Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Saletra na Płatnej Wyspie

  1. #1
    Melon_man

    Saletra na Płatnej Wyspie

    Witam, w jaki sposób można znaleźć złoże na płatnej wyspie. jak się już znajdzie wszystkie złoża na bezpłatnym archipelagu to nie znajduje już na płatnej. Które złoża z archipelagu bezpłatnego rotują z płatną wyspą? p.s a czy to złoże na płatnej wyspie nie powinno być stałe? wkońcu jest pobierana ekstra opłata.

  2. #2
    konkur4
    Cytat Zamieszczone przez Melon_man Zobacz posta
    Witam, w jaki sposób można znaleźć złoże na płatnej wyspie. jak się już znajdzie wszystkie złoża na bezpłatnym archipelagu to nie znajduje już na płatnej.
    Tak samo, jak w pozostalych sektorach archipelagu: kup i użyj akt własności -> zbuduj magazyn -> szukaj złoża

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Hm, ekstra opłata? Płatna wyspa? Pobierana opłata? Czy na pewno mówisz o TSO?

  4. #4
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    2 z wysp są płatne jakby ktoś zapomniał.
    Bo jak nazwać kupno ich za klejnoty?
    To, że klejnoty można uzbierać za friko to inna para kaloszy, generalnie jak chce się większa ich ilość to trzeba kupić.

  5. #5
    Osadnik Awatar scorpion63
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    90
    Serwer
    Nowa Ziemia
    3 wyspy są za klej.

  6. #6
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    I tyle w temacie pamięci
    Oczywiście 3.

  7. #7
    Melon_man
    na wyspie za klejki w prawym dolnym rogu mozna znaleźć miejsce z saletra ale jak sie znajdzie juz 4 punkty na archipelagu 'darmowym' to na wyspie za klejki już się tego pola nie da odkryć, a powinno się dać wg mnie. na wyspie po lewej stronie zawsze mozna znaleźć pole z tytanem a na prawej górze zawsze mozna znaleźć granit

  8. #8
    konkur4
    Na wiki masz wyraźnie pokazane, że te dwa złoża saletry są z 'gwiazdką', co oznacza, że jednocześnie może być aktywne tylko jedno. Podobnie zresztą jak żelazo na archipelagu, żelazo w s5, kamień w s5, marmur w s1.

  9. #9
    Melon_man
    Nie jest to takie wyraźne i oczywiste. Ostatnio miałem postawionych max ilość kopalni saletry czyli 4szt. w sektorach: 2 kopki w 6tym sektorze, 1 kopka w 8 sektorze i 1 kopka w 9 sektorze. Czyli wg wiki obstawiłem 2 rotacyjne złoża i 2 stałe ( wiki wskazuje ze 3 są stałe a 2 rotacyjne). Próbuje odtworzyć ustawienie na przemysłowych dlatego pytałem, jak ktoś nie wiem to spoko, rozkminię to sam.

  10. #10
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry!

    Temat wyczerpany. Wątek zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam,
    MOD_Victoria

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.