączeniu na anglojęzyczną wersję strony mamy "reduces the general’s travel time by" (na testowym jest taki sam opis) czyli nic innego jak "skrócenie/redukcja" czasu podróży generała. Więc liczysz to tak samo jak 1 przypadku.

  8. #88
    Osadnik
    Dołączył
    09.11.2012
    Posty
    39
    Serwer
    Kolonia
    temat umarł. 0 nowych informacji

  9. #89
    Elelkal_
    Cytat Zamieszczone przez IGOZERI Zobacz posta
    temat umarł. 0 nowych informacji
    Bo nic się na razie nie dzieje, póki co trwają testy na testowym, więc po więcej informacji najlepiej tam się udać. Po ostatnich zmianach widać, że na planowanie rozwoju konkretnych umiejętności jest za wcześnie bo wiele może się jeszcze zmienić.

  10. #90
    Osadnik
    Dołączył
    09.11.2012
    Posty
    39
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Elelkal_ Zobacz posta
    Bo nic się na razie nie dzieje, póki co trwają testy na testowym, więc po więcej informacji najlepiej tam się udać. Po ostatnich zmianach widać, że na planowanie rozwoju konkretnych umiejętności jest za wcześnie bo wiele może się jeszcze zmienić.
    testują i testują. ile można testować. Prawdziwy test będzie jak wprowadzą na oficjalny serwer. wtedy wyjdą błędy i niedociągnięcia

Odpowiedz w tym wątku
Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.