Zamknięty wątek
Strona 9 z 12 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 120

Wątek: [Dyskusja] Targowisko Gildii - Głosowanie społeczności: Wyniki

  1. #81
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jak nowi będą kupować po takich cenach jak są na targowisku, jak na wadze te same przedmioty możemy dostać kilka razy taniej to już ich sprawa. Jakby co to ja mogę sprzedawać takim nowym CR po 1k mg (taniej niż na targowisku) o ile są chętni, w każdej ilości.

    Bugi są i będą to jest coś naturalnego, zwłaszcza przy tak skomplikowanym tworze jakim jest tso. Jednakże aktualnie nie ma jakichś krytycznych które by uniemożliwiały rozgrywkę. Odnośnie kopalni, kiedyś już taka sytuacja była ale gracze to rozdmuchali i zabrali wracający budynek w kilka chwil. Więc to jakimś poważnym bugiem nie jest.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 18.01.2017 o 21:32 Powód: korekta treści

  2. #82
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    188
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    Jak nowi będą kupować po takich cenach jak są na targowisku, jak na wadze te same przedmioty możemy dostać kilka razy taniej to już ich sprawa. Jakby co to ja mogę sprzedawać takim nowym CR po 1k mg (taniej niż na targowisku) o ile są chętni, w każdej ilości.

    Bugi są i będą to jest coś naturalnego, zwłaszcza przy tak skomplikowanym tworze jakim jest tso. Jednakże aktualnie nie ma jakichś krytycznych które by uniemożliwiały rozgrywkę. Odnośnie kopalni, kiedyś już taka sytuacja była ale gracze to rozdmuchali i zabrali wracający budynek w kilka chwil. Więc to jakimś poważnym bugiem nie jest.
    uwazasz to za skomplikowany projekt w 2 d , nie rozbawiaj mnei gram w wiele gier i tam bugi to rzadkosc, nie wymeinei nazw bo beda sie burzyc wiec nie rozbawiaj mnie ! co do mg sa tanei jak barszcz !
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 18.01.2017 o 21:33 Powód: korekta treści

  3. #83
    Osadnik
    Dołączył
    21.06.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz7709 Zobacz posta
    uwazasz to za skomplikowany projekt w 2 d , nie rozbawiaj mnei gram w wiele gier i tam bugi to rzadkosc, nie wymeinei nazw bo beda sie burzyc wiec nie rozbawiaj mnie ! co do mg sa tanei jak barszcz !
    Ale drozsze niz 99% dostepnego za nie asortymentu w targowisku....

  4. #84
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    188
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Torpedka Zobacz posta
    Ale drozsze niz 99% dostepnego za nie asortymentu w targowisku....
    szkoda ze sie nei burzycie ze zakladka w sklepie "Przedmioty" epcikie nie maja juz prawa bytu bo wiekszosc wykupiona a nie bylo to od poczatku aktualizowane ! a fasole zbieramy tylko po to by sobie ja po gwiezdzie upychac !

  5. #85
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz7709 Zobacz posta
    (...) a propo gratki nowego kopalnia arktyczna z kalendarza swiatecznego wraca do gwiazdy po zawaleniu zloza !
    już niedługo...
    Arktyczna kopalnia żelaza otrzymana poprzez otwarcie 30 drzwi kalendarza po wyburzeniu nie będzie ponownie dostępna.

  6. #86
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz7709 Zobacz posta
    kopalnia arktyczna z kalendarza swiatecznego wraca do gwiazdy po zawaleniu zloza !
    24 stycznia będzie to "naprawione"

  7. #87
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytując pewnego mądrego z tego wątku "przepraszam ale fasoli tez moge zdobyc ile che mam ich obecnie z xxx k wiec ? dla mnie to taka sama waluta jak kazda inna, nie da sie zadowolic wszystkich". Więc zbieramy ją sobie po to samo co i (Ty) monety gildijne, czyli generalnie po nic, ot przy okazji. To po pierwsze.

    Po drugie. Przyjmij do wiadomości Mariuszu, że większość w tym temacie, uważa, że oferta w sklepiku gildijnym to szajs, i pogódź się z tym, bo obecnie po prostu trollujesz i piszesz brednie jak dziecko z przedszkola, nie podając żadnych rozsądnych argumentów na poparcie swoich płytkich wypowiedzi, a jedynie próbując nam wmówić, że mamy się cieszyć z byle czego. Skoro Ciebie cieszy i bawi byle co, to w porządku, ale niektórzy są nieco bardziej wymagający, zwłaszcza po długim czasie zabawy "byle czym".

