Odpowiedz w tym wątku
Strona 12 z 15 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12 13 14 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 149

Wątek: Gwarantowane receptury z zadań z Excelsiora

  1. #111
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    200
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Niektórzy wciąż czekają...

  2. #112
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    nie pamiętam przy okazji jakiego tematu, ale ktoś rzucił pomysł ustanowienia górnego limitu "losowań", po którym zdobycie receptury było by pewne. To nie byłaby zła opcja- zwłaszcza teraz, kiedy wprowadzono drzewko rozwoju generałów.

  3. #113
    Osadnik
    Dołączył
    13.01.2013
    Posty
    67
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Freha Zobacz posta
    nie pamiętam przy okazji jakiego tematu, ale ktoś rzucił pomysł ustanowienia górnego limitu "losowań", po którym zdobycie receptury było by pewne. To nie byłaby zła opcja- zwłaszcza teraz, kiedy wprowadzono drzewko rozwoju generałów.
    Coś takiego wrzucili na testowy nie wiem tylko czy tylko dla przygód czy dla takich rzeczy jak manuskrypty też

  4. #114
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    200
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ktoś pytał któregoś z "niebieskich" (chyba BB_Anash-a - mam nadzieję, że nie pokręciłem) na G1 czy ta modyfikacja (dotycząca dropów z przygód) obejmie też na przykład manuskrypty, ale wtedy adresat pytania nie znał odpowiedzi. Jak na razie nigdzie nie widziałem, aby ktoś to potwierdził lub zanegował. Czeski film - jak zwykle.


    Jak pewnie zauważyliście, ostatnia aktualizacja wprowadziła bardzo ciekawą modyfikację dotyczącą gwarantowanych receptur. Niestety modyfikacja jest tak tajna, że nikt nie jest w stanie udzielić konkretnych odpowiedzi na najważniejsze pytanie:
    Po ilu próbach zdobycie receptury jest gwarantowane?!?
    Od CM-a trudno spodziewać się odpowiedzi na to pytanie (podobnie jak na jakiekolwiek inne dotyczące konkretnego problemu), Support również nie jest w stanie udzielić odpowiedzi, zasłaniając się losowością(??).
    Co ciekawe, z korespondencji z Supportem nie dowiedziałem się też, co dokładnie ma się kryć pod opisem modyfikacji. Podałem szanownym supporterom poniższy przykład z prośbą o informację, czy przynajmniej dobrze rozumiem algorytm, którego jest ona wynikiem:
    Jeśli prób było 40, a liczba prób, po której otrzymanie receptury jest gwarantowane wynosi 50, to w ciągu następnych 9 prób może się udać zdobyć recepturę, ale po 10 już na pewno ją otrzymam.
    Ku mojemu zdumieniu (i zażenowaniu) dowiedziałem się, iż Support nie udziela informacji na temat szczegółów mechaniki gry i jest to coś, co gracze powinni odkrywać sami.
    Odkrywajmy zatem! Może komuś udało się to odkryć (choć nie wiem jakim cudem) i podzieli się z innymi graczami?

    Niestety samo postępowanie BB jest kolejnym już przykładem, jak z potrzebnej modyfikacji, wynikającej z rozsądnego pomysłu, zrobić gniota, który będzie jedynie wzbudzać złość na przemian z zażenowaniem zainteresowanych tą modyfikacją graczy. Ale w sumie, powinniśmy się już chyba przyzwyczaić...
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 04.02.2020 o 15:07 Powód: połączenie postów

  5. #115
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Dobrze piszesz tylko zapamiętaj jedno oni mają to wszystko gdzieś.
    Aktualizacja została tylko po to zrobiona aby zapchać buzię tym co nie wpadło i ciągle pisali ile można robić, oni ciągle się zasłaniają losowością i mechaniką gry.
    Nie jeden temat był nawet na testowym zgłaszali i co z tego jak to tylko słowa a zero czynów.

  6. #116
    Odkrywca Awatar Adamynas
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    512
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Artur ta sama losowość działa na grubasów i twoje półmiski
    Censored by BB_Penelopa many times....
    Walcz z MOD jak Don Kichot

  7. #117
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    200
    Serwer
    Nowa Ziemia
    O dziwo wczoraj wpadła mi receptura na Manuskrypt (z zadania Osadnicy i Bandyci).
    Nie wiem po ilu dokładnie próbach (na pewno grubo powyżej 40). Żeby nie było za łatwo, to nie można tego sprawdzić, a Support na pytanie pewnie też nie odpowie.
    Czyli - nie wiemy (chyba, że ktoś dokładnie liczy) ile prób było, nie wiemy po ilu próbach jest gwarantowana receptura i nie wiem nawet jak dokładnie działa ten mechanizm. Jak tak dalej pójdzie, to od nadmiaru PEWNYCH informacji głowy nam popękają. :/

  8. #118
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez mar_uda Zobacz posta
    O dziwo wczoraj wpadła mi receptura na Manuskrypt (z zadania Osadnicy i Bandyci).
    Nie wiem po ilu dokładnie próbach (na pewno grubo powyżej 40). Żeby nie było za łatwo, to nie można tego sprawdzić, a Support na pytanie pewnie też nie odpowie.
    Czyli - nie wiemy (chyba, że ktoś dokładnie liczy) ile prób było, nie wiemy po ilu próbach jest gwarantowana receptura i nie wiem nawet jak dokładnie działa ten mechanizm. Jak tak dalej pójdzie, to od nadmiaru PEWNYCH informacji głowy nam popękają. :/
    Przeciez w calej historii gry nie bylo podanych absolutnie zadnych danych procentowych, wiec nie jest to w zaden sposob zaskakujace.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  9. #119
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    200
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Przeciez w calej historii gry nie bylo podanych absolutnie zadnych danych procentowych, wiec nie jest to w zaden sposob zaskakujace.
    Ale też do tej pory nie trąbili o tym, że coś jest gwarantowane.

  10. #120
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jest gwarantowane, ale nie jest powiedziane po ilu próbach, tak więc zacznij prowadzić statystyki, być może przyczynisz się do rozwikłania tej zagadki!

Odpowiedz w tym wątku
Strona 12 z 15 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12 13 14 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.