Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Jak wykonać 2 zadania : posiadaj na swojej wyspie kopalnia miedzi i dodaj osadników ?

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.11.2016
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Jak wykonać 2 zadania : posiadaj na swojej wyspie kopalnia miedzi i dodaj osadników ?

    RATUNKU - jestem na poziomie 9, mam 2 zadania : posiadaj na swojej wyspie 1 * kopalnia miedzi - jak to zrobić, nad obszarem początkowym za niebieską linią są skałki 720 ruda miedzi ( geolog znalazł ), jak postawić tę kopalnię, gdziekolwiek czy w pobliżu czy nie, nie mogę posadzić tej kopalni, jak ja mam to zrobić ????? Kiedy wybieram wybieram tą kopalnię z menu, to ona cały czas jest ciemna ta ikonka w czasie gdy usiłuję dla niej znaleźć miejsce ( wiem ze jak można postawić robi się jasna ). Mam wymagane materiały.
    A po drugie jak dodać osadników z menu gwiazdy do swoich zasobów, kiedy usiłuje to zrobić, pisze mi że osiągnięto limit osadników, że mam wybudować więcej domostw ( które z racji levelu niskiego mam zablokowane ), albo ulepsz już wybudowane ( które nie mogę ulepszyć, bo potrzebny jest marmur, a nie miałam jeszcze na niego zadania i nawet nie mam możliwości znalezienia przez geologa ), mam tylko 15 diamentów, nie stać mnie żeby wydawać realne pieniądze na tą grę ), ca ja mogę zrobić żeby iść dalej ???
    Ostatnio edytowane przez Andorra ; 15.11.2016 o 14:20

  2. #2
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    1. Czy w strefie ze złożami miedzi masz już magazyn? Bez przynajmniej jednego magazynu w strefie to nie postawisz żadnego budynku. Gdy wybierzesz kopalnie z menu budowli to na wyspie automatycznie podświetli się na zielono miejsce gdzie można ją postawić, gdy najedziesz kursorem z kopalnią na takie miejsce, ta nabierze kolorków i pozwoli się postawić.
    2. Trzeba robić inne zadanka i podbić poziom i wtedy będziesz mogła postawić domostwa a potem rezydencje. Napisz jaka jest dokładnie treść tego zadania, może to coś pomoże.
    Ostatnio edytowane przez dario_j ; 15.11.2016 o 17:22

  3. #3
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    szybciej będzie jak dołączysz do jakiejś gildii. tam ci pomogą i poprowadzą.
    "Everybody lies"

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.11.2016
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    1. JEST !! Udało sie w końcu postawiłam, ale osadników nadal nie mogę dodać, z powodu niskiego lvl - nie mam pojęcia jak to zrobić żeby zwiększyć ilośc osadników, bo nadal mam 52, i nic sie nie zwiększa, a pieniędzy realnych nie będę wydawałą na ta grę.

    2. Dodaj osadników z menu gwiazdy do swoich zasobów - tak brzmi to zadanie dokładnie.
    Ostatnio edytowane przez Andorra ; 15.11.2016 o 15:34

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.08.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Nowa Ziemia
    1 zobacz ile masz jeszcze wolnych patentów budowlanych
    ikonka na górze populacja , patenty
    kopalnie postaw na złożu które odkrył geolog
    2 wysili gienka z rekrutami na obóz obcych
    potem dodaj z gwiazdy

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    88
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A najwygodniej dla Ciebie - zadawaj pytania na czacie na kanale Pomoc - tam najszybciej otrzymasz odpowiedź.

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.11.2016
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A patenty zobacze, jak sie uzyskuje patenty ?? , nie moge sobie w tawernie tak sobie rekrutować bo z powodu małego lvl, mam te możliwość nieaktywną, musze robić zadania tak jak mi podpowiada gra.

  8. #8
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Patenty będą wpadać w miarę podboju wyspy. Można też u kupca dostać za klejnoty, nie ma potrzeby szaleć, kupno 2 - 4 pakietów powinno wystarczyć. I taka rada by i ze stawianiem budynków nie szaleć, a w miarę możliwości ulepszać już zbudowane.

  9. #9
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry!

    Temat wyczerpany. Wątek zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam,
    MOD_Victoria

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.