Zobacz wyniki ankiety: Pomoc gildii w skróceniu czasu rozbudowy budynku

Głosujących
77. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak, w opisany lub podobny sposób

    60 77.92%
  • nie, ani w opisany, ani w żaden inny sposób

    14 18.18%
  • nie wiem

    3 3.90%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Pomoc gildii w skróceniu czasu rozbudowy budynku.

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Pomoc gildii w skróceniu czasu rozbudowy budynku.

    No to tak: upgraduję (podnoszę na wyższy poziom, żeby nie było, że nie po polsku) sobie miecznika platynowego. Czas trwania 10 dni. No nie łudźmy się, że ludzi, którzy płacą 22k niebieskich za taki instant upgrade (natychmiastowe podwyższenie poziomu budynku, żeby nie było, że nie po polsku) jest więcej niż mam palców w obu kończynach.

    A gdyby tak wprowadzić taką funkcjonalność, dzięki której członkowie gildii mogliby pomóc w skróceniu czasu tej rozbudowy?
    To, o jak długi czas skrócić, można by było powiązać z wielkością gildii, tzn im więcej członków, tym większy możliwy bonus.
    Powiedzmy, że maksymalny bonus to 33% dla gildii posiadającej więcej niż 80 ludzi.
    No i teraz jak miałoby to działać. Jeśli gildia ma 96 członków a maksymalny bonus skrócenia czasu rozbudowy to 33%, to żeby te 33% bonusu dostać, 96 członków musiałoby wspomóc gracza, a pomoc od każdego gracza z gildii stanowiłaby odpowiednią część tego 33%. W opisanym przypadku każdy z członków mógłby skrócić czas rozbudowy pi x oko o 49 minut.
    Oczywiście każdy członek gildii mógłby w ten sposób wspomóc rozbudowę budynku tylko raz, ale gdyby wszyscy się zrzucili, to budynek skończyłby się rozbudowywać o ponad 3 dni szybciej.
    Jeśli chodzi o koszty, to nie wiem, 1% kosztu postawienia budynku? Czyli w przypadku miecznika platynowego 50 desek egzotycznych, 50 granitu, 80 narzędzi od każdego gracza, który zechciałby pomóc.
    A samo działanie: wchodzę na wyspę znajomego, klikam budynek, pojawia się opcja "pomóż w rozbudowie" z podanymi kosztami, zatwierdzam i czas rozbudowy się skraca.
    Albo: wchodzę na wyspę znajomego, klikam budynek, pojawia się opcja "pomóż w rozbudowie" z podanymi kosztami, zatwierdzam i produkuje się premia, którą mogę sprzedać graczowi z gildii i której może użyć kiedy chce, jeśli chce.

    Tylko proszę bez kontrargumentów odwołujących się do stabilności gry albo umiejętności programistów. Chodzi o sam pomysł pomocy gildii w skróceniu czasu rozbudowy.
    Ostatnio edytowane przez Larxand ; 06.02.2017 o 21:09

  2. #2
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ciekawy pomysł, ale nie gloryfikował bym większych gildii. niektórym w mniejszych też jest dobrze.
    można by było zrobić tak Ty proponujesz, ale bez wprowadzania limitu skrócenia zależnej od wielkości gildii
    "Everybody lies"

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Misiorww Zobacz posta
    ciekawy pomysł, ale nie gloryfikował bym większych gildii. niektórym w mniejszych też jest dobrze.
    Słusznie.

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    18.08.2012
    Posty
    179
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ciekawy pomysł. Jestem za oboma pasqdnymi ręcami

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ZA, bez odniesien do wielkości gildii.

    Ps. Gracze z innych serwerów też mogą głosować i się wypowiadać

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    232
    Serwer
    Czarci Gaj
    ja też za fajny pomysł

  7. #7
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Również za Podoba mi się

    Edycja:
    W sumie to podyskutowałam o tym chwilę na gildii i nasunęły sie gildianom wątpliwości.
    Musiałoby to działać tak, że jeśli wchodzę do kogoś na wyspę i widzę ze podnosi poziom jakiegoś budynku to mu pomagam, jeśli chcę.
    A nie tak, że wchodzę i upuję kowalskiemu to co mi się podoba:P

    I myślę, że takie było założenie autora, ale było zbyt oczywiste by o tym pisać. W ogóle nie pomyślałam, że można to inaczej rozumieć, póki nie zaczęłam dyskusji na gildii
    Ostatnio edytowane przez kinia19910 ; 08.02.2017 o 14:22 Powód: ^^

  8. #8
    Osadnik Awatar Scrool
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    226
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ciekawe :-)

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    04.12.2012
    Posty
    138
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    ZA-bardzo fajny pomysł

  10. #10
    Odkrywca Awatar Angel7212
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    586
    Serwer
    Czarci Gaj
    podoba mi sie

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.