    Po trzecie dochodzę do wniosku, że jakakolwiek dyskusja z Tobą nie ma sensu, bo z Twoich wypowiedzi jasno wynika, ze jesteś najmądrzejszy w każdej kwestii, a my wszyscy do pięt Ci nie dorastamy asie gier i wiedzy wszelakiej skarbnico.

    A po czwarte przestań nast traktować jak jakieś dzieciaczki co nie wiedzą co piszą, i jak nam się nie podoba to możemy spadać i nie grać. W każdym razie jak tak to odbieram. Bo mnie obrażasz takimi kretyńskimi tekstami, podczas gdy ja, i inni tutaj, piszemy do Ciebie grzecznie.

    A na koniec, jak grasz w wiele gier i tam bugi to rzadkość, a przeszkadzają Ci bugi w TSO, to zawsze możesz przestać grać; nikt cie nie zmusza do grania w grę z bugami.

    I dalszej polemiki prowadzić z Tobą nie będę, bo do niczego ona nie prowadzi.

  8. #88
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz7709 Zobacz posta
    uwazasz to za skomplikowany projekt w 2 d , nie rozbawiaj mnei gram w wiele gier i tam bugi to rzadkosc, nie wymeinei nazw bo beda sie burzyc wiec nie rozbawiaj mnie ! co do mg sa tanei jak barszcz !
    Wymień te gry zobaczymy czy one w ogóle są porównywalne do tej?

    Dokładnie tak uważam że mimo iż to "tylko projekt w 2d" to jest on skomplikowany i błędy mogą sie wkraść i wkradają sie w wiele miejsc (pomimo wielu testów i feedbacku, ale to już inna para kaloszy), zwłaszcza że aktualizacje są dosyć częste.

    Czy mg są tanie?, nie wiem zapytajmy tych nowych graczy którymi się posiłkujesz. Cena za rynku nie odzwierciedla ich jakiejkolwiek wartości bo jest napompowana przez spekulantów, którzy nie mają nic innego do roboty jak skupowanie ich bo być może za X lat dadzą coś super na co bardzie warto je przeznaczyć. Ja nie liczę na to że pojawi się jakaś petarda, za długo już w to gram i widzę panujące tendencje związane z TG.

    TG to taki trochę ochłap gdzie niby to gracze decydują, ale o tym z czego wybieramy decyduje już BB. Tak więc koło się zamyka. Najlepiej jakby dali wszystkie elementy z Kupca i wtedy by było rozeznanie czego gracze chcą, a ile te ankiety są autentyczne

  9. #89
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz7709 Zobacz posta
    a co bys chcial za te monety ?
    Wiem co ja bym chciała- i nie jest to jakaś nierealna sprawa- bo już to kiedyś było w ofercie. Nie opraziłabym się np. o kolejny slot do rozbudowy. Miałam szczęście załapać się na poprzedni i jest to fajna sprawa. Ucieszyłyby mnie też opactwa, bo mi nie wyrabiają odkąd klepię alibabki. W któryś poprzednim poście napisałeś ,że wymagamy coś dane za nic. Skoro robię zadania gildii, które wiążą się z mniejszym lub większym nakładem pracy, mam prawo wymagać jakieś nagrody. I powinna być motywująca, żeby chciało mi się robić kolejne zadania. A skoro wątek rozrósł się do 9 stron z tą wartością oferowanych przez bb nagród raczej nie jest najlepiej. Zresztą na obcojęzycznych forach gracze nie byli jakoś szczególnie zachwyceni tą ofertą.

  10. #90
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    188
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Freha Zobacz posta
    Wiem co ja bym chciała- i nie jest to jakaś nierealna sprawa- bo już to kiedyś było w ofercie. Nie opraziłabym się np. o kolejny slot do rozbudowy. Miałam szczęście załapać się na poprzedni i jest to fajna sprawa. Ucieszyłyby mnie też opactwa, bo mi nie wyrabiają odkąd klepię alibabki. W któryś poprzednim poście napisałeś ,że wymagamy coś dane za nic. Skoro robię zadania gildii, które wiążą się z mniejszym lub większym nakładem pracy, mam prawo wymagać jakieś nagrody. I powinna być motywująca, żeby chciało mi się robić kolejne zadania. A skoro wątek rozrósł się do 9 stron z tą wartością oferowanych przez bb nagród raczej nie jest najlepiej. Zresztą na obcojęzycznych forach gracze nie byli jakoś szczególnie zachwyceni tą ofertą.
    moze i masz racje ale ja w gildi nie jestem dla monet a dla towarzystwa znajomych i zadania robie dla zabawy bo to w koncu gra a nie spinka

Zamknięty wątek
Strona 9 z 12 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.