Zamknięty wątek
Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 120

Wątek: [Dyskusja] Targowisko Gildii - Głosowanie społeczności: Wyniki

  1. #11
    Osadnik Awatar Nursja
    Dołączył
    20.05.2013
    Posty
    82
    Serwer
    Słoneczny Gród
    czy mogę prosić o ujawnienie nicków graczy którzy głosowali na Zakazane eksperymenty ?
    chętnie im oddam to co mi zalega a to 2,55% graczy na głosowało

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    02.12.2014
    Posty
    218
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    Gracze wybrali z tego co zaproponowaliście, a sama propozycja to już była bida z nędzą.

    Dobrze że ten odkrywca przynajmniej jest.
    Chyba za mało czytam na czacie. BB za mało daje ważnych rzeczy. Przy takim asortymencie to szkoda zbierać monety gildii. Nie można było jeszcze dać jakiegoś budynku dodatkowo poza tubylczym zwiadowcą? Bo tylko to tak naprawdę ma wartość. Reszta asortymentu jest stanowczo za droga.

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    06.10.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Złota Góra
    Uważam, że to jest jedna z najlepszych jak do tej pory ofert. Nie ma co narzekać, pakiet medyczny, młody drwal, premia na koszary, odkrywca. Można wreszcie porobić zapasy pakietów medycznych, jestem naprawdę zadowolona))

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.11.2014
    Posty
    8
    Serwer
    Złota Góra
    Myślę, ze powinien być przynajmniej jeden budynek. Te młyny by mnie satysfakcjonowały - na nie zbierałem mg :\

  5. #15
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    hm.. a ja uwazam ze targowisko jest ok a nawet bardzo ok, a jak komus sie nie podoba to nie musi robic zadan gildyjnych, nie bedzie mial mg, nie bedzie mial problemu.

    oczekiwaliscie kopalni klejnotow za 5k mg?
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  6. #16
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Oki Tubylczy i nic więcej co warto będzie kupić, jedynie z dwa pakiety się kupi na zapas. Drwala to przynoszą w dobrych ilościach i nie widze sensu kupować

  7. #17
    Elelkal_
    Cytat Zamieszczone przez Alekin Zobacz posta
    Nie można było jeszcze dać jakiegoś budynku dodatkowo poza tubylczym zwiadowcą?
    Nie bo wtedy gracze nie kupiliby go za klejki A przy takiej ograniczonej ofercie bierze się, to co jest a jak ktoś jest niecierpliwy i nie chce czekać na kolejne głosowanie to może zajrzeć do sklepu, gdzie może kupić sporo "ciekawych" rzeczy.

  8. #18
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Odkrywca to najlepsze co do tej pory było w sklepiku chyba, może następnym razem Major?
    Poza tym pakiety przydatne - nie trzeba będzie w razie awarii na wadze szukać, Drwal dla tych co mało odkrywców mają i dla mnie spór o ziarno do zrobienia osiągnięć - w sam raz do pyknięcia ze 2 razy w czasie powrotu gienków z przygody.

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.09.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Słoneczny Gród
    jeee na wszystko oddałam głos czyli dla mnie super

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.09.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Słoneczny Gród
    jeszcze tylko tych młynów szkoda,ale moze nastepnym razem

Zamknięty wątek
Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.