Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Osiągnięcia vs grupowanie przygód w gwieździe

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.04.2013
    Posty
    7
    Serwer
    Czarci Gaj

    Osiągnięcia vs grupowanie przygód w gwieździe

    Jedno z osiągnięć w grupie pod tytułem "Scenariusze" dotyczy posiadania 10 scenariuszy ("Źródło scenariusza").

    Aktualnie posiadam 10 sztuk scenariuszy:
    a/ 4 * bliźnięta
    b/ 1 * bogactwo i góry
    c/ 5 * spór o ziarno

    Po aktualizacji gry polegającej na skumulowaniu przygód w gwieździe, postęp w realizacji osiągnięcia "Źródło scenariusza" wskazuje posiadanie 3/10 scenariuszy (a więc wskazuje jedynie ilość posiadanych poszczególnych rodzajów scenariuszy).

    Przed aktualizacją postęp w realizacji osiągnięcia "Źródło scenariusza" wskazywał na ilość posiadanych sztuk scenariuszy bez względu na ich rodzaj np. 7/10.

    W grze mamy 6 rodzajów scenariuszy - a więc nie ma możliwości zrealizowania osiągnięcia "Źródło scenariusza" = maksymalny postęp realizacji będzie wynosił 6/10.

    Czy moja interpretacja jest poprawna ?
    Zrealizował ktoś już osiągnięcie "Źródło scenariusza" po ostatniej aktualizacji ?

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    03.08.2012
    Posty
    37
    Serwer
    Czarci Gaj
    zgadzam sie ze nie dodaje scenariuszy i wychodzi na to ze zalicza tylko ich rodzaje

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.12.2016
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj

    Osiągnięcia -> Scenariusze

    W Osiągnięciach licznik zwraca ilość grup scenariuszy w Gwieździe a nie ilość wszystkich posiadanych scenariuszy. Tak więc mam 3 grupy scenariuszy po kilka sztuk w każdej i nie mogę zaliczyć osiągnięcia 'Posiadaj 10 scenariuszy', mimo że posiadam.

  4. #4
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    było
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 08.09.2017 o 15:13 Powód: Tematy zostały połączone
    "Everybody lies"

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.12.2016
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    A że Excelsior się zacina? Klikam purpurowy przycisk, odlicza kryształy ale urywa i nie robi animacji, nie widać też co się wylosowało, przycisk zamknięcia okna jest nieaktywny przez jakiś czas. Irytujące.

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.02.2015
    Posty
    8
    Serwer
    Złota Góra
    Coś z ty zrobili, bo już kilka konserw i jakiś event i dalej nie chce mi skoczyć więcej niż 6?

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    .

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.11.2016
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj

    Osiągnięcia - scenariusze - posiadaj 10 scenariuszy

    W jaki sposób zdobyć to osiągnięcie, skoro scenariuszy znalazłem w grze 6?
    i pomimo, że mam ich 10 (4+4+2) to pokazuje mi, że mam 3
    Czyli powinno być 10 różnych scenariuszy z tego co rozumiem?

  9. #9
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witaj!

    Napisz w tej sprawie do Supportu, najlepiej bezpośrednio na adres: account.support@thesettlersonline.pl
    Koniecznie dołącz zrzut ekranu!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  10. #10
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Po co tu pisac do supportu, jak to jest ewidentny bug zgłaszany i potwierdzony na testowym. Nie wiem czy go załatali czy nie, ale skoro piszesz tego posta topewnie nie.
    To wynikło po zgrupowaniu przygód, nagle to osiągniecie przestało rozpoznawać ilość scenariuszy a jedynie ich rodzaj czyli obecnie 6

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.