Zamknięty wątek
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 66

Wątek: [Targowisko Gildii] Kolejne głosowanie - dyskusja

  1. #21
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez lecze Zobacz posta
    odkrywca kosztuje 1/3 budynku, woec trzeba nie potrafic liczyc aby na niego głosowac, 1szt, zreszta nic nie zmieni bo ile trzeba ewentów , zeby odrobił róznice na budynku? ja wyliczyłem 3 lata
    Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, uważasz że ulep. młyn wodny jest lepszy od odkrywcy ?

    Taki odkrywca zwróci się już praktycznie w nadchodzącym evencie gwiazdkowym, więc nie wiem skąd te 3 lata, zwłaszcza że teraz praktycznie w każdym wydarzeniu odkrywcy przynoszą coś pożytecznego.

    A młyny wodne będą szeroko dostępne już w następnym tygodniu

  2. #22
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2014
    Posty
    250
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez lecze Zobacz posta
    odkrywca kosztuje 1/3 budynku, woec trzeba nie potrafic liczyc aby na niego głosowac, 1szt, zreszta nic nie zmieni bo ile trzeba ewentów , zeby odrobił róznice na budynku? ja wyliczyłem 3 lata
    tylko młynów możesz kupić nieograniczoną ilość (cena nie jest najważniejszym kryterium)

    Cytat Zamieszczone przez MOD_Victoria Zobacz posta
    Dzień dobry,

    otrzymałam potwierdzoną informację od BB, że problemy z ankietą zostały naprawione.
    Jeżeli u kogoś problem w dalszym ciągu występuje proszę wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki.

    Pozdrawiam,
    MOD_Victoria
    Ok, ale miałem problem przy drugim kroku i nie wiem czy w końcu oddałem głos czy nie.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 09.12.2016 o 23:52 Powód: połączenie postów

  3. #23
    Osadnik Awatar Scrool
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    226
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wszystko ok ankieta działa poprawnie.

  4. #24
    konkur4
    Cytat Zamieszczone przez lecze Zobacz posta
    odkrywca kosztuje 1/3 budynku, woec trzeba nie potrafic liczyc aby na niego głosowac, 1szt, zreszta nic nie zmieni bo ile trzeba ewentów , zeby odrobił róznice na budynku? ja wyliczyłem 3 lata
    Statystycznie, 21 bardzo długich poszukiwań po prezenty to niecałe 400 prezentów, dodając do tego bonus 9% ze szkolenia wyjdzie 400. Ul.młyn kosztuje 595 prezentów, więc jakie 3 lata? Dodatkowo odkrywca przyniesie surowiec eventowy z pozostałych trzech eventów. Trzeba być ćwierćinteligentem, żeby podwarzać sens wybrania odkrywcy.

  5. #25
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez konkur4 Zobacz posta
    Statystycznie, 21 bardzo długich poszukiwań po prezenty to niecałe 400 prezentów, dodając do tego bonus 9% ze szkolenia wyjdzie 400. Ul.młyn kosztuje 595 prezentów, więc jakie 3 lata? Dodatkowo odkrywca przyniesie surowiec eventowy z pozostałych trzech eventów. Trzeba być ćwierćinteligentem, żeby podwarzać sens wybrania odkrywcy.
    Tak tylko że nie skorzystasz z niego teraz ponieważ jest napisane że wyniki poznamy po nowym roku, więc zanim wprowadzą na serwery to pewnie już minie wielkanoc

    młyn w 1 części +

    pakiet
    dosypkę
    nasha
    oraz premię strefową

  6. #26
    konkur4
    Cytat Zamieszczone przez aTenSion Zobacz posta
    Tak tylko że nie skorzystasz z niego teraz ponieważ jest napisane że wyniki poznamy po nowym roku, więc zanim wprowadzą na serwery to pewnie już minie wielkanoc
    Przytoczyłem jedynie rozwiązanie zakwestionowanego czasu zwrotu. Kiedy by go nie dali, dodatkowy odkrywca jest błogosławieństwem tej gry. Każdy, kto twierdzi inaczej oszukuje sam siebie.

  7. #27
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Oferta uboga na maxa, w pierwszej opcji to ulepszony młyn jak już, bo może i zaprawa by się przydała ale nie w takiej cenie!
    W drugiej opcji po za pakietem i drwalem (którego i tak odkrywcy noszą) to nie ma na co wydawać monet gildii

  8. #28
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez konkur4 Zobacz posta
    Przytoczyłem jedynie rozwiązanie zakwestionowanego czasu zwrotu. Kiedy by go nie dali, dodatkowy odkrywca jest błogosławieństwem tej gry. Każdy, kto twierdzi inaczej oszukuje sam siebie.

    Błogosławieństwem tej gry są generałowie o poj + 200 (mma pień wet i major) i tak naprawdę nawet za cenę 20k mg będe skłonny do zakupu, takto budynek

  9. #29
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    +Odkrywca, reszta to jakieś kpiny (chodzi o cenę)

  10. #30
    Odkrywca
    Dołączył
    19.05.2013
    Posty
    1,178
    Serwer
    Złota Góra
    Ale ja już wiem co wygra. Młynek. Dlaczego? Bo to jet jedyne dobre rozwiązanie dla multi
    CENOWA DEMOLKA
    Najtaniej - tylko u Polka!


    Zgarnij już teraz najlepsze oferty -> waga Polk

Zamknięty wątek
Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.