Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za dodaniem zestawienia zasobów z podaniem ilości tych zasobów?

Głosujących
32. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    15 46.88%
  • Nie

    11 34.38%
  • Nie mam zdania

    6 18.75%
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Zestawienie poszczególnych kopalni / złóż / zasobów.

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    22.08.2016
    Posty
    30
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Zestawienie poszczególnych kopalni / złóż / zasobów.

    Czy jest szansa na wprowadzenie okna, w którym byłby podsumowanie wszystkich kopalni i zasobów wyspy z podziałem na kategorie?
    Brakuje mi takiego zestawienia, z którego jasno by wynikało w której kopalni, złożu lub zasobów znajduje się dana ilość tego zasobu jeszcze do wykorzystania. Stanowiłoby to niejako przegląd wyspy i w jednym miejscu byłaby informacja która kopalnia, złoże lub zasób jest pełne, które należy uzupełnić lub za chwilę wybudować nowe lub wysłać geologa.

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    11.07.2012
    Posty
    212
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wydaje mi się że tych kopalń nie jest za wiele żeby nie szło podejrzeć z wyspy.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    22.08.2016
    Posty
    30
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mało? Już wyliczam. Na podstawowej wyspie jest 9 złóż kamienia, 11 marmuru, 6 kopalń miedzi, 17 żelaza, 6 węgla, 11 złota. Mało? A to są złoża z wyspy podstawowej. Nie wliczam do tego zasobów ryb i mięsa (25 i 10). Oprócz tego są studnie i pola pszenicy. Może dodamy do tego drewna różne rodzaje? Platynę? Granit?
    Ostatnio edytowane przez stoowa82 ; 07.12.2016 o 13:06

  4. #4
    Elelkal_
    Cytat Zamieszczone przez Agebu Zobacz posta
    Wydaje mi się że tych kopalń nie jest za wiele żeby nie szło podejrzeć z wyspy.
    Popieram, raczej niepotrzebna informacja ze względu na fakt, że w przypadku zwykłych złóż wysłanie geologa kilka godzin później nie spowoduje załamania gospodarki. A co do uzupełnień, to nie ma takich graczy, którzy uzupełniają xx każdego złoża z każdego rodzaju bo na to nikogo nie stać i jest po prostu nieopłacalne. Jak ktoś uzupełnia złoże, to raczej pilnuje kiedy trzeba doładować( bo inaczej wysyłałby geologa), wiec szukanie informacji o tym klikając po drodze w "x" okienek jest stratą czasu.

    Podsumowując, przy obecnych cenach doładowań pomysł jest bezsensu, lepiej żeby programiści zajmą się naprawą błędów a nie dodawaniem kolejnych "upiększaczy"

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    11.07.2012
    Posty
    212
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Kto sprawdza ile jest drewna czy wody nie wiem czy ktoś poza nowymi graczami dosypuje pola. Platynę to już nie wiem jakby miało pokazywać.

  6. #6
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,697
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Proszę o dodanie ankiety.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  7. #7
    Początkujący Osadnik Awatar Miieszko
    Dołączył
    27.06.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ...

  8. #8
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    brak ankiety.
    to usprawnienie tylko dla świeżaków
    stoowa pograsz chwilę to będziesz ogarniał wyspę w parę chwil
    dlatego jestem na nie
    "Everybody lies"

  9. #9
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zapomniał wół jak cielęciem był.
    Ja jestem na tak.
    Jeżeli miałoby to ułatwić graczom zabawę mi jednocześnie nie przeszkadzając to sprzeciw jest czystą złośliwością
    Klasyczne nie bo nie.

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    22.08.2016
    Posty
    30
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Misiorww Zobacz posta
    brak ankiety.
    to usprawnienie tylko dla świeżaków
    stoowa pograsz chwilę to będziesz ogarniał wyspę w parę chwil
    dlatego jestem na nie
    Czyli jednak usprawnienie. Dla świeżaków, ok, czyli dla tych, którym najtrudniej jest się odnaleźć na wyspie. Dla mnie też .
    Ostatnio edytowane przez stoowa82 ; 08.12.2016 o 14:41

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.